Jump to content

Cautati-va Un Chat

Avent
 Share

Recommended Posts

Azi a fost organizat un eveniment de interes general de Opel vest. Mi-ar fi placut sa vin sa vad dar numai acum am aflat. De ce?

Pt. ca intru odata sau la 2 zile pe forum sa vad ce se-ntampla, si atunci trebuie sa rasfoiesc cateva zeci de posturi total inutile legate de trasuri pe cu..ri, glume, bascalie si sa-ncerc sa filtrez ceea ce poate fi intr-adevar interesant.

Sunt cateva topicuri unde chiar v-ati putea abtine de la bataia tastaturii daca n-aveti informatii sau sfaturi utile on topic.

Faceti-va 2, 3 ... n topicuri despre nimicuri, glume, sau ce vreti voi, dar lasati topicurile cu informatii utile in pace, si nu le mai ingropati in vorbe goale.

merci.

asa e normal toate discutiile sa fie specifice topicului

:) eu am si facut un topic nou despre "chat" si administratorul la sters din motive necunoscute

iar repsol si kawa.. va rog nu mai chatuitzi pe topicuri care au intradevar alt rol decat glumele si chatu in general.

no offense boys

hai mah gixxxer mai lasa`ma cu astea frate... tot ce se umple cu prostii REPSOL, REPSOL

da mnoah fie cum zici tu, faca`se voia ta

Este foarte adevarat ce spune Avent. Nici eu nu mai intru atat de des pe acest forum, iar pe unele topicuri doar daca ultimul post este semnat de anumite persoane. Forumul acesta de Bihor parca este facut doar pentru vreo 4-5 forumisti! E pacat.

La inceput, inainte de a ma inscrie pe vreun forum, m-am uitat pe Pro-bike si pe Motociclism. L-am ales pe cel din urma fiindca are o sectiune speciala pentru Bihor si am crezut ca ar fi mult mai bine daca as putea conversa cu persoane din Oradea, pe care le-as si putea cunoaste, si am putea participa impreuna la diferite actiuni cum a fost si cea de sambata de la Scoala Opel West.

Poate ca parerea mea nu conteaza atat timp cat eu abia acum fac scoala si nu am nici motocicleta. Oricine ar putea zice ca acesta este un forum pentru motociclisti si ca eu nu sunt inca. Dar vad ca sunt si altii care percep aceasta situatie la fel ca mine, si ma bucur ca s-a ridicat aceasta problema.

Poate se va schimba si pe aici cate ceva... La fel cum ar trebui sa se schimbe si implicarea multora in campania anti-accidente, care, foarte trist si foarte rusinos, este "animata" doar cand moare cineva!

Laudabila initiativa. Din pacate n-ai nici o sansa ... am incercat si eu sa atrag atentia oamenilor, dar toti sunt mult prea inversunati sa discute filosofie, sex si ejacularea precoce. Daca nu se schimba echipa administrativa nu se va intampla nimic.

Azi a fost organizat un eveniment de interes general de Opel vest. Mi-ar fi placut sa vin sa vad dar numai acum am aflat. De ce?

Pt. ca intru odata sau la 2 zile pe forum sa vad ce se-ntampla, si atunci trebuie sa rasfoiesc cateva zeci de posturi total inutile legate de trasuri pe cu..ri, glume, bascalie si sa-ncerc sa filtrez ceea ce poate fi intr-adevar interesant.

Sunt cateva topicuri unde chiar v-ati putea abtine de la bataia tastaturii daca n-aveti informatii sau sfaturi utile on topic.

Faceti-va 2, 3 ... n topicuri despre nimicuri, glume, sau ce vreti voi, dar lasati topicurile cu informatii utile in pace, si nu le mai ingropati in vorbe goale.

merci.

Uite am facut un topic cu acest lucru si sper ca de fiecare data cand vor mai asemenea actiuni sa fie anuntate acolo si va sti toata lumea daca se vor uita acolo

Sa auzim de bine!

:cheers: eu am si facut un topic nou despre "chat" si administratorul la sters din motive necunoscute

iar repsol si kawa.. va rog nu mai chatuitzi pe topicuri care au intradevar alt rol decat glumele si chatu in general.

no offense boys

:) :cheers: acuma asta nu se intampla de fiecare data....fiecare glumeste odata pe un topic chiar daca topicu are alt rol...nu ?... :cheers:,is de acord cu tine Avent :crack:

Edited by kawa_z750

hai mah gixxxer mai lasa`ma cu astea frate... tot ce se umple cu prostii REPSOL, REPSOL

da mnoah fie cum zici tu, faca`se voia ta

uita-te pe topicuri si ai sa vezi cine a vb pe langa subiect ... no offense

si eu sunt deacod

amu nu are rost sa ne certam

bine a zis avent si ar fi bine sa-i urmam toti sfatul pentru ca are mare dreptate

dc va aduceti minte a mai avut aceasta discutie. a tinut 2 zile dp care s-a luat de la capat, unii vor sa fie ciumegi sa aiba cat mai multe post uri sa fie road capitan si asa mai departe....

