Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

e bine, e bine, estem multi, eu deja am facut rost de o parte din bani de la cativa oameni, am listutza in buzunar. ;)

Pentru cine nu a fost inca anuntat, VINERI 25 decembrie, ne intalnim in IRON ca sa adunam toti banii sau macar o parte din ei, in functie de cum aveti voi. Ideea e sa veniti ca sa dati macar cu subsemnatul SAU sa scrieti pe forum ceva in caz ca nu puteti ajunge avand in vedere ca e Craciunul.

Sarbatori fericite, bautura si femei ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

distractie placuta tuturor!

Lista reactualizata:

 

Noro + 3

Roxynel

Roxana

ORL + 2

Balteanu + Bia

Jhon + Oana

Nebunake + Nebunika

Ivy

Florin

Alexandra

Ioana +Viorel

Switch +1

Fram

Adi Pop + 1

Marina

Navaro

Oana

Ana Cristina

Motofum + 1

 

 

32 persoane pana acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@Dani: esti binevenita!In perioada aia e si frat'miu acolo si vine si el pe la noi, asa ca, vorbim si te astept...

 

Sar'na! eu sper s stau kt mai mult dar deocamdata nu stiu ce fac ai mei. m bucur k vine si Leo. Eu sunt p-aici p-aproape...deci va astept! :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati uitat +1 ala la Navarro.

Da' oricum, meritz clizma si hepi niu iar - o sa dau raspunsu' clar diseara in iron (care probabil va fi nu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati uitat +1 ala la Navarro.

Da' oricum, meritz clizma si hepi niu iar - o sa dau raspunsu' clar diseara in iron (care probabil va fi nu).

 

 

.ceva tot ai nimerit bine, navarro + 1 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lista cu cei care au dat banii pana acum:

 

Ivi

Fram

partenera lui Navaro [scuze, am uitat cum te numesti:D]

Iulia

Bia

Balteanu

Navaro[-100 ron]

Andreea

Orl

Noro

Roxana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lumea a inceput sa se stranga oficial, si nu pe foaie, asa ca, hai sa ne vedem luni seara in iron, adica maine, sa strangem si fondurile de cumparaturi, sa vb pt ce tre sa cumparam(cumparaturi ce zic ca ar fi bine sa le facem marti, ca miercuri e plecarea)...

 

Cei de mai sus sunt IN, asa ca, hai cu restul ca mai e putin timp :)

 

PS: pensiunea are camerele dispuse pe doua corpuri, asa ca pt cei care vor intimitate, e perfect....

 

Hai sa strangem gasca :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT

 

Pt cei care or sa fie cum trebuie, si defapt pt toata lumea, intr-o noapte voi face programul special DJ ORL MIX, unde veti vedea ce se poate face cu winampu, un tel mobil cu sunete polifonice, bricheta, o foaie pe perete, oglinda, lumina de la bec si multe alte chestii care sunt practic pretutindeni... :drink:

 

Asadar, club home made improvizat de OReLe'u pe post de DiGei....acum stabilesc playlistu, si va iesi demential, va fi exact ce trebuie

 

Si va anunt ca nu veti regreta, asa ca, imbarcarea se face miercuri pe 30.... :)

 

Mixu a fost testat in cafenele in care nu cunosteam pe nimeni, cafenele unde stateai jos si atat, de ambianta, si a iesit demential, de erau toti in extaz, si au mai vrut :love: asa ca, pregatiti-va

 

Cei imbarcati pana acum:

Ivi

Fram

Iulia

Bia

Balteanu

Navaro si partenera

Andreea

Orl + un amic

Noro

Roxana

 

 

Asadar, ne auzim cu restul imbarcarilor...plecarea se face pe 30 iar maine, speram, cumparaturile...

Mesaj completat

LE: evident ca din playlist, pe fond, vor intra si melodii si efecte facute de mine special....asa ca, promit ca va va placea nebunia

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh. Ie Navarro +1 nu + partenera! :love:

Beteve, ce dreq iestem asea putini? Parca eram 30 si ceva. :)

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh. Ie Navarro +1 nu + partenera! :love:

Beteve, ce dreq iestem asea putini? Parca eram 30 si ceva. :)

Ok...

Pai nu e de putini, dar am facut anuntul cu pers care sunt sigur in barca, pt ca si celelalte de pe lista sa se anunte, ca la naiba, maine cumparam ce trebuie si poimaine plecaaaam :drink:

 

Deeeci, repetam:

150 ron de pers pt toate zilele(5 zile/4 nopti)

Mesaj completat

Cei imbarcati pana acum:

 

Ivi

Fram

Iulia

Bia

Balteanu

Navaro si partenera

Andreea

Orl + un amic

Noro

Roxana

Adi Pop

Roxynel

Cristi GH(din ce am inteles)

 

si au mai ramas cativa din cei care s-au anuntat, deci....dati un semn :)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce liniste si pace este dupa marea petrecareala. nu a pus nimeni nici un comment legat de rev, toata lumea doarme?

 

eu sunt ocupat cu o cutie de prajituri ramasa de la rev, incerc sa ma las de fumat :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt ocupat cu o cutie de prajituri ramasa de la rev, incerc sa ma las de fumat :o

 

 

 

:D Si tu??? Eu am macat de la revelion pana acum mai mult dekt mancam intr-o saptamana inainte :P

K nu am mai fumat de pe 1 ian :D Sper s fie trecatoare starea :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt ocupat cu o cutie de prajituri ramasa de la rev, incerc sa ma las de fumat :o

Noro,ai grija ca Milus nu a mai fumat de la revelion,nu cred ca te lasi tu la el.Mai degraba te lasi de gagici e mai usor,sau nu?. :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Si tu??? Eu am macat de la revelion pana acum mai mult dekt mancam intr-o saptamana inainte

K nu am mai fumat de pe 1 ian Sper s fie trecatoare starea

 

cum adica speri sa fie trecatoare faza? sa nu zici ca nu iti place mancarea.... :D

 

Noro,ai grija ca Milus nu a mai fumat de la revelion,nu cred ca te lasi tu la el.Mai degraba te lasi de gagici e mai usor,sau nu?.

 

:o nu pot sa cred...transmite-i felicitarile mele!!!

 

 

cat despre gagici cosmine...poate....retine...POATE...am sa ma las cand s-o insura fiul prazului :P si o sa ii cante rechinu la nunta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigarea electronica... senzatie.

Minunata inventie,mai putin substantele alea chimice care sunt de vreo 15 ori mai daunatoare ca si gudronul din tigari.Pune la microscop si vei vedea...Nu recomand nimanui.

 

:o nu pot sa cred...transmite-i felicitarile mele!!!

 

cat despre gagici cosmine...poate....retine...POATE...am sa ma las cand s-o insura fiul prazului :D si o sa ii cante rechinu la nunta

Ma voi insura daca s marita si cami anul asta cu cine vrea ea... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...