Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

alex , felicitari si multi multi km , fara incidente

multumesc mult . :(

 

Sal...Ma trec si io pe lista aici:D Ma cheama Tony ..id Tony_smar2 .. 0723659512 nici io nu am cu cine sa ies pe la plimbari ..stau in pantelimon

 

 

:P l-ai luat tu sau t-i l-au dat ei? felicit si ai grija d tn. cat espre intalniri moto,,,disponibil cand si cand,stau in militari, Mos Marian .merlyoz@yahoo.com.cand credeti,vreti sa ne-ntalnim,deranjati cu inredere si la mine.oricand bucuros de noi cunostiinte,discutii,si beeere. chiar asa,cum e cu berea aia?ca nu mai merge decat citronada...bafta

 

pey daca tot vreti plimbare veniti cu noi la nebun@ke in weekend :D

 

p.s: noro aici :o va pup ma uratilor, am plect pe Cheia :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

p.s: noro aici :( va pup ma uratilor, am plect pe Cheia :lol:

noro, ce ochi frumosi ti-ai tras nebunatica mica :(

 

bre, pregatiti masinile sa plecati ca se anunta codul galben, mov, maro, portocaliu, skittles :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ooooo da,si-l dau pe-o roata,cum a facut si el cu mine :lol:

pai cred ca acu te da mai usor pe o roata daca-l lasi in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex, felicitari pt permis. ma plimbi si pe mine???? caci pana recuperez eu permisul .... sunt pasager profesionist, nu te deranjes si nu ma misc + ca ma las super bine pe curbe :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex, felicitari pt permis. ma plimbi si pe mine???? caci pana recuperez eu permisul .... sunt pasager profesionist, nu te deranjes si nu ma misc + ca ma las super bine pe curbe :lol:

te plimb,cum sa nu te plimb,tocmai pe tine ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , mi-am luat si eu permisul :lol: si acu' sa-mi iau si motor, poate ma ajutati , de inceput vreau ceva enduro ktm L 4timpi , ca la cum arata bucurestiu' sa invat sa merg mai intai :lol: , care ma ajuta sa gasesc si eu un motor bun ceva pana 1500E ca la inceput ma gandesc ca o sa mai o lovesc ,julesc si altele :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma pricep la mobre dar poti incerca pe bikeshop.ro . Acolo sunt anunturi cu vanzari de motoare de toate tipurile...

Felicitari pentru plastic si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma pricep la mobre dar poti incerca pe bikeshop.ro . Acolo sunt anunturi cu vanzari de motoare de toate tipurile...

Felicitari pentru plastic si asfalt uscat!

 

 

 

 

k. dar vreau sa ma ajute cineva care cunoaste . pt ca asta era ideea sa ma ajute sa cumpar unu , eu nu ma pricep.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la urma, "ce facem in we?". Cu Nebunake, cel putin ce stiu eu, a ramas ca 's-ar putea' sa facem duminica un gratar acolo. Ok totusi, ce facem? Veniti cu idei. Vremea e destul de frumoasa. Unde punem de un gratar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la urma, "ce facem in we?". Cu Nebunake, cel putin ce stiu eu, a ramas ca 's-ar putea' sa facem duminica un gratar acolo. Ok totusi, ce facem? Veniti cu idei. Vremea e destul de frumoasa. Unde punem de un gratar?

 

daca vreti mergem la un gratar la lacul snagov duminica.. noi ne intalnim in jurul ore 9 30 la rondul de la maior coravu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la urma, "ce facem in we?". Cu Nebunake, cel putin ce stiu eu, a ramas ca 's-ar putea' sa facem duminica un gratar acolo. Ok totusi, ce facem? Veniti cu idei. Vremea e destul de frumoasa. Unde punem de un gratar?

Gratar duminica ok?sa vin si io cu voi,ca azi is la munca :(

:lol: :lol:

 

salut , mi-am luat si eu permisul :( si acu' sa-mi iau si motor, poate ma ajutati , de inceput vreau ceva enduro ktm L 4timpi , ca la cum arata bucurestiu' sa invat sa merg mai intai :blbl: , care ma ajuta sa gasesc si eu un motor bun ceva pana 1500E ca la inceput ma gandesc ca o sa mai o lovesc ,julesc si altele :D

Felicitari!!! Sa ai grija de el !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , mi-am luat si eu permisul :cheers: si acu' sa-mi iau si motor, poate ma ajutati , de inceput vreau ceva enduro ktm L 4timpi , ca la cum arata bucurestiu' sa invat sa merg mai intai :P , care ma ajuta sa gasesc si eu un motor bun ceva pana 1500E ca la inceput ma gandesc ca o sa mai o lovesc ,julesc si altele :angry:

 

ai dat pe 21 in ilioara? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...