Sari la conținut

Hayabusa Turbo Vs Zxr 750


Sergiu 30
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 170
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inteleg si eu caterinca ,caterinca ,dar cu o limita!!! Am si argumentat si am tot scris pe aici ,datorita faptului ca sunt nenumarati imbecili notorii cu permis si care scriu verzi si uscate(niste absurditati si minciuni mai ceva ca Pinochio) ,iar datorita acestor "specii" ,vede un cosuros ineptiile si cct-urile debitate de un asemenea "individ" si zice si el:"gataaaa ....imi iau si eu aia motocicleta aia ca am vazut eu pe forumul x ca "specia" y zicea ca face nu stiu ce veyron sau miar cu o tinikea obosita pe la nspe proprietari" iar a doua zi isi rupe gatul.Imi e de cei noi si care vad asemenea cretinatati debitate pe un forum care ar trebui sa ne invete niste lucruri corecte,ajutatoare...credeam ca se discuta rational si nu imbecilitati gen"ma tin cu tinikeaua dupa orice miar pana la 150"(iar exemple pot fi garla!!!) De aia scriu aici,caci mi-ar place sa citesc niste informatii corecte si asa cred ca toti ceilalti ,dar e mai placut sa ne scaldam in mediocritatea si mistoul asta ieftin in loc sa vorbim ceva serios si constructiv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiukawa.

 

AÂşa Âştiu că omul cu busa, a scos limitarea la 15CP.

 

Poate vă mai întâlniți în afara oraÂşului, nu de alta, numai să nu pui în pericol viața nimănui. (cu a ta faci ce vrei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg si eu caterinca ,caterinca ,dar cu o limita!!! Am si argumentat si am tot scris pe aici ,datorita faptului ca sunt nenumarati imbecili notorii cu permis si care scriu verzi si uscate(niste absurditati si minciuni mai ceva ca Pinochio) ,iar datorita acestor "specii" ,vede un cosuros ineptiile si cct-urile debitate de un asemenea "individ" si zice si el:"gataaaa ....imi iau si eu aia motocicleta aia ca am vazut eu pe forumul x ca "specia" y zicea ca face nu stiu ce veyron sau miar cu o tinikea obosita pe la nspe proprietari" iar a doua zi isi rupe gatul.Imi e de cei noi si care vad asemenea cretinatati debitate pe un forum care ar trebui sa ne invete niste lucruri corecte,ajutatoare...credeam ca se discuta rational si nu imbecilitati gen"ma tin cu tinikeaua dupa orice miar pana la 150"(iar exemple pot fi garla!!!) De aia scriu aici,caci mi-ar place sa citesc niste informatii corecte si asa cred ca toti ceilalti ,dar e mai placut sa ne scaldam in mediocritatea si mistoul asta ieftin in loc sa vorbim ceva serios si constructiv

 

stai tu linistit ca unul care are 14000 euro nu isi ia zx7r, dar daca ai decat vreo 3000 cred ca e o alegere f buna

 

 

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Aug 2007 07:33 -------------</small><br/>

© Pisica alba/Pisica Neagra

 

da, dar prima data casablanca :D

Editat de ghost-rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai tu linistit ca unul care are 14000 euro nu isi ia zx7r, dar daca ai decat vreo 3000 cred ca e o alegere f buna

 

Categoric ,e o motocicleta foarte buna pt banii respectivi ,dar hai sa pastram simtul realitatii si sa nu mai comparam o antikitate cu ultimele noutati in materie si tot felul de cct-uri ieftine de genul asta,caci mai sunt si altii care intra pe site-ul asta si doresc informatii cat de cat corecte si adevarate si nu asemenea dejectii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de antica poate fi o motocicleta care are 140 de cai putere?

hai sa va arat ceva...http://youtube.com/watch?v=rSyPkiTgifU

astea sunt antikitati de 2500 de euro...care nu merg in prima treapta cu 170...

