Sari la conținut

Vtr 1000 F


bh99mes
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

trei fete la targ, doua-s de vanzare; ghici care :))

frumos domn'e, sa mai facem cate-o ieseala din asta pe neve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am dat si eu jos filmele de pe GoPro, sa imi fac diseara timp sa le pun cap la cap si sa le urc pe youtube :)


» Post actualizat in 28 Jun 2015 07:39

-Unde dracu ai fost pana la ora asta?
- Pai m.am mai intalnit cu doi baieti cu motociclete ca a mea si am stat la povesti.
- Maaa, tu ma minti! Unde dracu ai mai gasit inca doi prosti, si in Bucuresti, sa aibe motocicleta ca a ta?!??
- Pai, mami, uite poza!
- Aham, deci nu esti singurul...

Acesta este un pamflet si este tratat ca atate.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in afara de noi 3 am mai vazut cel putin 2 cu vtr in Buc :))))) sa stie doamna ca suntem chiar mai multi decat i-ai spus tu ca suntem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))))

 

Iti dai seama ca eram autoironic!

normal ca-mi dau seama. Iti completam autoironia :)) Poate data viitoare reusim sa ne adunam toti vtr-istii din Buc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut vazusem unul prin Berceni dar cred ca pe acolo salasluieste GBV ca tare semana cu ala de l-a avut el. Dup'aia l-am vazut pe ala fara carene al amicului tau si cam atat. :) Nu am mai vazut si altele. Acum a aparut si cel galben la vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut vazusem unul prin Berceni dar cred ca pe acolo salasluieste GBV ca tare semana cu ala de l-a avut el. Dup'aia l-am vazut pe ala fara carene al amicului tau si cam atat. :) Nu am mai vazut si altele. Acum a aparut si cel galben la vanzare.

Acum vreo 2 ani jumate a zburat vtru din bucuresti la cluj si eu n-am stat niciodata prin berceni.

Daca vreti o intrunire mai mare,a-ti putea sa va duceti la intrunirea celor cu varadero.Sigur ca vor primi pentru ca aveti acelasi propulsor :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aham. Atunci era unul asemanator cu ce ai avut tu. Tot rosu, cu pinten intreg si, daca nu ma inseala memoria, cu tobele saltate sus.

 

Ar fi o treaba cu varaderistii, stam geana pe ei si vedem unde si cand se intalnesc si ii luam prin surprindere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aham. Atunci era unul asemanator cu ce ai avut tu. Tot rosu, cu pinten intreg si, daca nu ma inseala memoria, cu tobele saltate sus.

 

Ar fi o treaba cu varaderistii, stam geana pe ei si vedem unde si cand se intalnesc si ii luam prin surprindere :)

La mine,era toata rosie.

Si uite ca am gasit-o iar la vanzare: http://olx.ro/oferta/vand-honda-vtr-sc36-ID49CpS.html#035fdf6d92

 

Ultima data a fost vanduta cu 800e de cel din cluj si acum samsarul asta,vrea sa faca bisnita cu ea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce fac fratioare, iar modific pretul de vanzare din 1650 in 1850?!?!?! In loc sa scada, la mine creste :))

Daca le iei,clar nu merita s-o vinzi anu asta.

Sigur iti va placea cum se va auzi dupa "upgrade"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce fac fratioare, iar modific pretul de vanzare din 1650 in 1850?!?!?! In loc sa scada, la mine creste :))

Pune in anunt si "nota de plata" sa vada tot romanu' ca pretul cerut de tine e chilipir

 

sa-mi dai o bere ca ti-am facut reclama :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vtr-ist bucurestean mai e si /index.php?/user/87868-nyk23/

dar intra rar p-aici

 

 

Intru zilnic si citesc,primesc pe mail notificari!

bitch slap! Rocker :))) poate ne adunam mai multi urmatoarea data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bajetii cu Vtru,vrei sa bagati in weekend un drum pana in bulgarsky?

Se trece prin veliko si se continua spre oznu(Buzludzha)

Vreti sa faceti traseul asta alaturi de un 2L amarat si fara vlaga in el? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...