Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

adica reconstituiere de lista?...

ok...

Eu, Fram-Ursul Kevlar, ma lepad de ce mai am de facut si nefacut si ma alatur grupului de motociclisti betivi, satanisti si cu mare chef de distractie care au chef sa vina la acest revelion al anului 20010....bla-bla-bla.

 

adica vin (alb demisec sau rosu, preferabil fiert)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am zis ca daca e pt noi sa trag sa prind super oferta....si suna asa, ca sa stie toata lumea exact

 

5 zile, 4 nopti(30 dec-3 ian) - 150 ron de persoana pt toata perioada :D

 

Avansu de zicea Balteanu ar fi bine sa il strangem pt ca desi nu am vrut la inceput, tre sa pastram locul...si m-am gand sa fie o suma modica de inceput, nu 50 cu 50 ca la maj pensiunilor....

 

Un 30 de lei daca ar fi sa strangem de pers pana in craciun, ar fi ok, si sa ne facem apoi si cumparaturile...orasul Campulung are si Penny si piete, putem lua de acolo dar nu stiu ce aglomeratie va fi de sarb...

 

Asadar, ne auzim in seara asta si mai vb, eu vin si in Bikers Otopeni si in Iron, si vb daca ne gasim :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am zis ca daca e pt noi sa trag sa prind super oferta....si suna asa, ca sa stie toata lumea exact

 

5 zile, 4 nopti(30 dec-3 ian) - 150 ron de persoana pt toata perioada :D

 

Avansu de zicea Balteanu ar fi bine sa il strangem pt ca desi nu am vrut la inceput, tre sa pastram locul...si m-am gand sa fie o suma modica de inceput, nu 50 cu 50 ca la maj pensiunilor....

 

Un 30 de lei daca ar fi sa strangem de pers pana in craciun, ar fi ok, si sa ne facem apoi si cumparaturile...orasul Campulung are si Penny si piete, putem lua de acolo dar nu stiu ce aglomeratie va fi de sarb...

 

Asadar, ne auzim in seara asta si mai vb, eu vin si in Bikers Otopeni si in Iron, si vb daca ne gasim :laugh:

 

Daca imi rezervi si mie un loc, cand vrei raspunsul final?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi rezervi si mie un loc, cand vrei raspunsul final?

Pai sapt asta tre sa ne organizam, cea care vine...adica, sa ne adunam, sa adunam bautura, iarba, mancarea, drogurile, femeile gonflabile, cuiele, etc.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, revelionul se tine, oferta a ramas aceeasi pe care o stiti si care este, de asemenea, anuntata si pe forum.

Asadar, lista cu oamenii care vin deocamdata :

Roxynel

Roxana

ORL

Balteanu

Bia

Jhon

Oana

Nebunake

Nebunika

Ivy

Florin

Alexandra

Ioana +1

Switch +1

Fram

Adi Pop

CristiGH

Marina

Navaro

Oana

Ana Cristina

 

P.S. cei care se vad pe lista va rog dati un PM, orice pe forum ca sa stiu ca inca traiti. :D :birthday:

pana una alta, Numai Bine !

 

Mesaj completat

Oameni buni, revelionul se tine, oferta a ramas aceeasi pe care o stiti si care este, de asemenea, anuntata si pe forum.

Asadar, lista cu oamenii care vin deocamdata :

Roxynel

Roxana

ORL

Andreea

Balteanu

Bia

Jhon

Oana

Nebunake

Nebunika

Ivy

Florin

Alexandra

Ioana +1

Switch +1

Fram

Adi Pop

CristiGH

Marina

Navaro

Oana

Ana Cristina

Motofum+1

 

P.S. cei care se vad pe lista va rog dati un PM, orice pe forum ca sa stiu ca inca traiti. ;) :birthday:

pana una alta, Numai Bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, revelionul se tine, oferta a ramas aceeasi pe care o stiti si care este, de asemenea, anuntata si pe forum.

Asadar, lista cu oamenii care vin deocamdata :

Roxynel

Roxana

ORL

Balteanu

Bia

Jhon

Oana

Nebunake

Nebunika

Ivy

Florin

Alexandra

Ioana +1

Switch +1

Fram

Adi Pop

CristiGH

Marina

Navaro

Oana

Ana Cristina

 

P.S. cei care se vad pe lista va rog dati un PM, orice pe forum ca sa stiu ca inca traiti.

pana una alta, Numai Bine !

 

Mesaj completat

 

si cum pana acum nu a luat nimeni premiul de "retard of the year" il acord eu Roxanei :D

 

cum sa uiti cea mai importanta persoana de pe lista??? ;) :birthday: :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cum pana acum nu a luat nimeni premiul de "retard of the year" il acord eu Roxanei ;)

 

cum sa uiti cea mai importanta persoana de pe lista??? :birthday: :birthday: ;)

hai sa il impartim ca ai contribuit si tu :D

 

Roxana W.: tu ce faci pana la urma?

noro: n-am bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa il impartim ca ai contribuit si tu ;)

 

Roxana W.: tu ce faci pana la urma?

noro: n-am bani

 

asta nu inseamna ca mi-as permite sa lipsesc de la asa ceva :birthday:

 

retard! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai sunt persoane care or sa fie :birthday: Hahahaaa

 

Orl + 2 :birthday:

nu te mai satura dracu'... :D

Mesaj completat

Vineri, pe 25 decembrie ne adunam in Iron sa dam banii pentru revelion.