NUMAI motocicletele de moto gp merg cu 170 in prima treapta....NUMAI....

cat despre "mai intra si altii pe site-ul asta si vor informatii corecte" incearca alora sa le explici cum cadrele de pe honda au suduri mai bune si finisaje observabile cu ochiul liber de catre toata lumea(lumea honda poate)....

in fine....cat despre faptul ca sunt un fan inrait kawasaki nu e vina mea...e vina motocicletei....nu am fost fan inrait nimic inainte ci pur si simplu kawasaki inseasmna mult pt mine fiindca ma simt bine pe ea

cine spune ca a fi fan a ceva e ceva rau tin sa il contrazic....

a fi fan ceva nu inseamna a purta ochelari de cal si sa nu vezi altceva...

am spus in nenumarate randuri ca imi place la nebunie cbr-ul 954....dar nu ati fost atenti...

a fi fan ceva inseamna sa sustii acel ceva fiindca stii de ce o faci.....

eu sustin kawasaki fiindca mie mi se potriveste de minune....

am incercat si altceva...si da toate au fost bune si foarte bune....

dar imi aduc aminte prima data cand am vazut un ninja.....mi--am zis...

trebuie sa o am....avea ceva ce ma kema la ea....

poate parea stupid sau sf dar un ninja are un caracter aparte iar noi ne intelegem de minune....

sunt fan kawsaki...si oricand oriunde as alege un kawasaki in dauna a orice altceva pt aceeasi bani....

nu sunt ca altii....imi iau gixer atunci cand ma duc sa imi cumpar yamaha fiindca nu am gasit honda...

deci da acuzati-ma de ce vreti voi....eu sunt fan kawasaki....

si asa voi ramane mereu....exact cum celorlalti li se potrivesc hondele sau yamahele mie mi se potriveste kawasaki....

acuma o sa ziceti ca sunt incuiat...dar nu am facut niciodata o comparatie ca kawasaki ar fi mai presus de restul cu zice amicul meu silviu cand incearca sa ne enumere motivele pt care honda e mai buna ca restul fiindca are suduri de calitate si finisari mai bune...

m-atiauzit pe mine sa zic vreodata asa ceva despre kawasaki???

nu cred....

cand sustin kawasaki o sustin pt mine...

si da kawasaki e CEA MAI BUNA MOTOCICLETA DIN LUME...pt mine....

si oricand si la orice ora daca ar fi sa aleg o motocicleta va fi MEREU un NINJA...pt mine a functionat si nu am sa o skimb niciodata....

vb aceea...echipa care castiga nu se schimba niciodata...

Editat de sergiukawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de antica poate fi o motocicleta care are 140 de cai putere?

hai sa va arat ceva...http://youtube.com/watch?v=rSyPkiTgifU

astea sunt antikitati de 2500 de euro...care nu merg in prima treapta cu 170...

NUMAI motocicletele de moto gp merg cu 170 in prima treapta....NUMAI....

cat despre "mai intra si altii pe site-ul asta si vor informatii corecte" incearca alora sa le explici cum cadrele de pe honda au suduri mai bune si finisaje observabile cu ochiul liber de catre toata lumea(lumea honda poate)....

in fine....cat despre faptul ca sunt un fan inrait kawasaki nu e vina mea...e vina motocicletei....nu am fost fan inrait nimic inainte ci pur si simplu kawasaki inseasmna mult pt mine fiindca ma simt bine pe ea

cine spune ca a fi fan a ceva e ceva rau tin sa il contrazic....

a fi fan ceva nu inseamna a purta ochelari de cal si sa nu vezi altceva...

am spus in nenumarate randuri ca imi place la nebunie cbr-ul 954....dar nu ati fost atenti...

a fi fan ceva inseamna sa sustii acel ceva fiindca stii de ce o faci.....

eu sustin kawasaki fiindca mie mi se potriveste de minune....

am incercat si altceva...si da toate au fost bune si foarte bune....

dar imi aduc aminte prima data cand am vazut un ninja.....mi--am zis...

trebuie sa o am....avea ceva ce ma kema la ea....

poate parea stupid sau sf dar un ninja are un caracter aparte iar noi ne intelegem de minune....

sunt fan kawsaki...si oricand oriunde as alege un kawasaki in dauna a orice altceva pt aceeasi bani....

nu sunt ca altii....imi iau gixer atunci cand ma duc sa imi cumpar yamaha fiindca nu am gasit honda...

deci da acuzati-ma de ce vreti voi....eu sunt fan kawasaki....

si asa voi ramane mereu....exact cum celorlalti li se potrivesc hondele sau yamahele mie mi se potriveste kawasaki....

acuma o sa ziceti ca sunt incuiat...dar nu am facut niciodata o comparatie ca kawasaki ar fi mai presus de restul cu zice amicul meu silviu cand incearca sa ne enumere motivele pt care honda e mai buna ca restul fiindca are suduri de calitate si finisari mai bune...

m-atiauzit pe mine sa zic vreodata asa ceva despre kawasaki???

nu cred....

cand sustin kawasaki o sustin pt mine...

si da kawasaki e CEA MAI BUNA MOTOCICLETA DIN LUME...pt mine....

si oricand si la orice ora daca ar fi sa aleg o motocicleta va fi MEREU un NINJA...pt mine a functionat si nu am sa o skimb niciodata....

vb aceea...echipa care castiga nu se schimba niciodata...

