Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

si iata ca a fost iarasi frumos....ne-am strans si ceva mai multi...parca 14 mobre :bounce: ...am reluat drumu spre snagov si dupa aceea cei ramasi pana la ore mai tarzii.. un drum pe la insula de pe lacul morii

iata si niste poze...fotografu cam varza adik eu :D

post-21654-1188778128_thumb.jpg

post-21654-1188778316_thumb.jpg

post-21654-1188778378_thumb.jpg

post-21654-1188778413_thumb.jpg

post-21654-1188778444_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si iata ca a fost iarasi frumos....ne-am strans si ceva mai multi...parca 14 mobre :moto: ...am reluat drumu spre snagov si dupa aceea cei ramasi pana la ore mai tarzii.. un drum pe la insula de pe lacul morii

iata si niste poze...fotografu cam varza adik eu :D

 

Sal,

 

Adevarat frumos....dar de unde putem face rost de toate pozele facute ieri, atat de tine cat si de tipul....parca ii spunea "balu" :bounce:.....

 

Multumesc si sper sa ne vedem in curand.

 

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot vreti iesiri..ne vedem in seara asta la Arc la ora 21:30. sa nu intarziati!!

 

daca e ceva sunati la tel: 0723192095

 

v-am pupat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot vreti iesiri..ne vedem in seara asta la Arc la ora 21:30. sa nu intarziati!!

 

daca e ceva sunati la tel: 0723192095

 

v-am pupat

 

Sal.

 

In seara asta nu cre k pot, dar saptamana asta chiar vreau sa iesim.

 

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea se pare ca o sa tina cu noi :scratch: s-au anuntat conditii minime de ploaie!

 

Si pt cei care nu stiu despre ce e vorba....

 

Weekendul acesta plecam la munte :) Traseu: Bucuresti-Pitesti-Rm.Valcea-Cainenii Mici (250km). Locatia ca si traseul e super.

 

Cazarea va fi intr-o casa pe care am rezervat-o deja si va costa aprox 5ron de pers.Atentie! Ar fi bine sa aveti saci de dormit la voi sau o patura ceva...nush cum e cu paturile si s-a cam anuntat lume :-L

 

Plecareava fi sambata ora 9:00 de la un peco din militari, inainte de iesirea pe autostrada,va zic exact vineri.Oricum ne intalnim la 8:30. Ne vom intoarce duminica. ora-unknown(se va stabili de comun-acord)

 

Si ca un impuls...ganditi-va ca se cam termina sezonul si nu se stie cand mai apucati sa faceti vreo iesire mai mare!

 

Am cam ramas in pana de inspiratie acum asa ca pentru mai multe detalii contactati-ma pe mess: andreigogiu

 

P.S: Invitatia este si pt cei care nu ma cunosc, asa ca daca exista amatori....Unde-s multi placerea creste!

 

Asfalt uscat si rezervoare pline! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bilute mi-e foame!!!!!Gasim la munte ceva de haleala ca sa stiu daca merg????

 

 

sa stii daca mergi :) deja ai anutat la munca ca ti-a murit si a 6 a bunica si inca esti in dubii :scratch: :what: :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii daca mergi :) deja ai anutat la munca ca ti-a murit si a 6 a bunica si inca esti in dubii :scratch: :what: :-L

Poi ce vrei mha noro am rezolvat-o cu munca dar daca nu o rezolv si cu mancare ma oftic.Ca aseara la Pui masii de Urs am mancat cea mai proasta pizza.Cred ca puiu ala de l-au pus pe ea era mort de moarte naturala sau otravit ca avea un gust.bleahhhhh!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi ce vrei mha noro am rezolvat-o cu munca dar daca nu o rezolv si cu mancare ma oftic.Ca aseara la Pui masii de Urs am mancat cea mai proasta pizza.Cred ca puiu ala de l-au pus pe ea era mort de moarte naturala sau otravit ca avea un gust.bleahhhhh!!!!!!!!!!

era din fleica de meduza carnea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are posibilitatea dintre cei ce merg sambata sa i-a un pasager.Un motorist care din pacate nu ne poate incanta cu prezenta motorului sai deoarece este in "operatie".

 

--- Mesaj completat în 05 Sep 2007 23:57 -------------

era din fleica de meduza carnea....

Baga ID de mess blue ca nu te am in lista si ma apuca foame de nervi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nimerim de un gratar ceva pe acolo, facem noi o skema si mancam ceva bun...eu ma bag, mi-a placut plimbarea de acum 2 seri...

U ai pomenit de gratar u te ocupi de el:D:D:D!!!

 

--- Mesaj completat în 06 Sep 2007 00:07 -------------
Fludor da-mi si mie ID de mess pls!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pleaca sambata la ora 9:00 (dimineata)

de la un peco dinainte de autostrada, numa ca nu stiu deocamdata ce peco sunt pe acolo ca sa va zic, daca stiti vreunu dati-mi o idee

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...