Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bună seara,

până la asfalt uscat, dacă nu aveți cu cine să vă plimbați, vă rog, vă ofer compania unei blonduțe superbe, nici slăbuță, nici grăsuță. E puțin încăpățânată, are niÂşte ochiÂşori mari, expresivi. Preferă libertatea, dar răspunde promt la cuvintele: "nu aÂşa", "nu pe acolo", "repede", "aÂşteaptă", "stai", "hai".

O cheamă Nana Âşi e o cockeriță superbă. Suntem dispuse ca între orele 9-19, Nana să fie plimbată de oricare dintre călăreții de motoare.

Mulțumim Âşi aÂşteptăm oferte :laugh:

 

Mesaj completat

ÎH! Mă iertați, domnilor, acum am văzut că-i topicul pe BucureÂşti! :laugh:

Retrag oferta, dar aÂştept cererea :laugh:

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut si eu sunt incepator,detin carnet din septembrie si motorul din octombrie,din cauza vremii nu prea am avut ocazii sa cunosc si sa imi fac prieteni motociclisti

 

schuberth_robert91 pentru plimbari in Bucuresti momentan si in afara dar nu foarte departe(nu de alta dar nu cred ca tin pasu la viteze mai mari si nush daca ma tine batranica mea)

 

eventual iesim la un suc,la o cafea un ceai ceva :wacko: socializam,discutam fel si fel de chestii nu stiu la cine sa dau add ca dupa sa nu ma aleg gen aa tu ai de 125?pey nu tii pasu cu mine ca eu am 600,800,1000 etc si e naspa ca eu motor mare si tu 125 strici imaginea (pe bune mi-a zis unu asa)

 

asfalt uscat si sa vina odata caldura ca parca vine iarna iar :laugh: :)

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Maine se anunta destul de frumos! Poate ne strangem mai multi incepatori se ne plimbam putin, un suc, o cafea. :wacko:

id: ancutza_muntean

 

Asfalt uscat!

Editat de Ancum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am dat ad poate ne strangem grupu nostru de incepatori si ne facem mica noastra gasca sa iesim mereu la plimbari...asteptam mai multi candidati:p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ia miscare,toata gasca veche plus incepatorii de acum pe 29 aprilie sa fie in Petromul de la Pantelimon (Antilopa) cu benzina pentru 500 km dus-intors,cort,sac de dormit si mancare pentru 2 zile

Berea poate o dau eu...poate,depinde,poate,nu stiu,poate,in functie de voi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ia miscare,toata gasca veche plus incepatorii de acum pe 29 aprilie sa fie in Petromul de la Pantelimon (Antilopa) cu benzina pentru 500 km dus-intors,cort,sac de dormit si mancare pentru 2 zile

Berea poate o dau eu...poate,depinde,poate,nu stiu,poate,in functie de voi :(

 

iar o sa te duci singur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar o sa te duci singur

momentan suntem 4 plus labradorul Teddy care mai nou este jumatate caine :(

@ Ancum-daca te sucesti stii locul de intalnire (locatia este strict secreta) nici macar eu care v-am invitat nu o stiu

Editat de KIDROCK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan suntem 4 plus labradorul Teddy care mai nou este jumatate caine :(

@ Ancum-daca te sucesti stii locul de intalnire (locatia este strict secreta) nici macar eu care v-am invitat nu o stiu

 

Salut ,vad ca esti din dr taberei ( si eu la fel) poate ne intalnim si noi intr-o zi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan suntem 4 plus labradorul Teddy care mai nou este jumatate caine :(

@ Ancum-daca te sucesti stii locul de intalnire (locatia este strict secreta) nici macar eu care v-am invitat nu o stiu

 

de ce e pe jumatate caine , i-ai taiat capul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,vad ca esti din dr taberei ( si eu la fel) poate ne intalnim si noi intr-o zi :(

eu unul beau bere la Rock Side,cu moto nu mai ies de cateva luni

 

de ce e pe jumatate caine , i-ai taiat capul?

e lunga povestea,oricum e intact,i promise

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent, n-am stiut ce se petrece aici...

 

in seara asta iesim la plimbare ca pe vremuri ca si-a primit si karja permisu inapoi...asa ca bagati benzina :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ia miscare,toata gasca veche plus incepatorii de acum pe 29 aprilie sa fie in Petromul de la Pantelimon (Antilopa) cu benzina pentru 500 km dus-intors,cort,sac de dormit si mancare pentru 2 zile

Berea poate o dau eu...poate,depinde,poate,nu stiu,poate,in functie de voi :P

 

 

suna bine pacat ca inca n-am mobra de asa plimbare lunga si frumoasa ca nu cred ca ma tine atat dus intors si nu cred ca tin pasu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ia miscare,toata gasca veche plus incepatorii de acum pe 29 aprilie sa fie in Petromul de la Pantelimon (Antilopa) cu benzina pentru 500 km dus-intors,cort,sac de dormit si mancare pentru 2 zile

Berea poate o dau eu...poate,depinde,poate,nu stiu,poate,in functie de voi :P

 

 

suna bine pacat ca inca n-am mobra de asa plimbare lunga si frumoasa ca nu cred ca ma tine atat dus intors si nu cred ca tin pasu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VINERI DIMINEATA cei care vor sa plece din Bucuresti spre mare :

 

ESENTIALUL PE SCURT

 

Plecare: 29 Aprilie ora 9 din ultimul Petrom de pe Sos. Pantelimon (a 2-a benzinarie pe dreapta dupa Cora)

 

Traseu: Bucuresti - Fundulea - Lehliu - Dragalina - Fetesti - A2 - Cernavoda - Constanta - Mangalia - Vama Veche

Opriri: 1. Drajna (Popasul Drumetului sau ceva de genu'), 2. Dupa coborarea de pe A2, 3. Constanta.

 

Viteza/Regim: in localitatile pustii gen "Florica" viteza e 70-80, scade la 50 daca e aglomerat sau politie. Inafara localitatilor: intre 90 si 120, se merge in zig zag, calm, easy riding, fara figuri, fara baasini, fara wheelie si roti in gura.

 

Cine e invitat: oricine vrea sa vina atat cat poate respecta 'regulile' de mai sus. Nu conteaza tipul mobrei, conteaza omu'.

 

Intoarcerea: cine vrea, duminica pe la pranz pe Slobozia/Urziceni cu acelasi regim

 

PRTICIPANTI:

1. MotoRocker (Bandit 600N)

2. Zeppelina (Honda CB 500)

3. Iulian (Yamaha Virago 750)

4. Septimiu (GSR600) *vezi cu tobele alea!

5. Alexandra (Monster 400)

6. Radu (Transalp)

7. Sergiu (Hornet carenat)

8. Kawasakiman (Gixxer 1000)

9. THC (F650)

10.Fra'su cu fra'sa (KTM SM)

11.Unguru' (ZZR 600)

12. prietenu' lu' Unguru' (XT600)

13.Marlyin (Hornet)

14.Danutzu (CB500)

15.Pretenu' nr. 1 al lu' Danutzu

16.Pretenu' nr.2 al lu' Danutzu

........fasbuc:

http://www.facebook.com/?ref=home#!/ev...184311098281114

17. Dan (Hornet carenat)

18. Catalin (Dragstar)

19. Mihaela

20. Alexia

21. Cristi (fazer 600)

 

+ inca 9 maybe

 

LISTA E DESCHISA!

 

HAI LA MAREEEEE, PE MOTOAAAREEEEE!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...