:cheers:

:cheers: :)

Stai linistit repsol nu esti tu singurul factor disturbator de pe linistea forumului Bihor …si chiar daca ai fi singurul macar esti unul simpatic

Da…imi pare rau am incercat … dar nu ma pot abtine a aduce comentarii acestor minunate posturi ...eu voi fi aia care va pune paie pe foc dar asta e …no offence …Avent informatia despre evenimentul respectiv a fost postat pe doua TOPICURI chiar pe unul de interes si uitilitate deosebita pe care nu s-a discutat la bascalie …binenteles ca nu mi-as permite sa va trimit d-le Avent la oftalmolog chiar daca in mod normal as face-o,...cu referire la Topicuri ceva de genul “Execut Lucrari De Finisare, Constructii, Finisaje-int.-ext.; tavan fals; zugraveli; faianta-gresie” suna a subiect extrem de interesant pentru motociclisti …iar al-one aici ai scris cu fata ta rosie …nu de alta dar mi-a venit sa-mi scot batista din buzunar sa-mi sterg lacrimile de cat de trista esti …obisnuieste-te cu ideea ca nu mai esti singura fata de pe forumul destinat bihorenilor ca au mai aparut doua chiar trei pe care ai putea sa le cunosti sau tu cand spui “am crezut ca ar fi mult mai bine daca as putea conversa cu persoane din Oradea, pe care le-as si putea cunoaste” te referi la cele doar de sex masculin? pentru ca cu noi doua nu ai scos o vorba …desi eu una am mai intrebat de tine …si ca parearea ta nu ar conta desi nu ai inca permis asta nu cred ca a gandit-o cineva de pe aici …iar daca vei citi mai bine la topicul “Campanii Anti-accidente” vei vedea ca NU “este "animata" doar cand moare cineva” si asta datorita lui gixxxer care se straduieste sa miste ceva in sensul acesta si sa nu uitam de repsol, kawa, DonHacker, Cristian cu actiunea flututrasu’ …poate vrei sa te implicit si tu in acest sens sa imparti si tu cativa …de restul comentariilor care nu sunt in tema doar au trantit niste cuvinte interesante ca: filosofie, sex si ejacularea precoce nu comentez…

…si domnilor si binenteles doamnelor poate nu ati observat dar la bascalie se scrie chiar doar pe doua trei topicuri pe care nu sunteti invitati sa participati daca nu va place …si daca se discuta asa este pentru ca dragilor suntem vii, a fi motociclist inseamna a fi liber …glumim, radem, mai spunem si prostii …daca am fi morti probabil ca nu am mai putea face lucrul acesta …asa ca repsol, kawa hai sa :cheers: :) :cheers: :cheers: ...si btw tare as vrea si eu sa stiu la ce iti foloseste ca esti road capitan ...asa ca sa-mi umflu si eu cohonesu'

Acum da-ti cu parul …pe rand…nu toti deodata …asfalt uscat la toata lumea!

Stai linistit repsol nu esti tu singurul factor disturbator de pe linistea forumului Bihor …si chiar daca ai fi singurul macar esti unul simpatic

Da…imi pare rau am incercat … dar nu ma pot abtine a aduce comentarii acestor minunate posturi ...eu voi fi aia care va pune paie pe foc dar asta e …no offence …Avent informatia despre evenimentul respectiv a fost postat pe doua TOPICURI chiar pe unul de interes si uitilitate deosebita pe care nu s-a discutat la bascalie …binenteles ca nu mi-as permite sa va trimit d-le Avent la oftalmolog chiar daca in mod normal as face-o,...cu referire la Topicuri ceva de genul “Execut Lucrari De Finisare, Constructii, Finisaje-int.-ext.; tavan fals; zugraveli; faianta-gresie” suna a subiect extrem de interesant pentru motociclisti …iar al-one aici ai scris cu fata ta rosie …nu de alta dar mi-a venit sa-mi scot batista din buzunar sa-mi sterg lacrimile de cat de trista esti …obisnuieste-te cu ideea ca nu mai esti singura fata de pe forumul destinat bihorenilor ca au mai aparut doua chiar trei pe care ai putea sa le cunosti sau tu cand spui “am crezut ca ar fi mult mai bine daca as putea conversa cu persoane din Oradea, pe care le-as si putea cunoaste” te referi la cele doar de sex masculin? pentru ca cu noi doua nu ai scos o vorba …desi eu una am mai intrebat de tine …si ca parearea ta nu ar conta desi nu ai inca permis asta nu cred ca a gandit-o cineva de pe aici …iar daca vei citi mai bine la topicul “Campanii Anti-accidente” vei vedea ca NU “este "animata" doar cand moare cineva” si asta datorita lui gixxxer care se straduieste sa miste ceva in sensul acesta si sa nu uitam de repsol, kawa, DonHacker, Cristian cu actiunea flututrasu’ …poate vrei sa te implicit si tu in acest sens sa imparti si tu cativa …de restul comentariilor care nu sunt in tema doar au trantit niste cuvinte interesante ca: filosofie, sex si ejacularea precoce nu comentez…

