Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PROPUN SA FACEM CLUB HAYABUSA ROMANIA ! astept opinii si pareri ! adica cu un stiker care sa ne identifice si chiar daca ne vedem rar eu zic ca se poate strange pe forum un set de idei care sa fie puse in aplicatie fara costuri spectaculoase !

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hayabusa este inconfundabila,nu ii trebuiesc stickere :) iar majoritatea ne cunoastem,de pe net.Sunt mai mult de 30 de buse in romania?

AM O INTREBARE ? DIN CAND IN CAND LAPTE NU SERVESTI LA MICUL DEJUN SA TE PRINZI SI TU UN PIC DE CE VREA LUMEA SA AFIRME ! CE TREABA ARE INCONFUNDABILUL CU UN CLUB ! CE TREABA ARE UN STICKER UNIVERSAL VALABIL ACCEPTAT DE MEMBRI CLUBULUI CU STICKERELE IN GENERAL ! SI IN FINAL DIN CE POSTURA TE BAGI IN SEAMA : FOST , ACTUAL SAU VIITOR POSESOR DE HAYABUSA CA SUNT PUR SI SIMPLU ORIPILAT DE REMARCA TA ?! :scratch: AFLA CA VREO 10 SUNT DOAR IN SIBIU PT CULTURA TA GENERALA !

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi faina ideea...eventual un patch mic, ceva. ;)

Ma baieti, ma, nu va mai certati! :kiss:

 

 

Soboooo!!! CE TARE A IESIT !!! :rolleyes:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROPUN SA FACEM CLUB HAYABUSA ROMANIA ! astept opinii si pareri ! adica cu un stiker care sa ne identifice si chiar daca ne vedem rar eu zic ca se poate strange pe forum un set de idei care sa fie puse in aplicatie fara costuri spectaculoase !

Pe mine ma primiti? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Gino,eu am avut busa si voi mai avea,tu te-ai plafonat la busa :)) .Daca va fi un club de busa,eu vreau sa fiu presedinte :).Buna idee cu acest club.Bafta

Ce imi vin niste replici celebre din vremea lu Caragiale ! Si totusi eu postez pe forumul dedicat detinatorilor de Hayabusa si tu ma intrebi sau imi sugerezi ca m-am plafonat la busa de parca tu ai fi trecut la Y2K ! Si vrei sa fii presedinte de parca asta e lucru important ! Tu iti dai seama ca nu esti in stare sa citesti printre randuri si te pierzi in amanunte ! Eu propun o chestie si tu intervii doar de dragul de a te baga in seama fara nici cea mai mica lipsa de respect pentru un detinator de busa care face o propunere pe forumul destinat acestei motociclete si nicidecum pe facebook asteptand like-uri sau mai stiu eu ce ! Daca ai avut si ai considerat sa nu mai ai ce te deranjeaza daca cineva propune ceva unor detinatori de buse ?! Si ne mai intrebam de ce ne meritam soarta uneori ! Unul ca tine e dovada vie a mediocritatii in care traim cu totii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vreau sa fiu nici macar membru pentru ca nu mai am obiectul muncii.

Si fara suparare dar cele mai multe Buse sunt aici in Bucuresti .

Cele mai tari sunt in Timisoara !!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vreau sa fiu nici macar membru pentru ca nu mai am obiectul muncii.

Si fara suparare dar cele mai multe Buse sunt aici in Bucuresti .

ATENTIE ! eu am dat o simpla replica unei persoane care se intreba daca or fi mai mult de 30 de buse in tara ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic mai bine sa va abtineti amandoi, sa nu stricati frumusete de topic cu ambitii aiurea.

Mai bine va ajutati cu un sfat , un schimb de piese , o gluma sau planuiri de intruniri si plimbari.

Stiu ca nu sunt in masura sa dau safaturi ,dar va rog ingropati securea aici si nu mai dati nici o replica , lasand in acest fel cel mai curat topic de pe acest forum.

Respect!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-i drept,cam veche poza :rolleyes:

eu cred ca poza e noua...si ai pus in photoshop zapada... :rolleyes:

....

intre timp..de la mobre ( in principiu de la zdreanta aia de teren...dar a ajutat si busa) am pus-o de o pneumonie si de bubitza asta mica...

post-11437-0-56528000-1315518082_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cea mai jmechera busa e la londra :friends:

Vezi, vezi, ca si-asa anul asta ai fost marele absent la intrunire. :angry:

 

 

 

 

 

 

 

:laugh: :kiss:

 

eu cred ca poza e noua...si ai pus in photoshop zapada...

....

intre timp..de la mobre ( in principiu de la zdreanta aia de teren...dar a ajutat si busa) am pus-o de o pneumonie si de bubitza asta mica...

Si-o facut vulpea buba ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...