Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare,

 

Nu stiu daca ma mai tineti minte....am iesit anul trecut de cateva ori cu voi - am Vtr-ul rosu, iar anul acesta nu prea am avut timp de iesit....desi mi-ar fi placut. Ce mai faceti? se mai merge pe la snagov?:)....pe unde mai alergati?....

 

sper cnd vine caldura sa ies.....ac e prea frig pt oasele mele :laugh:

 

Numai bine! si Sarbatori fericite!

 

take care!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim. de retinut nu prea mai retin .. eu am uitat deja ce am facut saptraman trecuta .... dar acum un an:))

iese care acum la plimbare???? la 12 ies de la munca ... dau o tura apoi ma duc in bikers otopeni. un doritor ceva????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Nu stiu daca ma mai tineti minte....am iesit anul trecut de cateva ori cu voi - am Vtr-ul rosu, iar anul acesta nu prea am avut timp de iesit....desi mi-ar fi placut. Ce mai faceti? se mai merge pe la snagov?:laugh:....pe unde mai alergati?....

 

sper cnd vine caldura sa ies.....ac e prea frig pt oasele mele :)

 

Numai bine! si Sarbatori fericite!

 

take care!

 

 

salut mihai, nu te-am uitat :P in ultima vreme am tinut-o mai mult in petreceri. de iesit cu motoreta mai mult la servici, eu merg aproape in fiecare zi cu ea, insa ca sa strangi lumea pe vremea asta e cam greu, dai de prea multe refuzuri ca sa te mai chinui, din cauza frigului,evident :what: oricum, lasa ca vine si timpu frumos si vom iesi din nou impreuna. numai bine :D

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut mihai, nu te-am uitat :P in ultima vreme am tinut-o mai mult in petreceri. de iesit cu motoreta mai mult la servici, eu merg aproape in fiecare zi cu ea, insa ca sa strangi lumea pe vremea asta e cam greu, dai de prea multe refuzuri ca sa te mai chinui, din cauza frigului,evident oricum, lasa ca vine si timpu frumos si vom iesi din nou impreuna. numai bine :D

 

EDIT

 

"salut mihai, nu te-am uitat :what: in ultima vreme am tinut-o mai mult in petreceri. de iesit cu motoreta mai mult la servici, eu merg aproape in fiecare zi cu ea, insa ca sa strangi lumea pe vremea asta e cam greu, dai de prea multe refuzuri ca sa te mai chinui, din cauza frigului,evident oricum, lasa ca vine si timpu frumos si vom iesi din nou impreuna. numai bine."

 

CU SINCERITATE,

SI MULTA CALDURA IN INIMA,

AL VOSTRU

NORO..... :)

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ai PM :kiss:

 

Am dat o tura rapida cu moto astazi :eek:

Tremura mana pe gaz sa-i dau mai tare dar patina ca dracii... Asta pana mi-a iesit un BMW (:yikes:) de pe o straduta in fata si a inceput sa-mi tremure si curu'... de atunci am mers emo :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
hai sa mai iesim pe la plimbari ceva .... diseara se baga careva??? eu rebuie sa'mi recuperez moto din otopeni dupa care ma dau prin bucale.

Ce-as mai iesi si eu...

dar din pacate azi (ca-n fiecare zi) sunt la pantifi, pantaloni la dunga, camasa apretata, cravata ...d-atea necesare intr-o banca. Ziceti si voi mai din timp sa-mi iau si ghiozdanul cu cele necesare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-as mai iesi si eu...

dar din pacate azi (ca-n fiecare zi) sunt la pantifi, pantaloni la dunga, camasa apretata, cravata ...d-atea necesare intr-o banca. Ziceti si voi mai din timp sa-mi iau si ghiozdanul cu cele necesare...

 

 

si eu am acelasi echipament. dar ma duc acasa, ma schimb apoi ies;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

diseara la ora 21:00 la arc. vreau sa mergem la snagov sa bem o cafea, un suc ceva. asa cujm faceam anul trecut. in caz de ceva tel meu este 0766.752.673

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix la topicul asta ma gandeam si eu aseara :P Poate ma iei si pe mine sa ma duci sa-mi iau moto din Otopeni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...