Sari la conținut

Trasee Saptamanale (sper)


Grigu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 192
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

avand in vedere ca sub topic scrie plecari din buc , de data asta o sa fie placare din cta , initial am fost 4: eu, sorinel(honda sh) , un tov de`al lui sorinel si gabi un pusti din cartier de la mine ( chinezu ala albastru) am plecat in oras sa mancam ceva si sa stabilim unde sa plecam , spre iesire din cta ne`am intalnit cu dezkreator si am zis hai sa mergem in costinesti ,si am plecat dar tot 4 :P) (tov lu sorinel ne`a parasit) ,vremea a fost de partea noastra , la un momenta dat am facut un "pit stop" , o mica pauza, cand sa plecam opreste un tip cu un yamaha gri ( nu stiu ce model) si ne facea semn sa mergem la plimbare , a mers cu noi cca 1 km ne`a salutat si`a plecat mai departe , am ajuns in costinesti , ne`am intalnit cu niste pustii cu scutere (2t bleah :)) , concluzia ne`am distrat de minune :) atesez si niste poze , putine , ask dezkreator :D

post-18872-1203925530.jpg

post-18872-1203925552.jpg

post-18872-1203925581.jpg

post-18872-1203925614.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai te afuma unpic ... ca apoi se ducee :)

nici nu stii cat a poluat dezkreator aeru in ziua aia !!!! eram la vreo 400m de el pe podu de la agigea anyway, cand ma uit in oglinda si vad ceva roshu mic si mult fum albastru in spate, m`a bufnit un ras, vroiam sa scot tel sa filmez dar n`aveam timp :P :) :D sa numai zic ca 2 cu scutere au facut imprudenta sa stea lipiti de "fundu" lui :jump: :haha: ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stii cat a poluat dezkreator aeru in ziua aia !!!! eram la vreo 400m de el pe podu de la agigea anyway, cand ma uit in oglinda si vad ceva roshu mic si mult fum albastru in spate, m`a bufnit un ras, vroiam sa scot tel sa filmez dar n`aveam timp :) :P :) sa numai zic ca 2 cu scutere au facut imprudenta sa stea lipiti de "fundu" lui :haha: ^_^ :lol:

 

 

Invidiosi dom'le... :jump: Fum?! ce'i ala? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram la vreo 400m de el pe podu de la agigea anyway, cand ma uit in oglinda si vad ceva roshu mic si mult fum albastru in spate,

 

bine ca n-ai zis ca erai la 4 km distanta si m-ai vazut scotand fum...ca de la 400 m (aproape juma de kilometru) nu stiu cat de bine se poate vedea ceva in oglinda.... :)

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 18:34 -------------</small><br/>anyway...creca ieri am cam fortat motoru...am fost singuru cu pasager si am mers o foarte buna bucata de drum la maxim (80 km\h)...creca pe pod din cauza ca sa incins toba f mult si eram in sarcina maxima (75km\h in deal) sa aprins si uleiul nears care era depozitat in toba...ca am avut muuuult fum cca 30 sec... :P 2 T rullllllz..... :D

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 19:00 -------------</small><br/>in completare vreau sa spun ca , in momentul in care am intrat in Costinesti ne-am indreptat inspre plaja,la obelisc,si am oprit acolo...in urma noastra au aparut din senin vreo 4-5 cu scutere,care ne auzisera probabil cand am circulat prin localitate (sau au auzit mai degraba toba lui haste care se aude si in Bulgaria),si dintr-o data s-a transformat totul intr-o adunare de scuteristi da care nu fusese deloc anuntata sau programata de nici o culoare... :)

 

printre pozele care le-am facut adaug si marea,poate ai este dor cuiva de ea... :jump:

 

post-18285-1203958458.jpg

 

 

post-18285-1203958714.jpg

 

post-18285-1203958972.jpg

Editat de dezkreator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca n-ai zis ca erai la 4 km distanta si m-ai vazut scotand fum...ca de la 400 m (aproape juma de kilometru) nu stiu cat de bine se poate vedea ceva in oglinda.... :D

 

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 19:00 -------------</small><br/>in completare vreau sa spun ca , in momentul in care am intrat in Costinesti ne-am indreptat inspre plaja,la obelisc,si am oprit acolo...in urma noastra au aparut din senin vreo 4-5 cu scutere,care ne auzisera probabil cand am circulat prin localitate (sau au auzit mai degraba toba lui haste care se aude si in Bulgaria),si dintr-o data s-a transformat totul intr-o adunare de scuteristi da care nu fusese deloc anuntata sau programata de nici o culoare... :jump:

 

printre pozele care le-am facut adaug si marea,poate ai este dor cuiva de ea... :haha:

 

 

da ma bine ...am zis asa ...dupa care mi`am dat seama si nu am mai modifcat..oricum poluai aeru!!!! nu stiu daca a`ti vazut dar copilu` ala prost cu zipu a intors fara sa se uite si era sa intru in el si aveam vreo 50 la ora ,bine ca m`a tinut frana de fata ,ca aia d p nu mergea :) :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum,trecand peste poluarea planetei care te deranjeaza , trecand si peste problema subtierii stratului de ozon si cresterea cantitatii de smog din cauza poluarii :) cursa a fost una mijto,poate si din cauza faptului ca nu a fost aranjata....pe drum,pe soseaua Mangaliei, foarte multe motoare de parca iesisera toti...eu unu venisem si din Mamaia care parca era mai plina de motoare decat soseaua Mangaliei... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de iesiri si Buzau' si'a facut de cap duminica intr'o fuga pana la barajul de la Siriu(~155km dus-intors) de la mic la mare :P . Vreme buna(putin vant), companie placuta, utilaje "sanatoase" si nu in ultimul rand viraje multe :) .

 

post-13602-1204028456.jpgpost-13602-1204028397.jpgpost-13602-1204028532.jpgpost-13602-1204028660.jpg

post-13602-1204028738.jpgpost-13602-1204028763.jpgpost-13602-1204028899.jpg

 

Avand in vedere ca sezonul e ca si deschis, asfalt uscat tuturor si sa vina odata ...post-13602-1204029135.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...