Sari la conținut

Detinatori De Husaberg


Enduro Braesti
 Share

Postări Recomandate

hahaha mi se parea mie ca e ceva familiar in avatarul ala al tau...

 

acum sa ma prezint :moto:

 

adi din bucuresti si Husabergul FS 650 E negru din avatarul lui @marque este martzoaga mea daca nu ma insel :bounce:

 

bre da' ce bine arata ele asa pe circuit

 

prea erati numai enduristi prin threadul asta...ia si niste poze cu asfalt de la amkart:

 

(e si bibi intr-una p-acolo galbenel asa :D )

 

vreau si eu pozele alea marque te rog

post-10571-1188563538_thumb.jpg

post-10571-1188563669_thumb.jpg

post-10571-1188563801_thumb.jpg

post-10571-1188563896_thumb.jpg

post-10571-1188563949_thumb.jpg

Editat de Out of Control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hahaha mi se parea mie ca e ceva familiar in avatarul ala al tau...

 

acum sa ma prezint :moto:

 

adi din bucuresti si Husabergul FS 650 E negru din avatarul lui @marque este martzoaga mea daca nu ma insel :bounce:

 

bre da' ce bine arata ele asa pe circuit

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Aug 2007 15:40 -------------</small><br/>prea erati numai enduristi prin threadul asta...ia si niste poze cu asfalt de la amkart:

 

(e si bibi intr-una p-acolo galbenel asa :D )

Salut!

Din curiozitate, cam ce lap time e pe Tunari cu supermoto?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Din curiozitate, cam ce lap time e pe Tunari cu supermoto?

 

 

nu stiu :bounce:

 

--- Mesaj completat în 31 Aug 2007 17:34 -------------

Iesiti maine careva cu SM la Amckart?

 

eu nu stiu nimic dar nu cred...oricum am inteles ca o sa fie proasta vremea in weekend....din nou :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Out Of Control

 

Mersi pentru poza. Te-am vazut ieri prin trafic pe la Matache si ti-am facut semne cu cîrjele dintr-un Tico. Dar erai prea preocupat de trecerea pe trotuar ...

 

Las' ca îmi scot ghipsu peste vreo saptamîna si mai mergem sa ne dam .. LOL. (Am scapat doar cu fisura :bounce:, mai nasol e cu nevasta care ma preseaza sa-mi vînd motoreta )

 

PS am auzit ca nepotu' e cam naspa ... :D

 

 

Scuze, nu m-am prezentat:

 

bibi, 35, Bucuresti, 550 SM 2005 (cred, LOL), aproximativ 10000 km urbani, revizii, un arc de supapa, multe trînte fara consecinte grave.

Editat de bibi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat doua trînte la rînd ... :moto: Doar ca prima a fost fara urmari. Din pacate, la a doua, mi-am luat fisura de tibie si de peroneu. Daca s-au lipit, de marti revin la actiune :hug:

 

:bounce: pai fa prostii ... si am sa-i zic lu Doru sa-ti dea un cap în gura :) ca Lorenzo n-ajunge

 

 

stai linistit pîn'se vindeca cum trebuie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Vreau si eu sa imi cumpar o Husaberg FE 450E, si sunt curios cum se gasesc piesele, cand va fi nevoie. Eu sunt din Cluj, iar voi, majoritatea detinatorilor de Husa, Bucuresti. Intreb pt ca vreau sa stiu in cat timp mi-ar sosi piesele daca as avea nevoie si nu as gasi aici(Cj).

 

Merci anticipat

 

 

VA FI SI UN DEALER IN CLUJ ,PIESE SINT PE STOC NU TREBUIE SA FACI COMANDA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Vreau si eu sa imi cumpar o Husaberg FE 450E, si sunt curios cum se gasesc piesele, cand va fi nevoie. Eu sunt din Cluj, iar voi, majoritatea detinatorilor de Husa, Bucuresti. Intreb pt ca vreau sa stiu in cat timp mi-ar sosi piesele daca as avea nevoie si nu as gasi aici(Cj).