Amice ,daca ai fi fost atent ,ai fi vazut ca am spus ca o parere PERSONALA ca se vad acele suduri mai bine executate pe cadru.Era strict o parere personala,alaturi de multe alte pareri,inclusiv pilotii aia "prosti"(dupa "creierul" tau) PROFESIONISTI ,ziceau acelasi lucru.Ca tie ti se pare si cadru la mobra ,doar pt ca e vopsit tot negru ,la fel ca unul dupa o japoneza noua ,asta e cu totul altceva.

Referitor la cei de fapt 142cp ai trotinetei tale(iar acum zici de 140cp ,dar ce mai conteaza la un "cunoscator" ca tine cativa cai in plus sau minus :) ) ,nici in vis nu are atat ,avand in vedere ca ULTIMUL zx7r(si NU tinikeaua ta de zxr din 1900 toamna) avea 122cp.Iarasi demonstrezi cat esti de paralel

Ai spus ca iti place 954,pt ca a fost singura motocicleta pe care te-ai urcat in timp ce proprietarul era plecat si ai zis sa nu ratezi ocazia sa te urci si pe alt motor si acum cica esti cunoscator :D

TI-am spus de ce ziceam de Honda,tocmai pt ca in ochii tai de "mare cunoscator" era cea mai de rahat si vezi-ti nenumaratele posturi pline de frustrari ce s-au revarsat asupra acelei firme...de aceea am spus de Honda.Iar referitor la faptul ca de ce mi-am luat Suzuki in loc de Yamaha ,ti-am explicat civilizat care a fost rationamentul meu ,dar tu te repeti ca o moara ca voiam honda ,dar mi-am luat yamaha in colaborare cu x-ulica etc etc :bounce:

Hmm....spui ca nu ti-ai laudat tinikeaua...hmmm,la asta ,chiar mi-e sila sa caut ...dar,vezi ca mai in fiecare post iti laudai ragalia de sub dos si nu mai posta in victima neinteleasa.Esti mandru de trotineta ,foarte bine ,dar tine-ti naibii ineptiile ce le debitezi despre fosila ta

 

Ps:era vorba de 150km/h!!!...iarasi esti paralel si incerci sa denaturezi discutia spunand acum de 170km/h in prima treapta :moto: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti mai prost ca si oile lu buna-mea copile...

uita-te mai in urma sa vezi ca taz sau cine spune ca motocicletele moderne urca pana la 170 in prima treapta...

140-142 e tot acolo....bine ca esti tu destept...

si l-am rugat pe baiat sa ma lase sa o conduc...sau iar scrii din amintiri...bufonule...

1900 toamna e de fapt 1994 dar pt tine e totuna bufonule...

tu vb de mine ma ca denaturez realitatea?

uita-te la posturile tale referitoare la cadre sudate si finisari observabile de catre toata lumea...

esti o panarama...nici nu ma mai chiunui sa iti scriu ca deja iti dau prea multa atentie...si stii bine ca nu suport casatoaria intre homosexuali si nu suport nici manelistii...

mai proste iti mai explic ultima data.....e din 1994 are 142 de cai pe bancul de probe fiindca e modificata....

am sa ma sacrific din respect pt ceilalti care vor sa afle ceva bun de pe site-ul asta si nu am sa ii raspund unui bufon ca tine....

am sa iti las tie ultima replica ca sa poti trai in continuare cu iluzia faptului ca esti mare cunoscator de motociclete....destept esti mancate-ar mama de destept....

acum fati numarul bufonule....si tine minte ca daca nu iti mai raspund e fiindca m-am saturat de oamneni de duzina ca tine acesti"3 la 10000" ai romaniei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti mai prost ca si oile lu buna-mea copile...

uita-te mai in urma sa vezi ca taz sau cine spune ca motocicletele moderne urca pana la 170 in prima treapta...

140-142 e tot acolo....bine ca esti tu destept...

si l-am rugat pe baiat sa ma lase sa o conduc...sau iar scrii din amintiri...bufonule...

