Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

pai pana acuma ziceam : hai domne lasa'l. e si el mic.. .dar acuma cand fura de la toti din farfurie ... ? ehh lasa ca vede el cum e sa mananci doar paine

lasa ca te ajut si eu...eu o sa il tin si tu ii iei farfuria ... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

shti cu ce am gresit?.. itzi spun eu , plimbarile noastre ce au ca scop ca sa intzelegem toti pana la urma? ne plimbam frumos incet sa ne bucuram de libertate , sa facem curse prin oras? care e ideea? ca daca ultima motocicleta cade sau patzeste ceva restu probabil o sa astepte la urmatoru semafor pana se plictisesc , asta in caz ca observa. din 6 moto sau cate eram , numai 3 am observat faza cu idiotu ala , restu nu au vazut nimik. si chiar si noi care am observat ce am facut? l-am lasat sa scape.

tre sa avem un cod ceva pt cei care nu sunt atenti , claxon lung , cloxon repetat ceva , si atunci sti ca sa intamplat ceva , dar daca u pleci blana de la semafor nu o sa mai auzi nici un claxon

asa ca tre sa punem la punct niste chestii. curse putem sa facem si pe amcart

am mai observat ca nici in grup nu se merge corect , si daca vine unu mai nou mai vrea sa impresioneze si da blana , cum sa intamplat o data inspre snagov cu un baiat care tot drumu dadea blasa si dupa aia statea sa-l depasim , eu unu am fost putin derutat de fazele astea.

 

de claxon si de flashuri vb? sa fi fost in locul meu cand am fost pe cheia si am dat claxoane si flashuri la 12 mobre care erau in fata mea...si nimik...si sa ramai juma de ora in padure cu mobra bulita pan isi da cineva seama k nu mai esti....cat despre "merul in grup" nici nu mai vb...eu am renuntat la orice tentativa...

 

 

@Hellrid3rr: man, pai cum spune si titlul topicului, daca ai chef de plimbari si n-ai cu cine, iei un nebun cu tine....mai dati in trafic si de alti nebuni, deci, eu zic ca mereu e cineva langa tine, fie bun, fie rau ;)

 

La faze nasoale, cu conservari nervosi, luati-l pe dezu cu voi ;) Prietenii stiu de ce :pow:

 

PS: ba da toata lumea il felicita pe dezu, da pe b16bmo, nimeni? :D felicitari fata...sa fiti sanatosi si fericiti, si sa va iubiti pana la adanci batraneti... :ok:

 

si daca nu e dezu luati-l pe zanu zis si "oglinda" rezultat satisfacator garntat!

 

 

ABONAT ! noro ...de data asta iti iau farfuria tata . .nu mai tine gluma .

 

numai sa incerci!

 

lasa ca te ajut si eu...eu o sa il tin si tu ii iei farfuria ... :)

 

iar tu daca te bagi il iau pe zorro cu mine si il pun sa te cotaie!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e loc de lume noua?

 

daca da atunci treceti-ma si pe mine acolo pe la voi prin lista de mess

 

ID: zamonkh

 

si sper k nu va suparati daca va bag si eu in lista mea de mess

 

 

 

se aude ceva de ziua de sambata 03.11. k as vrea si eu sa ies pe undeva. dati-mi si mie un trr k nu mai am acces la net pana atunci. tel: 0765524264

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deeeezule sa va fie de bine ma. Dar daca nu ma(ne ) chemi la nunta cat esti tu de mare de mana mea mori

:ok: ;) asta cu conditia sa aduci si un scaunel cand vi sa te strang de gat

 

P.s Miki sunt

Editat de Adie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezule pana la urma ti-ai facut motorul?

stabiliti si voi care cum pleaca, un grup la ora 17 sau se pleaca si de dimineata!?

 

Diseara ma duc cu mobra .. pe la 6.30 zicea omu ceva de o manevra ... sper sa reusesc sa o fac cat mai repede si sa mereg si eu ... :ok: , pardon ... "NOI" ;) .

 

@Miky ... no chance :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e complot! :ok: m-ati gasit mai mica ;)

Bai nu depinde de mine, momentan inca ma uit pe ofertele din germania, si saptamana viitoare se pare ca vom trece la actiune...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...