Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

as vrea sa ma trec si eu pe lista....id de mess drive_u2 ( :D ). sambata, duminica sau luni iese mobra din service....problema mea e ca lucrez de la 5 la unu noaptea;asa ca daca mai rezista cineva pana la ora aia.... sau in week - end.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Greenkey14 ora unu e prea devreme pentru noi....pe noi de apuca 7 dimineatza pe motorete.Si apropo a fost super tare la Lacul Morii acolo.

 

--- Mesaj completat în 30 Aug 2007 03:30 -------------
Ma bucur enorm de mult ca v-a placut plimbarea pana la mine la tara.Se poate merge oricand!!!!Doritori sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite ca inca mai apare lumee.. :D

deja am inceput sa ma obisnuiesc ca atunci cand iesim sa nu fim mai putin de 10 :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si iata ceva detalii despre rezultatul acestui topic: 39 de motoristi in lista de mess! :D

 

acum am ajuns acasa dupa o alte iesire superba ce avut ca traseu: arc-branesti-bolintin vale-magheru :hug: (pacat ca nu am poze :moto: )

 

by the way.. .felicitari Karigan pentru cum ai reusit sa redresezi mobra :bounce:

 

Mersi, dar sincer inca ma gandesc si tot imi da cu virgula cum n-am cazut totusi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greenkey14 ora unu e prea devreme pentru noi....pe noi de apuca 7 dimineatza pe motorete.Si apropo a fost super tare la Lacul Morii acolo.

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Aug 2007 03:30 -------------</small><br/>Ma bucur enorm de mult ca v-a placut plimbarea pana la mine la tara.Se poate merge oricand!!!!Doritori sa fie

 

Perfect atunci.....o scot din service, pun carenele si ii dam bataie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

avem amatori pt o tura sambata? b-bz-valea siriului-bv-cheia-ol-buc, cam 450 km, drum ca-n palma, serpentine, peisaje excelente.

 

sper sa nu imi strice ploaia socotelile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine bai noro, cel mai de succes topic, hai ca ma pregatesc de-o iesire in serile astea vineri , sambata. sa vedem sa vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine bai noro, cel mai de succes topic, hai ca ma pregatesc de-o iesire in serile astea vineri , sambata. sa vedem sa vedem

 

sigur sigur...baietii sunt si acum on the road..eu a trebuit sa fac o pauza in seara asta ca am fost mintit ca vine o ruda sa doarma la mine :D dar oricum mi-a prins bine o pauza dupa o saptamana de iesit in fiecare seara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la intrunire la Breaza nu se baga nimeni ?? macar o tura pana acolo sa luam pulsul :D e in acest weekend adica 31 -1-2 ...

da, e buna ideea cu tura de puls, pe sambata, nu? cum e cu intrarea , locatia exacta , se stie ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

zanulmaseluta2002 si/sau 0724351728.

 

Chiar ma intrebam in seara asta pe unde sa mai umblu (in general ma dau singur ca nu prea gasesc doritori)

Imi surade si mie ideea cu breaza, vroiam sambata sa dau p'acolo si daca suntem mai multi o sa fie super fain.

So, astept un semn (de preferat p mob, in seara asta) si abia astept sa bantuim prin bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi=snagov=super :moto:

 

cateva poze de colectie.....si bune de wallpaper :hug:

 

 

Sal.

 

Frumos..frumos...perfect de wallpaper. Sincer , poate ma adoptati si pe mine k nu prea am cu cine sa ma plimb :D si nici nu am prieteni cu motorete :bounce:.

 

Multumesc.

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...