1900 toamna e de fapt 1994 dar pt tine e totuna bufonule...

tu vb de mine ma ca denaturez realitatea?

uita-te la posturile tale referitoare la cadre sudate si finisari observabile de catre toata lumea...

esti o panarama...nici nu ma mai chiunui sa iti scriu ca deja iti dau prea multa atentie...si stii bine ca nu suport casatoaria intre homosexuali si nu suport nici manelistii...

mai proste iti mai explic ultima data.....e din 1994 are 142 de cai pe bancul de probe fiindca e modificata....

am sa ma sacrific din respect pt ceilalti care vor sa afle ceva bun de pe site-ul asta si nu am sa ii raspund unui bufon ca tine....

am sa iti las tie ultima replica ca sa poti trai in continuare cu iluzia faptului ca esti mare cunoscator de motociclete....destept esti mancate-ar mama de destept....

acum fati numarul bufonule....si tine minte ca daca nu iti mai raspund e fiindca m-am saturat de oamneni de duzina ca tine acesti"3 la 10000" ai romaniei...

Hahahahaaa....daca zis taz ca urca in jurul a 170,nu-l crezi.Eram sigur ,de aceea ti-am si spus sa-ti intrebi unul din idoli ca sa nu o dai apoi la intors(desi vad ca o dai),ca sa vezi cat poti fi de afon in ale motociclismului

Ce ti-e 140 ce ti-e 142,hai sa aruncam cu caii in stanga si in dreapta cand "prostul" ala de producator da o cifra EXACTA si se trezeste cate un basit care i-a pus o tabla pe post de toba "reising" ca spune ca are nspe sute de cai dintr-o odarlitura rupta-n doua pe la nu stiu cati proprietari....si retine,ti-am dat exemplul puterii ULTIMULUI zx7(122cp) si NU basina ta din epoca preistorica

Singurul banc de probe ,de la noi din tara,este cel de la United ,dar tu lasa ,zi ca antikitatea ta e preparata in afara pt Rossi etc etc :D :bounce:

 

Ps:tot spui de oile lui bunica-ta...du-te si mai vinde niste branza ciobanule,caci acum ai spus-o cu gura ta...esti cioban,nu-i nimic,nu e nici o rusine...dar te rog,nu mai manca cct aiurea pe aici caci mai sunt multi care doresc o informatie cooerenta si nu basinile tale de ineptii venite de la un cioban paralel cu motociclismul

 

Pps:uite,ca sa nu zici ca sunt rau si tot arunci tu cu caii in stanga si in dreapta,iti vand un pont cum mai poti castiga 1cp :moto: :hug: :)

post-2320-1188569147_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(Sergiukawa)

....uita-te mai in urma sa vezi ca taz sau cine spune ca motocicletele moderne urca pana la 170 in prima treapta....

....NUMAI motocicletele de moto gp merg cu 170 in prima treapta....NUMAI....

Extraordinar, frate.... :bounce:

Mai copchile cu paru' balai, acu' tu ma faci pe mine mincator de litera 3!?? Adica eu mint!!?

Tu ti-ai pierdut simtul realitatii definitiv !!!???? Pai pina alaltaieri, sau cind dracu' ti-a scris Silviu, tu nici nu stiai ca exista motoare de strada care sa aiba prima viteza semnificativ mai "lunga" decit la a ta. Iar acu' stii exact cu cit merge fiecare in prima treapta, inclusiv motoretele de motoGP, frate... :D

Iar eu nu ziceam de motocicletele moderne in general, ZICEAM DE ZX-10R. Care are cea mai lunga treapta intii dintre toate vitezanele de 1000 actuale. Ia si mai citeste naibii de vreo 3 ori ce am scris acolo. Si daca nu ai de unde sa stii care este eroarea unui vitezometru digital de generatie noua, da' vrei sa afli, uite: Ai un calculator de turatie / treapta / viteza, gata-setat pe Zx-10R, cu toate "primarele" si "secundarele" si pinioanele lui peste si care contine si factor de corectie pt. cauciuc. Ca sa fie ca la carte. (click pe attachement) Limitatorul la 10R taie la 13.200. Calculeaza tu cit iti iese si zi-ne si noua. Si daca inveti sa-l folosesti, incearca sa vezi ce-ti da si la a ta in prima treapta, dupa pinionu' ala mai mare care zici ca l-ai pus pe spate. Da' sa nu zici de data asta nimic, ca citeste Silviu si iese iar caterinca.

