Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu pentru fite mi-o doresc ca nu-s amator de terase nici de agatat tipe , tot aceeasi fata o am de 8 ani deja si ma iubeste de cand aveam IJ asa ca nu-i stres .

mi-o doresc pt ca imi place aspectul , pt ca e ceva unicat la mine in oras , si pt ca la mine nu conteaza nici daca ar avea 1000 de cai ca asa cum ma plimb cu blade si nu folosesc nici jumate din cat poate la fel o sa fac si cu asta .

sunt motociclist de vreme buna si duminica , nu mi e rusine sa recunosc , nu risc , nu trag peste masura , la mine e relaxare dupa job nu raliu pe drum .

No bun atunci !Sa iti traiasca fata(norocosule) si daca tot iti place busa,ce mai conteaza un litru ,doi de gaz in plus,cand prietena ta o sa te iubeasca mai tare deoarece saua si pozitia pasagerului sunt muuult mai confortabile ca si la Fireblade. :crack: :crack:

:lol:

:wink:

Salut Bogdan! Eu tocmai asta am facut. Mai exact mi-am cumparat inca o "ascutitoare d'asta de 600 cu tobe sub fund", pt Bucuresti. Adica inca un Fazer nou, ca alalalt era la caty si mie mila la 40 de grade cu busa in a'ntaia prin oras. Apropo daca te aude caty cum le zici la motoarele de 600, ai pus-o! :rock:

Phooaaa ! La asta nu m-am gandit ! :) scuze Caty :unsure: :crack: Felicitari pentru ''bolid'' Robert si stiu ca-i mult mai buna in oras decat Busa.De aceea iti urez drumuri faine si cat mai multi km pe Fazerica fara incidente de genul cioban frustrat cu par si topor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in privinta confortului ptr pasager ce pot sa adaug este ca de cand am cumparato ,nu mai am scapare singur cu ea :unsure: pe vfr nu se inghesuia sa iasa la plimbari . testul cel mare va fi drumul pana-n Romania :) si retur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in privinta confortului ptr pasager ce pot sa adaug este ca de cand am cumparato ,nu mai am scapare singur cu ea :unsure: pe vfr nu se inghesuia sa iasa la plimbari . testul cel mare va fi drumul pana-n Romania :crack: si retur

 

:) Eu am imprumutat saua de pasager intentionat !Asa, sunt doar eu cu EA ! :)

Editat de kawasaki_axx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in privinta confortului ptr pasager ce pot sa adaug este ca de cand am cumparato ,nu mai am scapare singur cu ea :unsure: pe vfr nu se inghesuia sa iasa la plimbari . testul cel mare va fi drumul pana-n Romania :lol: si retur

:wink: :) :crack: :crack:

 

eu in privinta confortului ptr pasager ce pot sa adaug este ca de cand am cumparato ,nu mai am scapare singur cu ea :) pe vfr nu se inghesuia sa iasa la plimbari . testul cel mare va fi drumul pana-n Romania :pow: si retur

:kick: :crack: :lol: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie intr-un ceas bun ! :)
sa dea Domnul sa fie si sa avem parte toti de ele ,sa imbatranim pe ele fericiti :unsure:..(ambele iubite) Editat de mih77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in privinta confortului ptr pasager ce pot sa adaug este ca de cand am cumparato ,nu mai am scapare singur cu ea :unsure: pe vfr nu se inghesuia sa iasa la plimbari . testul cel mare va fi drumul pana-n Romania :crack: si retur

:crack: :) :) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mih77 , ti-a venit jucaria ?

pls lasa-ma si pe mine sa vad pozita pe ea ca n am avut ocazia pana acuma si daca tot imi iau as vrea sa sa am ocazia sa ma uit si eu la una indeaproape .

 

 

esti asa hotarat sa iti iei busa? eu ziceam sa faci cativa kilometri pe rr si apoi sa treci pe busa.... :unsure: nu stiu. faci cum vrei tu. tu iti stii limitele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mih77 , ti-a venit jucaria ?

pls lasa-ma si pe mine sa vad pozita pe ea ca n am avut ocazia pana acuma si daca tot imi iau as vrea sa sa am ocazia sa ma uit si eu la una indeaproape .

cu cea mai mare placere :disappointed: aproximativ in doua saptamani vin acasa in baia mare ,o sa facem probabil si ceva plimbari :blbl:

 

de aceasi parere sunt ,cel mai indicat ar fi sa te familiarizezi bine cu rr-ul..eu am facut 25000 pe fostul vfr,fapt ce ma ajutat foarte mult sa fiu sincer.mai ales in cepriveste greutatea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mih77 , ok , multumesc , iesim la o plimbarica :disappointed:

is tare curios sa vad cum arata asa de aporape si sa mi zici cum e cu manevratu prin oras , consum una alta .

vfr si blade nu au nimic in comun inafara ca le face honda , vfr e bland de numa , 929 rr tragi de gaz si de la 5000 ridica fara sa te stresezi macar , adica doar tragand asa progresiv , asta si pe 1 si pe 2 , si nu are franarea aia cu ambele odata ca la vfr .

 

 

metan , cat ma costa un tricou cu un blade 929 imprimat pe el ? negru marimea xl , blade 929 galben cu albastru si alb iti pun o poza

1z2dag1.jpg

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaseala noastra corespunde cu intalneala de la Bv.Deranjeaza pe cineva?Se poate schimba la cerere o saptamana mai la vale! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaseala noastra corespunde cu intalneala de la Bv.Deranjeaza pe cineva?Se poate schimba la cerere o saptamana mai la vale! :blbl:
pentru mine ar fi ideal o saptamana mai la vale deoarece intru in tara abia pe 2 seara si nu cred sa ma abat din drum ,o iau prima data spre pitesti de unde peste cateva zile la baia mare...dar sa vedem ce hotaraste majoritatea :)

 

 

mih77 , ok , multumesc , iesim la o plimbarica :-L

is tare curios sa vad cum arata asa de aporape si sa mi zici cum e cu manevratu prin oras , consum una alta .

vfr si blade nu au nimic in comun inafara ca le face honda , vfr e bland de numa , 929 rr tragi de gaz si de la 5000 ridica fara sa te stresezi macar , adica doar tragand asa progresiv , asta si pe 1 si pe 2 , si nu are franarea aia cu ambele odata ca la vfr .

 

 

metan , cat ma costa un tricou cu un blade 929 imprimat pe el ? negru marimea xl , blade 929 galben cu albastru si alb iti pun o poza

1z2dag1.jpg

vfr bland de numa :D nu stiu tu cu ce model de vfr te-ai dat ,dar eu iti spun cu sinceritate ca trage de te impresioneaza ...ce mai sunet 4v :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam Capitanu" ! :disappointed: Sper sa ne putem intinde la o tura in weekend,ce zici @I-nox,termini lucrul pana atunci? Doamne da ! :blbl: :) Soimu-i pregatit !

post-3768-1217235954_thumb.jpg

Editat de Reaper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...