Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci ? pan' la urma deseara ce facem?

eu cu noro mergem in iron si in otopeni

Mesaj completat

sfatuiti-va cu toti si ziceti si la mine ce se intampla,hai sa o facem lata ...ceea ce numai noi stim cel mai bineeeeee......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu noro mergem in iron si in otopeni

Mesaj completat

sfatuiti-va cu toti si ziceti si la mine ce se intampla,hai sa o facem lata ...ceea ce numai noi stim cel mai bineeeeee......

 

 

aham ..atunci multa bafta eu cred ca o sa o ard prin IRON.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

astia din gasca noastra,nu va surade ideea de revelion la Campulung cu 1 mil 3 zile si vin din partea casei ???

zona e misto,noi la fel (eu in special) mai ieftin de atat nu o sa gasim foarte usor si parca vad ca fac revelionu in iron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia din gasca noastra,nu va surade ideea de revelion la Campulung cu 1 mil 3 zile si vin din partea casei ???

zona e misto,noi la fel (eu in special) mai ieftin de atat nu o sa gasim foarte usor si parca vad ca fac revelionu in iron

 

de fapt, 1 milion este pentru un weekend obisnuit, am inteles de la ORL ca oferta de revelion[strict] este in felul urmator:

200 RON-5 zile

Aveti aici mai multe detalii-url="http://www.pensiuneakami.com/oferte.html"]pensiune[/url]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt, 1 milion este pentru un weekend obisnuit, am inteles de la ORL ca oferta de revelion[strict] este in felul urmator:

200 RON-5 zile

Aveti aici mai multe detalii-url="http://www.pensiuneakami.com/oferte.html"]pensiune[/url]

Ma, io va multumesc, da asteptati ca poate scot super oferta :P pt noi

 

Si da, 1 mil de pers pe tot weekendu cu mic dejun inclus, in perioada de pana in rev :laugh: Cine vine in haita , adica peste 20 de persoane, ocupa pensiunea, si poate petrece cum doreste :clap: Fara stricaciuni, evident

;)

 

Pt rev intai sa vb cu colegii de la pensiune...dar tot ceva rentabil o sa fie

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide oreleule ca poti,eu stiu,am toata increderea in tine

c'mon,you can do it :laugh:

Mesaj completat

la mine pe strada e santier,eu ma ocup de aseara intensiv de furat paleti,deci lemne de foc avem si le garantez ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt, 1 milion este pentru un weekend obisnuit

Aveti aici mai multe detalii-url="http://www.pensiuneakami.com/oferte.html"]pensiune[/url]

Apropo...

 

In orice weekend, de persoana, pana de Craciun, e fix 100 ron, cu mic dejun inclus, pe TOT weekendu...Asa ca cei care mai au chef de vreme buna sa rupa pasul Rucar Bran pe curbe, sunt invitati :laugh:

 

Acum ca e sezon de noroi si muntele aproape, dealuri cat cuprinde, am pregatit paturile pentru enduristi ;)

Pensiunea are curte in spate, si motoarele se pot odihni linistite acolo...in viitor incercam sa amenajam pt motoare si spatiu acoperit :P

 

Asadar, daca vreti, va strangeti din timp, ma anuntati, si vorbim....daca va strangeti peste 20 de persoane, pensiunea e a voastra un weekend intreg, si puteti sa va distrati cum va doreste sufletelul...Detalii pe site, iar la telefonul de rezervari, raspund chiar eu, in caz ca nu dati de mine

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A vazut nebunake locatia...si eu...si dupa un drum demential facut pe pasul Rucar Bran, adica 40 de km de curbe asfaltate super, am ajuns...

 

Nu e cea de pe site...aici am gang ca la palatele vechi, curte interioara, scari sa urci sus, si living imeeens...conditiile de club in living, toate cele :P Si e plasat gangul la vechiul bulevard, in zona istorica a orasului...

 

La vara va astept pe curbele alea, ca au fost criminale.... :crack:

Mesaj completat

mai am un impediment de rezolvat si dau si eu raspunsul....

Ba io inca sunt marcat de trecatoare.... :) Cred ca renunt la comuniste si imi iau ceva serios, acum, ca au asfaltat-o :lol:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...