Sari la conținut

IN SFARSIT


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

Intr-o saptamana sau doua am si eu drum in CJ...te sun, Smegoale, ca vreau sa imi arati (daca binevoiesti) si Simsonul...mai schimbam idei la o bere, o treaba :cheers:

 

Poate se usuca soseaua si facem s'o tura, nu? :banana:

Editat de Horny_Devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vesti noi si bune

am facut rost de aparat

azi fac poze asa necarenata cum e

 

accept pe orice vrea sa vina sa o vada si orice fel de pariu pe tema asta

miza e o bere, mie sete tot timpul si nu mai am baniiiiiiiii

va astept sa beau pe spatele vostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accept pe orice vrea sa vina sa o vada si orice fel de pariu pe tema asta

Salut baieti.

Acum 3 ore m-am intors de la Cluj.

 

O chestie am sa va spun:

Am baut o bere cu Smeagol. Am reusit sa ma intalnesc cu el zilele trecute si am baut o bere (data viitoare eu platesc). Intentia mea a fost sa vad neaparat Simsonul lui Klaus, si cu aceasta ocazie sa vad si kawa-ul nou achizitionat. Din pacate n-am reusit sa-mi fac timp destul pt. o vizita la el, asa ca ne-am intalnit doar la o bere. Mi-ar fi placut sa-l cunosc si pe gogu.

Deci, nu pot nici sa confirm nici sa infirm existenta motocicletei.

Dar, ... mie mi sa parut un tip de treaba, total opus acuzatiilor ce i se aduc aici de catre prostacoxu &co, iar din scurta discutie pe care am avut-o cu el, nu cred ca ar minti doar asa de florile marului.

 

@ Gogu, duminica seara ma intorc la Cluj si voi sta inca 10 zile, voi sta la Belvedere (Transilvania), sper sa ne putem intalni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haaaaaaaa!! Carcotasilor !!!!!!!!! HUOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! Acum nu`s bune pozele!!!!!!!!!Poate asa a vrut el sa iasa de unde stii tu ?

 

10 la 0 pentru Smeag versus Carcotasi. Na ce mai ziceti acuma ?? Asteptam comentarii din partea celor vizati! Asta asa ca sa dovediti fairplay.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Gogu, duminica seara ma intorc la Cluj si voi sta inca 10 zile, voi sta la Belvedere (Transilvania), sper sa ne putem intalni.

Deci in weekend-ul 19-20.02 esti in Cluj?

 

M-as bucura sa ne cunoastem la o bere! :cheers:

 

Dam o tura pe la motoarele lui Smeagol, ale mele si pe urma ne asezam undeva la caldurica si o bere! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dovezi a adus ma?????? poze cu motocicletele amicilor descompletate in garaj si numere noi scoase pot face si eu.....pozele cu ACTELE conteaza.....TALON LANGA BULETIN SI POZA LA FATA LUI SMEAGOL.....pana atunci, ptr mine ramane acelasi mincinos

Editat de nkz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dovezi a adus ma?????? poze cu motocicletele amicilor descompletate in garaj si numere noi scoase pot face si eu.....pozele cu ACTELE conteaza.....TALON LANGA BULETIN SI POZA LA FATA LUI SMEAGOL.....pana atunci, ptr mine ramane acelasi mincinos

Domne da tare carcotas mai esti sau esti doar invidios? Te bati cu caramida-n piept ca dai o tura la Cluj pai du-te mai omule ca sa te linistesti ca-ti creste tensiunea si nu face bine deloc la sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...