Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

Salut! Am deschis acest topic pt ca am vazut ca sunt foarte multi motoristi care se plang ca nu au cu cine se plimba :moto: asa ca lasti aici id-uri de mess si nr de tel pt a ne contacta la absolut orice iesire pe care o facem sau avem chef sa o facem :moto: (indiferent de zona in care locuim si de zona pe care o calarim :) )

 

incep eu: id mess: andreigogiu tel: 0723.192.095

 

asfalt uscat!!!

 

P.S: sper ca nu am deschis un topic care mai exista :lol:

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Am deschis acest topic pt ca am vazut ca sunt foarte multi motoristi care se plang ca nu au cu cine se plimba :moto: asa ca lasti aici id-uri de mess si nr de tel pt a ne contacta la absolut orice iesire pe care o facem sau avem chef sa o facem :nono: (indiferent de zona in care locuim si de zona pe care o calarim :) )

 

incep eu: id mess: andreigogiu tel: 0723.192.095

 

asfalt uscat!!!

 

P.S: sper ca nu am deschis un topic care mai exista :lol:

 

Exista zeci de topicuri cu gen asta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca mi s-a intamplat de ceva ori sa am chef de plimbare si sa n-am cu cine pt ca ca care pe la munca,care cu probleme sau fara chef etc...chiar si sapt asta...asa ca id: karigan1984 tel 0721 368 352

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai copii...fara rusine...eu am strans deja vreo 15 dispusi de plimbari in lista de mess :o si mai exact cu majoritatea deja am iesit la niste ture :D

Va mai asteptam!!! :lol:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai copii...fara rusine...eu am strans deja vreo 15 dispusi de plimbari in lista de mess :o si mai exact cu majoritatea deja am iesit la niste ture :D

Va mai asteptam!!! :lol:

:cheers:

 

 

Salut,

 

id mess.yahoo :mihai_badea_bmr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amimagz@yahoo.com

0726.378.688

 

In weekend-uri am tot iesit pana acum.. Momentan am oleaca de asteptat, dar prin Buc tot ies, ca deh... N-am stare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu Stifferu vezi ca ti-am dat add pe mess si inca nu ai dat accept.

In legatura cu traseele iti promit ca o sa apra cat de curand.Momentan ma chinui cu inmatriculatul motorului ca de....cat am avut nr provizoriu nu m-am ocupat.

Va salut si astept cat mai multi! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitasem...daca tot sunteti si amatori de trasee mai lungi, iesiri de weekend eu am o casa pe la munte unde putem merge sa facem un party :cheers: :o cazarea va fi bineinteles gratis, iar pt enduristi trasee pe alese :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desigur!! daor nu suntem gay :cheers: si mai sunt si alte fete

so: :o

 

si baga un id de mess aici!

sau da-mi un add

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine e cam praf pe mobra de vreo 3 ore :cheers: , ma bag si eu cu goya23goya pe yahoo mess , in seara asta se executa vreo plimbare ??

 

--- Mesaj completat în 20 Aug 2007 18:38 -------------
si la mine e cam praf pe mobra de vreo 3 ore :o , ma bag si eu cu goya23goya pe yahoo mess , in seara asta se executa vreo plimbare ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, super. la scris stam bine, sa vedem cum stam si calare :-L

 

cu prima ocazie!! va fi un privilegiu :lol:

 

 

--- Mesaj completat în 20 Aug 2007 23:41 -------------

si la mine e cam praf pe mobra de vreo 3 ore :P , ma bag si eu cu goya23goya pe yahoo mess , in seara asta se executa vreo plimbare ??

 

kiar nu stiu si deja cred ca e cam tarziu sa raspund la pm-ul tau, dar cum am mai zis pana sa-mi expire nr-ul provizoriu am iesit in fiecare seara...iar acum stau pe tusa pana rezolv cu inmatricularea. dupa aceea :cheers: :o :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tot stat si m'am uitat.. suna bine plimbaricile astea.. nu zic de gratare... dar oare primiti si un "comunist"...? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu'i vb de rasism.. ci de limitari tehnice... :o cu cb'ul ii dadeam si 160 fara greata.. ij'ul nu cred ca are atata vana... si karigan ma lasa cu ochii in soare.. :D

oricum.. id'ul meu e angellynxx .. :cheers: daca nu's la munca sau la bere.. vorba aia.. arbeit mach frei.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...