Sari la conținut

Detinatori De Husaberg


Enduro Braesti
 Share

Postări Recomandate

Cred ca a venit momentul sa avem un topic dedicat special pentru posesorii de Husaberg , inclusiv POZE, in vederea schimbului de informatii, sfaturi, echipamente, intalniri, etc :lol:

Sa incep eu cu recensamantul: :)

 

Razvan 30 ani din Buzau si posesor de Husaberg 450 FE/2007 , aprox. 1200 km - fara nici o problema pana in prezent

Next please!

 

PS: La Buzau super extenuat dupa Musaios, si pe circuit cu vitezana

post-8169-1199867277_thumb.jpg

post-8169-1199867306_thumb.jpg

post-8169-1208245570_thumb.jpg

post-8169-1208245714_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sorin, 30 ani, nu am husa dar ma bag si eu in seama......

c`mon, faceti un topic pe care sa si spuneti ceva. credeam ca sunteti oameni seriosi.

Suntem foarte seriosi asa ca incep eu cu cateva cuvinte: :)

Am Husa, care e prima mea motoreta de enduro, o am de aproximativ 1 luna si jumatate, cumparata 0 km , sunt foarte multumit de ea dar neavand experienta pe enduro nu pot sa-mi dau cu parerea d.p.d.v. al bicicletei, motorului si altele...asa ca las pe seama celor experimentati acest subiect.

PS:De ce am ales Husa?! Deoarece un factor decisiv a fost echipa Husaberg Romania ( piese pe stoc, seriozitate si promptitudine) si nu m-am inselat :lol:

Best regard's

Braccio

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorin, 30 ani, nu am husa dar ma bag si eu in seama......

c`mon, faceti un topic pe care sa si spuneti ceva. credeam ca sunteti oameni seriosi.

:) :lol: Seriosi? :moto: Cineva scria p-aici ca s-a intalnit cu gashka de husabergishti shi totzi erau cu berile sub nas, ca la "husaberg" trebe' sa bei bere shi ca daca itzi iei husa te molipseshti de bericita.

Io unu', daca nu pun o bericioaka in "rezervor" inainte de orice tura, nu sah dashkide gazu'.

 

Asa ca tu vrei sa fim si seriosi?

 

--- Mesaj completat în 15 Aug 2007 08:39 -------------
Si bai za uei, nu prea am auzit de husa' sa sah strice, asa, in mijlocul cursei, fara sa dai cu el in copac sau in ripa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu (Bucuresti) - Husa 450 din 2007. Cumparata in Ianuarie de la Mototech ( http://www.mototech.go.ro/)- alergata prin padurea Stefanesti/ dealurile de la Calugareni / litoral / Izvoranu / Curtea de Arges. Fara probleme tehnice pana acum :-).

 

HUSA RULES !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

floricele, unde am zis eu ca nu se amesteca moto si berea? mie imi cade cel mai bine un refill la o cabana in varf de munte, in mijlocul turei.

ca sa fiu in ton cu topicul, sunt impresionat de preturile f mici la care poti cumpara o husaberg noua, raportat la ce iti ofera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a venit momentul sa avem un topic dedicat special pentru posesorii de Husaberg in vederea schimbului de informatii, sfaturi, echipamente, intalniri, etc :lol:

Sa incep eu cu recensamantul: :)

 

Viorel ,

37 de ani , 450 FS force model, 2005 transformata in enduro ( Armaquedon). Ore de functionare cred ca nici ea nu mai stie ! Probleme , una singura ..... merge din ce in ce mai bine si nu pot tine pasul cu ea !

post-17277-1187206725_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:-L si ce mai faci RAZVANE? gata cu viteza, nu? sunt Gabi , din Rm. sarat, ne-am intalnit o data , imediat ce ti-ai luat CBR-ul, la un bar alaturi de Alin! sper ca ti-am dat destule indicii :lol: !

trebe sa spun ca asa este... dupa ce m-am dat putin cu un motor de viteza....(vreo 240km/h...) , nu prea as cumpara asa ceva :D ...... ai facut cea mai buna alegere :cheers: ! enduristii traiesc cel mai mult din toata "gama" de motociclisti!

bafta si sa o plimbi fara probleme!

:o

Gabi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o :cheers: Seriosi? :D Cineva scria p-aici ca s-a intalnit cu gashka de husabergishti shi totzi erau cu berile sub nas, ca la "husaberg" trebe' sa bei bere shi ca daca itzi iei husa te molipseshti de bericita.

Io unu', daca nu pun o bericioaka in "rezervor" inainte de orice tura, nu sah dashkide gazu'.

 

Asa ca tu vrei sa fim si seriosi?

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Aug 2007 08:39 -------------</small><br/>Si bai za uei, nu prea am auzit de husa' sa sah strice, asa, in mijlocul cursei, fara sa dai cu el in copac sau in ripa.

 

da frate, asa e cu astia, dar gresesti cu berea. oamenii sunt numai pe VodkaRedbull. de aia se dau asa tare. am fost eu cu ei la o tura si am plecat muci. nu am putut face fatza. la service ridica motoretele pe o naveta de bere........si am mai auzit ca au bere in loc de lichid de racire.....in loc de lichid de frana isi pun palinca....cred ca am sa mai merg si eu pe acolo in uichend ca e mai bine decat la carciuma......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P si ce mai faci RAZVANE? gata cu viteza, nu? sunt Gabi , din Rm. sarat, ne-am intalnit o data , imediat ce ti-ai luat CBR-ul, la un bar alaturi de Alin! sper ca ti-am dat destule indicii :lol: !

trebe sa spun ca asa este... dupa ce m-am dat putin cu un motor de viteza....(vreo 240km/h...) , nu prea as cumpara asa ceva :D ...... ai facut cea mai buna alegere :cheers: ! enduristii traiesc cel mai mult din toata "gama" de motociclisti!

bafta si sa o plimbi fara probleme!

:o

Gabi

 

Salut! Momentan cbr-ul trebuie nitzel reparat dar pe viitor menirea lui e doar pentru mers la terase, la mare si eventual 1 etapa din cnv. Imi place mai mult enduro deparece sunt toate conditiile necesare pentru acest sport. Multa bafta si asfalt uscat! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...