 

P.S. Nici o curte care se respecta nu are un singur bufon. Iar unde sint mai multi e nevoie de un sef. Deocamdata postu' asta e ocupat de tine. Si zic eu sa faci in asa fel si sa schimbi fisa postului, ca deja nu mai e amuzant.

ZX_10R_Gearing.zip

Editat de Taz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ps:si inca ceva ,caci vad ca esti afon total cu tot ce inseamna motocicleta:spui ca ai pinionul mai mare pe spate decat cel original si anume pt demaraj mai puternic...bunnnn....eiiii,afla "cunoscatorule" ca daca i-ai schimbat pinionul(orice altceva in afara de cel stock)viteza indicata o sa fie MULT ERONATA,asa ca lasa-ne cu 120-ul tau in prima treapta ,caci nici macar in a doua NU e in stare tinikeaua aia sa ajunga REAL la viteza aia!!!

 

 

Extraordinar, frate.... :bounce:

Mai copchile cu paru' balai, acu' tu ma faci si pe mine mincator de litera 3!?? Adica eu mint aici!!?

Tu ti-ai pierdut simtul realitatii definitiv !!!???? Pai pina alaltaieri, sau cind dracu' ti-a scris Silviu, tu nici nu stiai ca exista motoare de strada care sa aiba prima viteza semnificativ mai "lunga" decit la a ta. Iar acu' stii exact cu cit merge fiecare in prima treapta, inclusiv motoretele de motoGP, frate... :D

Si nu ziceam de motocicletele moderne in general, ZICEAM DE ZX-10R. Care are cea mai lunga treapta intii dintre toate vitezanele de 1000. Ia si mai citeste naibii de vreo 3 ori ce am scris acolo. Si daca nu ai de unde sa stii care este eroarea unui vitezometru digital de generatie noua, da' vrei sa afli, uite: Ai un calculator de turatie / treapta / viteza, gata-setat pe Zx-10R, cu toate "primarele" si "secundarele" si pinioanele lui peste si care contine si factor de corectie pt. cauciuc. Ca sa fie ca la carte. (click pe attachement)Limitatorul la 10R taie la 13.200. Calculeaza tu cit iti iese si zi-ne si noua. Si daca inveti sa-l folosesti, incearca sa vezi ce-ti da si la a ta in prima treapta, dupa pinionu' ala mai mare care zici ca l-ai pus pe spate. Da' sa nu-i zici de data asta nimic, ca citeste Silviu si iese iar caterinca.

 

P.S. Nici o curte care se respecta nu are un singur bufon. Iar unde sint mai multi e nevoie de un sef. Deocamdata postu' asta e ocupat de tine. Eu zic sa faci in asa fel si sa schimbi fisa postului, ca deja nu mai e amuzant. Si tu si cine mai are de facut acelasi lucru...

Uita-te mai sus Taz ,caci i-am spus de mai devreme ca daca schimba pinionul o sa-i fie super-eronata viteza,mai ales ca daca are pinion de demaraj ,NU are cum sa-i arate ca prinde mai mult decat cu cel stock..e ceva logic ,dar se pare ca pt el nu are cum sa fie logic :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Ma bag si eu..

Silviu,dupa cum scrii esti un tip inteligent,deranjant la tine este ca te bagi peste tot in discutii,o tii de-a matu' gaia,ca sa zic asa.Ai sau nu dreptate,tu trebuie sa-ti spui replica,nu exista topic in contre in care sa nu fii si tu.Nu ca m-ar deranja personal,dar atunci cind o sa realizezi ca in viata mai sunt si altele placute in afara de a te contrazice in nestire pe niste subiecte rasuflate despre motoare o sa-ti dai seama ca nu dai dovada de intelepciune acum,chiar daca ai dreptate uneori in ce spui!

Daca altii bat cimpii nu o sa-i destepti tu dintr-o data,oricit ai posta aici sau in alta parte..

Sanatate..

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu..

Silviu,dupa cum scrii esti un tip inteligent,deranjant la tine este ca te bagi peste tot in discutii,o tii de-a matu' gaia,ca sa zic asa.Ai sau nu dreptate,tu trebuie sa-ti spui replica,nu exista topic in contre in care sa nu fii si tu.Nu ca m-ar deranja personal,dar atunci cind o sa realizezi ca in viata mai sunt si altele placute in afara de a te contrazice in nestire pe niste subiecte rasuflate despre motoare o sa-ti dai seama ca nu dai dovada de intelepciune acum,chiar daca ai dreptate uneori in ce spui!

