Sari la conținut

Bikers' Party <bucovina> Editia I


chif
 Share

Postări Recomandate

ora 15 din foscsani inseamna cam un 16.00-16.30 in bacau, cred ca e bine pt mine si inca un amic de aici, dati un semn joi

Joi stim mai exact ce si cum...

Anuntam! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ceva vitezisti dinspre Bucuresti...? Oprire la Adjud sa mai luati un om in gashca...?

 

Bafta si asfalt uscat!

 

Noi trecem, dar nu prea suntem asa vitezisti... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi trecem, dar nu prea suntem asa vitezisti... :lol:

 

 

 

Merg cu voi ce-o sa fac,daca nu se anunta vitezisti...Zii lui Liviu sa ma sune cand plecati...

 

 

Bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg cu voi ce-o sa fac,daca nu se anunta vitezisti...Zii lui Liviu sa ma sune cand plecati...

Bafta si asfalt uscat!

S-a facut! Sa ne (re)vedem sanatosi! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg cu voi ce-o sa fac,daca nu se anunta vitezisti...Zii lui Liviu sa ma sune cand plecati...

Bafta si asfalt uscat!

Dai o bere la Fane Babanu acasa?? :lol: :nono: :moto: :) :moto:

Sa-mi mai dai inca o data nr tau de tel ca l-am luat gresit.

Editat de buldogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti am un pont de berre... 1 palet; adica ~64 de baxuri a cate 6 sticle de 2 L adica 384 de sticle adica 768 de litri de bere!!! Acuma ; partea buna e ca toata treaba asta costa numa 5 mil. lei inclusiv transportu pana la Putna; Partea proasta e ca termenu de valabilitate e pana pe data de 14-08-07; Eu sincer as pune botu la berica ca la cate chimicale am tras pana acuma cre' cas imun.. shi oricum termenele astea sunt puse cu o luna inainte de expirarea efectiva a produsului, shi plus de asta a fost tinuta la rece... Pontu e de la un super marchet din Sv... Nu spun care ca sa nu fac reclama:).. da ca vreti sa faceti o cinste mai mare.. sunati pana vineri..0746194460 Alex ( In special pt organizatori) P.S. Burger, Timisoreana sau Scol sau toate trei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti am un pont de berre... 1 palet; adica ~64 de baxuri a cate 6 sticle de 2 L adica 384 de sticle adica 768 de litri de bere!!! Acuma ; partea buna e ca toata treaba asta costa numa 5 mil. lei inclusiv transportu pana la Putna; Partea proasta e ca termenu de valabilitate e pana pe data de 14-08-07; Eu sincer as pune botu la berica ca la cate chimicale am tras pana acuma cre' cas imun.. shi oricum termenele astea sunt puse cu o luna inainte de expirarea efectiva a produsului, shi plus de asta a fost tinuta la rece... Pontu e de la un super marchet din Sv... Nu spun care ca sa nu fac reclama:).. da ca vreti sa faceti o cinste mai mare.. sunati pana vineri..0746194460 Alex ( In special pt organizatori) P.S. Burger, Timisoreana sau Scol sau toate trei ...

Hmmmmmmmmmmmm.... Asta ma face sa fiu foarte atent in privinta bauturii (si nu numai) la aceasta intrunire. :lol:

Sper ca organizatorii sa nu se gandeasca sa faca economie la bani pe ficatii mei... :)

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am pus botul la nici o chestie de genul asta.

NU ne jucam cu asta.

NU va faceti griji in privinta sigurantei a ceea ce veti consuma!!!

Am trecut de pragul de maturitate ca sa NU riscam sa compromitem ceva la care am muncit si unde s-au bagat bani.

Va asteptam, mai sunt 2 zile. Berea e rece si mancarea o punem indata pe foc.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU am pus botul la nici o chestie de genul asta.

NU ne jucam cu asta.

NU va faceti griji in privinta sigurantei a ceea ce veti consuma!!!

Am trecut de pragul de maturitate ca sa NU riscam sa compromitem ceva la care am muncit si unde s-au bagat bani.

