Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

pana atunci mai e mult,important e sa strangem gasca ca sa facem cel mai tare revelion ever,restul sunt detalii,daca ne strangem atatia crede-ma putem sa fim si in mijlocul campului ca va fii haos.acum ca mai e si un munte si o gramada de zapada sa-l bag pe noro cu capu in ea asta e bonus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana atunci mai e mult,important e sa strangem gasca ca sa facem cel mai tare revelion ever,restul sunt detalii,daca ne strangem atatia crede-ma putem sa fim si in mijlocul campului ca va fii haos.acum ca mai e si un munte si o gramada de zapada sa-l bag pe noro cu capu in ea asta e bonus

 

de strans gasca oricum o strangem chit ca o vom face in alta parte....oricum eu sper sa rezolv acel impediment :) si sa mergem la oreleu la pensiune :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de strans gasca oricum o strangem chit ca o vom face in alta parte....oricum eu sper sa rezolv acel impediment :P si sa mergem la oreleu la pensiune :crack:

Mama, impedimente mari pe capu tau :)

 

La 5 km spre est e partie, la 10 km spre vest e partie dotata cu tun de zapada, telescaun, bagata in circuitul turistic...

 

Iar spre nord, super pasu, cu finnish la castelul Bran...la vara va astept dupa ce rupeti curbele :lol:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care circuit turistic.... decat sa fac circuite prefer sa beau :crack:

Pasul de trece pe aici...

http://www.romeohuidu.com/main.php?g2_itemId=730

 

Leaga Campulungul de Bran...si acum e asfaltat....inainte era deplorabil...Cheia, sau Transfagarasanu, dupa mine, sunt mizilic la curbe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti voi foaie....scrieti-va...ca eu am de lucru, tre sa fac o balustrada, sa aranjez canapelele de piele si masutele in living :lol:

 

Cateva poze facute in fuga cu un tel mobil, ca nu avea rost sa pozez daca nu era amenajat livingu(camerele-s faine, ca cele de pe site, dar erau oameni in ele si nu puteam poza :crack: )

 

40 de locuri, camere de o pers, doua, patru...o baie la doua camere...curte pt parcat motorete si gratar...iesire in bulevardul vechi :)

 

Livingu(peste 40 m patrati)...urmeaza sa fie amenajat in stil club:

post-12624-1258379945_thumb.jpgpost-12624-1258379989_thumb.jpg

 

Scarile catre ult etaj unde sunt camerele(balustrada o sa o fac sapt astea)

post-12624-1258380188_thumb.jpg

 

Culoaru' cu camerele...era in lucru treaba atunci cand au fost facute pozele, la unele camere:

post-12624-1258380260_thumb.jpg

 

Una dintre bai...baile toate sunt complete, cu dusuri, iar incalzirea in pensiune e pe calorifere, cu centrala proprie...adica toate conditiile...bucataria am uitat sa o pozez :lol:

post-12624-1258380340_thumb.jpg

 

Voi faceti gasca, cine vreti cum vreti...

 

Orasul are si Penny/piete(deci nu tre sa ne mai caram cu berea/carnea/apa dupa noi), cafenele, cluburi, si evident monumente de vizitat, iar acum tratez cu un microbuz de 20 de locuri pt o excursie spre Castelul Bran cu trecere pe la Mausoleul de la Mateias si manastirea Namaiesti, zidita in stanca :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti voi foaie....scrieti-va...ca eu am de lucru, tre sa fac o balustrada, sa aranjez canapelele de piele si masutele in living :lol:

 

Cateva poze facute in fuga cu un tel mobil, ca nu avea rost sa pozez daca nu era amenajat livingu(camerele-s faine, ca cele de pe site, dar erau oameni in ele si nu puteam poza :crack: )

 

40 de locuri, camere de o pers, doua, patru...o baie la doua camere...curte pt parcat motorete si gratar...iesire in bulevardul vechi :)

 

Livingu(peste 40 m patrati)...urmeaza sa fie amenajat in stil club:

post-12624-1258379945_thumb.jpgpost-12624-1258379989_thumb.jpg

 