Daca altii bat cimpii nu o sa-i destepti tu dintr-o data,oricit ai posta aici sau in alta parte..

Sanatate..

Luigi Vicol

Te inteleg si ai perfecta dreptate!!!....dar eu am intrat din dorinta de a afla lucruri noi si cat de cat reale; sansa a facut sa am si eu motocicleta si sa-mi dau seama cand minte cineva referitor la niste chestii,caci astfel citeam si ma minunam cum o tinikea antica se tine dupa un miar modern sau cum un 400 ii da fum unui M5(2006) pana la 170km/h si alte si alte tampenii debitate...de aceea ma implic! Ma agit pt ca sunt multi care doresc o informatie cooerenta iar multi ne scaldam in aceast sentiment de turma si nu facem nimic,ii ignoram,iar lor le cresc aripi zicand"mama ce destept sunt ,deci am dreptate" si dai si dai mai departe cu minciunile si ineptiile debitate doar doar o mai crede vreun puber ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:

Extraordinar, frate.... :bounce:

Mai copchile cu paru' balai, acu' tu ma faci pe mine mincator de litera 3!?? Adica eu mint!!?

Tu ti-ai pierdut simtul realitatii definitiv !!!???? Pai pina alaltaieri, sau cind dracu' ti-a scris Silviu, tu nici nu stiai ca exista motoare de strada care sa aiba prima viteza semnificativ mai "lunga" decit la a ta. Iar acu' stii exact cu cit merge fiecare in prima treapta, inclusiv motoretele de motoGP, frate... :D

Iar eu nu ziceam de motocicletele moderne in general, ZICEAM DE ZX-10R. Care are cea mai lunga treapta intii dintre toate vitezanele de 1000 actuale. Ia si mai citeste naibii de vreo 3 ori ce am scris acolo. Si daca nu ai de unde sa stii care este eroarea unui vitezometru digital de generatie noua, da' vrei sa afli, uite: Ai un calculator de turatie / treapta / viteza, gata-setat pe Zx-10R, cu toate "primarele" si "secundarele" si pinioanele lui peste si care contine si factor de corectie pt. cauciuc. Ca sa fie ca la carte. (click pe attachement) Limitatorul la 10R taie la 13.200. Calculeaza tu cit iti iese si zi-ne si noua. Si daca inveti sa-l folosesti, incearca sa vezi ce-ti da si la a ta in prima treapta, dupa pinionu' ala mai mare care zici ca l-ai pus pe spate. Da' sa nu zici de data asta nimic, ca citeste Silviu si iese iar caterinca.

 

P.S. Nici o curte care se respecta nu are un singur bufon. Iar unde sint mai multi e nevoie de un sef. Deocamdata postu' asta e ocupat de tine. Si zic eu sa faci in asa fel si sa schimbi fisa postului, ca deja nu mai e amuzant.

dragul meu taz eu nu te acuz de minciuna va spun doar ca doar motocicletele de moto gp au prima treapta atat de lunga...thats all....

cat despre fazele cu bufonii nu are rost sa ma implic in polemici fiindca nu va duce la nimic constructiv dimpotriva va fi un taraboi ca si cel cu amicul meu silviu....in plus esti detinator de kawasaki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

dragul meu taz eu nu te acuz de minciuna va spun doar ca doar motocicletele de moto gp au prima treapta atat de lunga...thats all....

cat despre fazele cu bufonii nu are rost sa ma implic in polemici fiindca nu va duce la nimic constructiv dimpotriva va fi un taraboi ca si cel cu amicul meu silviu....in plus esti detinator de kawasaki

Hmmm,ai dat si valoarea vitezei atinse in prima treapta de o moto de gp,crezand ca pari mai interesant ,dar cand vezi ca esti luat la misto de TOTI(chiar si de idolul tau care si el s-a saturat de minciunile si dejectiile tale),lasi coada ca un catel si te eschivezi penibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm... se pare ca daca cineva stie ceva legat de moto gp se da inteligent....

inca o mostra din gandirea eminesceeana a marelui si in acelasi timp micului silviu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai are ceva de spus initiatorul topicului sa-mi dea un PM, cum am spus si pe celalalt topic inchis, parca aveti 15 ani serios...recititi postul lui Luigi pls.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...