Va asteptam, mai sunt 2 zile. Berea e rece si mancarea o punem indata pe foc.

:)

 

Suna rezonabil si sincer! :moto:

Abia asteptam si noi sa venim! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dat fiind faptul ca e cea mai aproape intrunire de casa si ca e si prima editie o sa fiu prezent daca ma ajuta Dumnezeu si nu ma imbolnavesc

cu mine o sa mai vina cel putin vreo 4 motoare din cate am vb cu prietenii

sa vad ce face campulungul ca promitea ca vine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu. si-mi iau si aparatul cu mine ca o sa fie multe lucruri de pozat.

din suceava venim mai multi. si vorbisem cu baietii din botosani si si-au anuntat si ei vizita.

sa speram ca o sa fie vreme buna.

 

salutari chif, doni si restul baietilor din club. abia asteptam intrunirea. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva vitezisti dinspre Bucuresti...? Oprire la Adjud sa mai luati un om in gashca...?

 

Bafta si asfalt uscat!

 

este..pt vineri dupa-amiaza pe la 4-5 ....daca vrei...am 0788387311 , sau 0730050969.TE astept cu drag ca eu sunt singurul din trupa cu vitezana...sa ma mai iau si eu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este..pt vineri dupa-amiaza pe la 4-5 ....daca vrei...am 0788387311 , sau 0730050969.TE astept cu drag ca eu sunt singurul din trupa cu vitezana...sa ma mai iau si eu.....

 

 

S-a facut!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este..pt vineri dupa-amiaza pe la 4-5 ....daca vrei...am 0788387311 , sau 0730050969.TE astept cu drag ca eu sunt singurul din trupa cu vitezana...sa ma mai iau si eu.....

 

Eu si Buldogul de Liviu speram sa plecam din Focsani pe la 15:30. Oricum noi ne grabim mai incet... :o

Asa ca poate de la Adjud in sus mergem impreuna, daca asta nu inseamna prea mult pt GPZ-ul meu cu pasager (dolofan) si bagaje.

 

Las si un tel. poate ne auzim pana atunci: 0722 358 779.

 

Asfalt uscat si distractie maxima! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primii ajunsi: GREYHOUND si PRIETENA!!!!!!!!!!!!!! din Bucuresti.

URMATORII 4 TIMISORENI !!!!!!!!!!!!!!

...joi seara ...tarziu...

Trupa Corbus Albus a ajuns dupa 8 ore de canicula de Chisinau - Suceava, intr-un bus din anii 50, iar dupa vizitarea cetatii de scaun Suceava si adulmecarea mirosului de fan din Putna cred ca ... dorm... Urmeaza VINERI !

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primii ajunsi: GREYHOUND si PRIETENA!!!!!!!!!!!!!! din Bucuresti.

URMATORII 4 TIMISORENI !!!!!!!!!!!!!!

...joi seara ...tarziu...

Trupa Corbus Albus a ajuns dupa 8 ore de canicula de Chisinau - Suceava, intr-un bus din anii 50, iar dupa vizitarea cetatii de scaun Suceava si adulmecarea mirosului de fan din Putna cred ca ... dorm... Urmeaza VINERI !

:o

Astazi in jur de ora 3 plecam din Focsani. Maxim la 4:30 suntem la Bacau. Daca mai vrea sa vina cineva cu noi, va las numarul meu de tel 0729989013 si mai sus este al lui Zappy ca acu trebuie sa plec la munca :P Asa ca....venim ;) ;) si va rugam sa puneti berea la rece ca o sa fim insetati. :D :lol: :cheers: :-L :D :sick: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi in jur de ora 3 plecam din Focsani. Maxim la 4:30 suntem la Bacau. Daca mai vrea sa vina cineva cu noi, va las numarul meu de tel 0729989013 si mai sus este al lui Zappy ca acu trebuie sa plec la munca :-L Asa ca....venim :sick: ;) si va rugam sa puneti berea la rece ca o sa fim insetati. :o :D :cheers: :lol: :rock: :D :P

nevedem acolo, din bacau nu mai avem cum sa plecam odata cu voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...