Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

daca e careva interesant , caut persoana dispusa sa faca schimb intre 929 rr si busa cu diferenta din partea mea , 929 'le e impecabil , accept ideea doar daca si busa e la fel .

929'le are pus in plus manete incalzite si xenon . km 31000 aprox.

motivu e foarte simplu ... m am indragostit de busa.

Contacteaza-l pe I-nox.Poate te faci cu o Busa...dar nu bag mana in foc :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu am zis nimic rau de honda doar de sc 28 care intradevar de mai multi confirmata problema cand schimbai treapta 1 cu 2 caraia un pic.

in rest am avut la honda iar probleme cu alternatorul si asta chiar este o problema la honda chiar si la modelele urmatoare datorita acelui releu de incarcare pacatos care se incinge si topeste pe acolo , dar sa nu generalizam sunt motoare si motoare oameni si oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut imi poate spune si mie careva daca este adevarat faptul ca busa are probleme cu cutia de viteze sau este doar vreo vorba spusa in vant de la careva care si-a batut joc de motor? intreb si as fi bucuros de niste raspunsuri de la voi detinatorii de busa pentru ca ar fi o optiune si hayabusa in primavara pentru mine , multumesc anticipat :laugh:

Pai de la zx10 si k5 ai sarit la busa??Daca stiam ca ai in gand sa treci pe auotbuzul asta nu-mi mai bateam gura sa-ti explic cum e cu mobrele alea si scuza-ma ca-ti spun dar de ce vrei tu motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa scriu haya si am scris autobusa;) Pace!Am cochetat si eu cu ea dar iubesc virajele si nu e pt asa ceva,in schimb are locul ei acolo!

P.S.

nu ma pot abtine ...se conduce cu categoria B ca si zx14 nu??? :laugh:

Editat de R3Kin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten de-al meu cu o haya, vrea sa o tuneze. Pe scurt: la ambreajul stage 4 ce modificari trebuie sa mai faca ca sa obtina un bolid de neoprit! :laugh: Ce se mai poate face la o haya ca sa scoata maximul din el!

prietene... informatia costa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa scriu haya si am scris autobusa;) Pace!Am cochetat si eu cu ea dar iubesc virajele si nu e pt asa ceva,in schimb are locul ei acolo!

P.S.

nu ma pot abtine ...se conduce cu categoria B ca si zx14 nu??? :laugh:

Nu draga,se vede ca nu cunosti legislatia ...Vezi,daca ptr trotinetele tale nu trebuie permis,ptr motoretele noastre trebuie permis special,brevet as putea spune :o :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten de-al meu cu o haya, vrea sa o tuneze. Pe scurt: la ambreajul stage 4 ce modificari trebuie sa mai faca ca sa obtina un bolid de neoprit! :laugh: Ce se mai poate face la o haya ca sa scoata maximul din el!

Asteapta sa citeasca Capitanul postul tau ca sunt sigur ca o sa te lamureasca el in legatura cu asa zisa "problema" a ta :o Sarbatori fericite tuturor sau ce a mai ramas din ele :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma refeream si eu man...nu oricine manevreaza cu remorca ;)Am terminat,ca imi sare forumul in cap.Sa le stapaniti sanatosi sa va bucurati de ele si fara incidente neplacute!

:o :( :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani !!! Sa ne vedem cu bine in anul care vine !!!

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( ...Va saluta Soimul Albastru.....sa aveti un an nou plin de satisfactii si sa dea Domnul sa ne vedem sanatosi pe drumurile patriei noastre dragi...nu uitati ca anul asta nu mai trebuie sa ratam intalnirea soimilor...va salut...respect... :o LA MULTI ANI 2009!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate tuturor soimilor si un an mai bun :(

 

Tare m-as bucura ca anu' asta sa mai ramana cel putin o Busa(cu exceptia celei a lui Reaper), ne-tunata, asa incat sa pot tine si io pasu' cu batranica mea din '99.

 

Hehe......ce sti tu Reaper de motoretele astea? Nici macar nu stiai ca-ti trebuie B'u pentru ea si ca nu-i ce trebuie pe viraje....asta ca sa fiu in spirit cu glumele. Doamne feri ce poti auzi cateodata..........si astea mai mult prin Romania noastra minunata unde se da ora exacta in materie de motoare si unde traditia si priceperea in domeniu sunt la fel de vechi ca si cuvintele:urs,varza,manz,barza,viezure,veverita. Deci, sa nu te mai prind cu motoreta aia mare ca te zbati pe viraje si le iei din ghidon ca ti-o vand la garajul de drag-racing. :o :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate tuturor soimilor si un an mai bun :(

 

Tare m-as bucura ca anu' asta sa mai ramana cel putin o Busa(cu exceptia celei a lui Reaper), ne-tunata, asa incat sa pot tine si io pasu' cu batranica mea din '99.

 

Hehe......ce sti tu Reaper de motoretele astea? Nici macar nu stiai ca-ti trebuie B'u pentru ea si ca nu-i ce trebuie pe viraje....asta ca sa fiu in spirit cu glumele. Doamne feri ce poti auzi cateodata..........si astea mai mult prin Romania noastra minunata unde se da ora exacta in materie de motoare si unde traditia si priceperea in domeniu sunt la fel de vechi ca si cuvintele:urs,varza,manz,barza,viezure,veverita. Deci, sa nu te mai prind cu motoreta aia mare ca te zbati pe viraje si le iei din ghidon ca ti-o vand la garajul de drag-racing. :o :laugh:

Ce vorbesti man?!... ultimele poze cu tine arata ca nu te mai poti da pe motoare mai mari de 150 cmc pe 2 roti si 300 cmc pe 4 :moto:

post-3627-1231118442_thumb.jpg28dec2008bucovina037sf0.th.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Baieti...?! mai traiti sau a-ti inghetat cu frigul asta si cu lipsa asta de gaze :()

 

Vreo parere...ceva...?

 

http://www.turbo-kits.com/hayabusa_turbo_kits.html

 

 

 

O plecare de pe loc... in graba... :o

 

 

 

Sau in Finala de la Atalanta de FuelDrag Bikes :laugh: 2 Buse...

 

http://aperaceparts.com/realstreet/results.html

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...