Sari la conținut

IN SFARSIT


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

cine e proprietar in acte?

 

Nu el!

 

Pana acum sincer ca m'am abtinut sa zic ceva, dar nu mai suport. Stau si citesc si imi plesnesc falcile de ras :banana:..Mai Smeagole, ai ajuns rau de tot.

 

Daca intr-adevar ai scula, fa-ne si noo o poza ca sa terminam cu circul asta. Sincer :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai k-k-k !

 

Iti dau putin drumu la mana si tu incepi sa te arunci in K-K-O ? :cheers:

Treci imediat acasa si inchide-te in camera ta (pentru vreo 40 de ani) !!!! :banana:

 

 

 

 

 

PS: Lasa-te de basini ca risti sa enervezi pe multi si-ti iei omoru pe la intruniri!

Editat de adolphyno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dkz

ne putem intalni cand vrei tu

 

nkz

parca pretul uneia noi din 2004 de la cox srl era 8500 fara taxe, luata cu banu jos adaugam taxele si anunta-ma cat costa de noua

la care mai adaugi akrapu si xenonu si scazi uzura pt km parcursi si sa imi spui ce diferenta ramane

io am facut calculu si iese bine la pretu meu

e model si an de fabricatie 2004 btw nu 2003

 

scuze de confuzie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dkz

ne putem intalni cand vrei tu

 

nkz

parca pretul uneia noi din 2004 de la cox srl era 8500 fara taxe, luata cu banu jos adaugam taxele si anunta-ma cat costa de noua

la care mai adaugi akrapu si xenonu si scazi uzura pt km parcursi si sa imi spui ce diferenta ramane

io am facut calculu si iese bine la pretu meu

e model si an de fabricatie 2004 btw nu 2003

 

scuze de confuzie

Pretul este de 6100 Euro CIP, deci cu taxe ajunge la: 9500 euro, nou nouta, 2004, nezgariata, 0 km :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

nkz

parca pretul uneia noi din 2004 de la cox srl era 8500 fara \

 

scuze de confuzie

Chiar ca esti confuz.....cox srl nu inseamna united motors SA :banana: .....636 fab 2004 are pret cip de 6100 euri....te las pe tine de aici, desi sint sigur ca nu o sa te descurci :banana: ptiu ma, vine 9500 toata noua :cheers: , dar evident toti o vor vrea pe a ta ca e deja vedeta ( intr-un univers paralel )

 

de unde ai tras concluzia ca ar fi 8500? :banana:

 

@calibra....iti dai seama cachiar daca o sa fie interesati o sa fie mii de scuze in maneca sa nu vina nimeni sa vada moto...

@SMEAGOL: iti spus aici in public, iti ofer 9000( noua mii) de euro pe zx6-le asta daca maine vin la cj si e pe numele tau !, ce mai vrei?

Editat de nkz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dkz & Calibra

 

fratilor se poate vedea oricand, inca nu m-am hotarat daca vreau sa o vand

dupa cum am spus o voi vinde doar daca voi fi nevoit, inca mai am sanse sa scap si sa fac rost de banii din alta parte

nr meu de tel este 0745110663 pt oricine vrea sa se intereseze

daca va puteti permite sa veniti doar sa o vedetzi eu sunt de acord, d-au o bere la sosire

 

nkz

 

man instalatia e vero, Bellof (www.bellof.com), nu e doar bec, e instalatie dedicata, dupa cum se poate vedea profesionala chiar

 

ps. am consultat pt Casco UnitedMotors, toba de noua cu taxe e 600 euro, xenonu se poate vedea pe pagina cat costa, se adauga la pretu vostru de unde aveti oferta si comparam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sabin,de unde ai tu preturile alea?! De la un importator care iti promite marea cu sarea iar apoi dispare?(oresti,mai e prietenul vostru?).In ultimul numar din Moto-life la kawa zx636r NOUA este un pret de 8677euro!!! iar asta e un pret CIP fara nimic altceva in el.Ia mai calculeaza mataluta odata si mai lasa toti smenarii care aduc parturi de motoare si ti le dau ca NOI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la un importator care  iti promite marea cu sarea iar apoi dispare?(oresti,mai e prietenul vostru?)

:cheers:

chiar pe unde e marele importator? nu l-am mai auzit demult. am incercat si eu sa cumpar ceva de la el prin martie. am ramas cu "te sun eu maine". n-a mai venit ziua de maine nici pana astazi :banana: nu sunt suparat pt. CaCu banii pe care trebuia sa-i dau Lui :banana: am luat motoreta din avatar si nu regret nici o secunda.

 

P.S. am tratat cu El pentru un CBR900 din 2003 (poate mai baga ochiul pe aici, si isi aduce aminte de faza care este :banana: ).

Editat de cyborg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...