 

Merci anticipat

Salut. Sunt din Cluj, am Husa si pot sa-ti spun ca este ok din toate punctele de vedere. Consumabile sunt pe stoc la Cluj. In rest, piese vin, daca nu sunt pe stoc la Cluj, foarte repede. Eu nu am avut nici o defectiune la Husa. Am avut nevoie, o singura data de o pompa de ambreiaj care mi-a sosit mai repede de la Bucuresti decat din alta parte. Si pompa nu s-a stricat dar am reusit sa cad sa o sparg. Am avut tot sprijinul de la Laurentiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Domnilor, Mai Viorele, Biker Braccio, Lorenzo, Doru si multi alti cunoscuti,

 

De Vineri sunt fericitul posesor a unei Husa FE550 '07 (0km, 0h)... Ce sa zic, nu este prima mea moto de noroaie - am avut un CR de 2 juma" - dar majoritatea experientei pe care o am este pe strada (veo 60 000 Km).

Am mai iesit la plimbare cu ba-e-tii astia de mai sus (cu motoretele lor bine'nteles) au vazut in mine un potential endurist si atunci m-au tocat marunt pana am renuntat la CBR 1000RR. ;) :D

 

Asa ca mai Braccio nu mai am nevoie de carenele tale de curse si ne vom intalnii din ce in ce mai des la noroaie, padure, bolovani, balti, gropi, santuri samd. :D :eek:

 

Astept de la noua comunitate in care am intrat (nu neinvitat), sa dea dovada de intelegere fata de pufarini si sa nu se supere daca pe o linie dreapta prin padure pe undeva, o sa trec de o sa vi se invarta castile in cap ca girofaru' de la masina de pompieri... :lol: :lol: :lol: vor fii probabil reminiscente dintr-o viata anterioara :lol:

 

Hai sa ne vdm cu bine la beri :blbl:

 

Razvan (faceti voi socoteala cata vreme a trcut din 73 pana'n 07)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, Mai Viorele, Biker Braccio, Lorenzo, Doru si multi alti cunoscuti,

 

De Vineri sunt fericitul posesor a unei Husa FE550 '07 (0km, 0h)... Ce sa zic, nu este prima mea moto de noroaie - am avut un CR de 2 juma" - dar majoritatea experientei pe care o am este pe strada (veo 60 000 Km).

Am mai iesit la plimbare cu ba-e-tii astia de mai sus (cu motoretele lor bine'nteles) au vazut in mine un potential endurist si atunci m-au tocat marunt pana am renuntat la CBR 1000RR. :ok: ;)

 

Asa ca mai Braccio nu mai am nevoie de carenele tale de curse si ne vom intalnii din ce in ce mai des la noroaie, padure, bolovani, balti, gropi, santuri samd. :) ;)

 

Astept de la noua comunitate in care am intrat (nu neinvitat), sa dea dovada de intelegere fata de pufarini si sa nu se supere daca pe o linie dreapta prin padure pe undeva, o sa trec de o sa vi se invarta castile in cap ca girofaru' de la masina de pompieri... :lol: :lol: :lol: vor fii probabil reminiscente dintr-o viata anterioara :D

 

Hai sa ne vdm cu bine la beri :pow:

 

Razvan (faceti voi socoteala cata vreme a trcut din 73 pana'n 07)

 

Bine ai venit in randul oamenilor seriosi si sa o stapanesti sanatos:D

Vezi ca pe 1 dec. plecam la cursa la Campulung.Succes la antrenamente :ok:

 

--- Mesaj completat în 29 Oct 2007 07:07 -------------

Bine ai venit in randul oamenilor seriosi si sa o stapanesti sanatos:D

Vezi ca pe 1 dec. plecam la cursa la Campulung.Succes la antrenamente :kali:

PS: Si nu te mai duci la Seresh? :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit in randul oamenilor seriosi si sa o stapanesti sanatos:D

Vezi ca pe 1 dec. plecam la cursa la Campulung.Succes la antrenamente :ok:

 

<small>--- Mesaj completat în 29 Oct 2007 07:07 -------------</small><br/>

PS: Si nu te mai duci la Seresh? ;)

 

 

Multumesc!

M-am apucat de flotari si de tractiuni... "halba sa fii fost de fier - ce brand aveaaaam" dupa cun spune cantecu'

 

Vorbim cu Mistode si facem clasa de SuperMoto la Serres. Hai sa ne mobilizam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...