Scarile catre ult etaj unde sunt camerele(balustrada o sa o fac sapt astea)

post-12624-1258380188_thumb.jpg

 

Culoaru' cu camerele...era in lucru treaba atunci cand au fost facute pozele, la unele camere:

post-12624-1258380260_thumb.jpg

 

Una dintre bai...baile toate sunt complete, cu dusuri, iar incalzirea in pensiune e pe calorifere, cu centrala proprie...adica toate conditiile...bucataria am uitat sa o pozez :lol:

post-12624-1258380340_thumb.jpg

 

Voi faceti gasca, cine vreti cum vreti...

 

Orasul are si Penny, piete, cafenele, cluburi, si evident monumente de vizitat, iar acum tratez cu un microbuz de 20 de locuri pt o excursie spre Castelul Bran cu trecere pe la Mausoleul de la Mateias si manastirea Namaiesti, zidita in stanca :P

 

manager te face mama, ORL-ule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manager te face mama, ORL-ule.

:crack: manageru lu peste...

 

App, tre sa anunt ca pensiunea de e pt noi e o cladire foarte veche, dar modernizata...e defapt chiar asta:

post-12624-1258386464_thumb.jpg :)

 

Si bulevardul inca exista, iar vecin e renumitu magazin de palarii "La Mageanu" :P

Iar cladirea apare in vechiul film "Titanic Vals" http://www.youtube.com/watch?v=kovRC5ysniA

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: manageru lu peste...

 

App, tre sa anunt ca pensiunea de e pt noi e o cladire foarte veche, dar modernizata...e defapt chiar asta:

post-12624-1258386464_thumb.jpg :P

 

Si bulevardul inca exista, iar vecin e renumitu magazin de palarii "La Mageanu" :lol:

Iar cladirea apare in vechiul film "Titanic Vals" http://www.youtube.com/watch?v=kovRC5ysniA

 

aha, in concluzie rugati-va sa nu fie vreun cutremur ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha, in concluzie rugati-va sa nu fie vreun cutremur ! :crack:

Ma sa stii ca acolo cladirile sunt de pe la inceputu lu 1900, si au rezistat cu brio si in 77, asa ca nu-i problema :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca da. daca nu a cazut la cutremur, cade de la noi:d sau da neby foc:D fiind veche arde bine !!!

Baaa, nu asa, ca orasu ala a mai ars pe la 1700 :crack: Pot vb de lemne, nu-i bai, ca-i plin de paduri in zona, dar nu sa dam foc imprejurimilor sau locatiei... :)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum sunt asa :

Roxynel + ???

Roxana

Kidrock

Noro + ???

ORL

Balteanu

Bia

Jhon + 1 (scz am uitat cum o cheama pe fata :alcy: )

Nebunake + Nebunika

Ivy + ???

Karja (nu a vb nimeni cu el da ii sparg fata daca nu vine...deci vine)

Adi Pop,Micisoara sunt inca in dubii ( aproape convinsi )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum sunt asa :

Roxynel + ???

Roxana

Kidrock

Noro + ???

ORL

Balteanu

Bia

Jhon + 1 (scz am uitat cum o cheama pe fata :D )

Nebunake + Nebunika

Ivy + ???

Karja (nu a vb nimeni cu el da ii sparg fata daca nu vine...deci vine)

Adi Pop,Micisoara sunt inca in dubii ( aproape convinsi )

 

ORL parca era in dubii daca sa vina sau nu.. :alcy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu iar sunt cap de lista? capul rautatilor nu? ca de obicei .. pe cine mai tre sa convingem ah? btw .. de ce ma treci cu + ???

tre sa iau pe cineva neaparat?

da, ca sa iasa numarul. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neaaah no fun asa .. am zis din gasca .. btw kid daca nu ii rupem capul amandoi lui karja sa stii ca ne suparam .. si la nevoie rupem si la altii sa vina :alcy:

 

PS: asa de placere ma lasi sa ti-l rup si tie? ca mi-am adus aminte de faza cu ardeiul :bow:

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...