…si domnilor si binenteles doamnelor poate nu ati observat dar la bascalie se scrie chiar doar pe doua trei topicuri pe care nu sunteti invitati sa participati daca nu va place …si daca se discuta asa este pentru ca dragilor suntem vii, a fi motociclist inseamna a fi liber …glumim, radem, mai spunem si prostii …daca am fi morti probabil ca nu am mai putea face lucrul acesta …asa ca repsol, kawa hai sa :cheers: :) :cheers: :cheers: ...si btw tare as vrea si eu sa stiu la ce iti foloseste ca esti road capitan ...asa ca sa-mi umflu si eu cohonesu'

:crack: alice... acum nu vreau sa fiu rau dar de ce faci din mobra hayabusa?o fi perioada mai sensibila a lunii.. in fine ....Eu am si facut un topic destinat chat-ului... dar a disparut miraculos.iar daca chiar vrei sa stii alone a si fost la intalnirile din seria campanie anti-accidente.. chiar si in weekend acum la opel west.nnimeni nu e perfect .. tot ce ne dorim e sa fim la subiect in unele topicuri care au rol foarte serios.Aici se cere maturitate in aceste topicuri .. iar pentru discutii off topic se scrie in chat topic.

Edited by gixxxer

s-a declansat isteria

no haideti acum, fiecare la randu nostru am gresit, acum ce sa facem? sa ne certam?

ce a fost a fost.

hai sa nu ne mai certam

va salut

asfalt uscat si haideti la plimbari

nu va mai plimbati solitari

Razvane vezi ca iara nu esti la subiectu de pe topic, despre PLIMBARI este topic special... asa ca nu incerca sa schimbi subiectu ca sare gixxxer pe tine :)

…si domnilor si binenteles doamnelor poate nu ati observat dar la bascalie se scrie chiar doar pe doua trei topicuri pe care nu sunteti invitati sa participati daca nu va place …si daca se discuta asa este pentru ca dragilor suntem vii, a fi motociclist inseamna a fi liber …glumim, radem, mai spunem si prostii …daca am fi morti probabil ca nu am mai putea face lucrul acesta …asa ca repsol, kawa hai sa :crack: :) :cheers: :cheers: ...si btw tare as vrea si eu sa stiu la ce iti foloseste ca esti road capitan ...asa ca sa-mi umflu si eu cohonesu'

Si ca sa fiu si eu putin OT: WOW @alice, ce lung e... dar tre' sa recunosc ca sunt intru totul de acord cu tine. Pate pe unele topicuri nu se preteaza "bashcalia", dar macar asa feels more alive... :cheers:

Razvane vezi ca iara nu esti la subiectu de pe topic, despre PLIMBARI este topic special... asa ca nu incerca sa schimbi subiectu ca sare gixxxer pe tine :)

am fost la subiect

dp care am zis sa nu ne mai certam ca copii si am dat o variata

Nu va certati , bateti-va!!! :crack: are mai mult farmec! :cheers: :cheers: :cheers:

esti un pic cam dobi***toc, cine se cearta? a avea pareri diferite si a dialoga pe tema lor inseamna un dialog constructiv ...du-te cauta-ti intriga in alta parte :) ...daca te plictisesti

esti un pic cam dobi***toc, cine se cearta? a avea pareri diferite si a dialoga pe tema lor inseamna un dialog constructiv ...du-te cauta-ti intriga in alta parte :) ...daca te plictisesti

@alice... in ultima vreme ai fost cam recalcitranta, ce se intampla cu tine? Wanna share? :cheers:

alice... easy baby .. ca doar rau iti faci..peace? :cheers:

ma speriasem ca pe mine m-ai facut d******.

sau pe mine?

gixxxer zi`mi si mie cum ti`ai bagat poza aia la semnatura ca vreau si yo sa bag ceva :cheers:

:)

la cit de zgircitzi sintetzi tottzi !!! :cheers:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...