150 RON de persoana.

Deja Fram, Adi Pop, Ivi, Oana s-au anuntat cu banii, mai ramaneti voi.

P.S. cine nu ii are vineri pe toti, da cat poate, un avans si restul o sa ii dea atunci cand ajungem la fata locului. Doar sa nu uitati si va rog, veniti, ca sa ne luam si noi de-o grija si sa putem bea o bere linistiti pana la REVELION ca dupa ce ajungem acolo, D-zeu cu mila. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te mai satura dracu'... :D

Mesaj completat

Vineri, pe 25 decembrie ne adunam in Iron sa dam banii pentru revelion.

150 RON de persoana.

Deja Fram, Adi Pop, Ivi, Oana s-au anuntat cu banii, mai ramaneti voi.

P.S. cine nu ii are vineri pe toti, da cat poate, un avans si restul o sa ii dea atunci cand ajungem la fata locului. Doar sa nu uitati si va rog, veniti, ca sa ne luam si noi de-o grija si sa putem bea o bere linistiti pana la REVELION ca dupa ce ajungem acolo, D-zeu cu mila. ;)

 

Defapt era un avans sa fie rezervare ca mergem la sigur, de 30 de ron, dar cine vrea sa scape de o grija, nu-i bai...se face lista :birthday:

 

Ideea e sa ne strangem pana luni pers care mergem, si sa ne apucam de cumparaturi :birthday:

 

Cum am zis, drumu cu transportu(autocar sau tren) e aprox 600 de mii, dar poate vb cu microbuz de 20 de locuri la vro 400 de mii de pers dus-intors, daca vreti, si atunci nu mai e jena cu alcoolu si mersu cu masina...

Mesaj completat

De ce l-ar satura ... +2 , +3 ...

... + (n+1)! ;)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, lista cu oamenii care vin deocamdata :

Roxynel

Roxana

ORL

Balteanu

Bia

Jhon

Oana

Nebunake

Nebunika

Ivy

Florin

Alexandra

Ioana +1

Switch +1

Fram

Adi Pop +1

CristiGH

Marina

Navaro

Oana

Ana Cristina

 

Bai dar parca era mai multa lume.... ce s-a intamplat ?

Editat de Pozaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Defapt era un avans sa fie rezervare ca mergem la sigur, de 30 de ron, dar cine vrea sa scape de o grija, nu-i bai...se face lista :D

 

Ideea e sa ne strangem pana luni pers care mergem, si sa ne apucam de cumparaturi ;)

 

Cum am zis, drumu cu transportu(autocar sau tren) e aprox 600 de mii, dar poate vb cu microbuz de 20 de locuri la vro 400 de mii de pers dus-intors, daca vreti, si atunci nu mai e jena cu alcoolu si mersu cu masina...

 

dar poate vorbesti... :birthday:

Mesaj completat

Si mai sunt persoane care or sa fie :birthday: Hahahaaa

 

...dupe cum a scris maetrul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista reactualizata:

 

Noro + 3

Roxynel

Roxana

ORL + 2

Balteanu + Bia

Jhon + Oana

Nebunake + Nebunika

Ivy

Florin

Alexandra

Ioana +Viorel

Switch +1

Fram

Adi Pop + 1

CristiGH

Marina

Navaro

Oana

Ana Cristina

Motofum + 1

 

 

32 persoane pana acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

32 persoane pana acum

Sunt 40 de locuri in paturi, camere cu 1,2,3 sau 4 paturi...deci e spatiu, iar livingul e mare ;)

Asa ca, merge...

 

Ma gandesc daca ramane spatiu sa las o camera speciala dedicata "placerilor" :D

 

Faza aiurea e ca eu nu mai am hardu extern, pe care aveam niste zeci bune de giga de muzica pt toate gusturile, si nu mai pot veni cu el, deci daca are careva laptop ceva cu muuulta muzica, eu o sa fac sonorizarea si astept sursa de muzica :birthday:

 

In rest, bucatarie, bai, curte pt gratare si stat la aer, si ma interesez zilele astea daca va avea loc ceva concert de revelion in oras, pensiunea fiind la 100 de metri de centru, centru in care au cantat recent Cargo, Iris, Phoenix, VH2, etc :birthday:

 

@Dani: esti binevenita!In perioada aia e si frat'miu acolo si vine si el pe la noi, asa ca, vorbim si te astept...

 

PS: vb zilele astea de microbuz...ult oara venea pt 20 de pers aprox 400 de mii dus intors din Bucuresti...e rentabil pt toti daca e acelasi tarif...mai putine persoane nu merita, ca face mult...dar pt toate locurile ocupate vine eftin

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...