Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai hai sa numaram cate sunt : in constanta 1 hayabusa cu un vultur cu aerograf/ gri pe laterala an 2005-2006

1 hayabusa alba propietar Dan G

2 hayabuse de 99 si 00 portocaliu cu negru mat / alba cu rosu stikere 2008 eu eu cred ca sunt in jur de 100 in toata tara probabil ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN Sibiu sunt multe buse-cel putin 20,in Bucuresti sunt cel putin 100.Eu incepusem sa le fac foto la un moment dat,dar am renuntat pentru ca sunt multe.Eu o am de 4 ani si am facut doar 18 kkm.Hayabusa OG ar semana cu a detinatorilor de harley.Eu cred ca o sa fac un sticker pt masina cum avea REaper.CEi mai multi ne cunoastem in realitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si after???...

ne mai tii mult in suspans???

after...cu capac :).

 

am dat actzipildele jos de pe tobe, incepusera sa se deterioreze :(. asa bine a iesit incat nici nu-mi mai vine sa o scot la vanzare :)

post-17528-0-52646400-1315833168_thumb.jpg

post-17528-0-87758900-1315833172_thumb.jpg

post-17528-0-96055100-1315833176_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa neagra.Azi pe A2 era una de CT cu TWY gri cu negru.Asta e noua in zona:)!Facem un recensamant?Cat despre club nu am nimic de comentat.Toti posesorii de busa pe care i-am cunoscut sunt super.Pacat ca Saracie si Nasu nu mai au buse.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca Saracie si Nasu nu mai au buse.

o sa se intoarca ei.....

cine se baga in we la o transalpina...sau o bucla mica buc-pit-vl-sb-br-buc???

ca se termina sezonu...si-o sa ducem grav doru..

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am "sincronizat" super :P

saptamana trecuta am trecut de la Sebes la Novaci si a fost frumos....cald...soare...fara nori si voie buna ...pe coborare inspre ranca am innebunit cu Oana in spate si viteza 1...mult prea apropiate curbele, si inclinate ca sa te bucuri cu Hayabusa de ele....in schimb restul... :bounce:

 

p.s.: in Oradea din cate stiu eu sunt 5 Hayabuse .... acuam ar mai fi o statistica cati le si misca din loc :))

post-26055-0-95263900-1315909720_thumb.jpg

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te bucuri de ea !!! Vad ca deja ai pus-o la treaba :)

merci

primii kilometrii i-am facut cu ea pana la Faak si inapoi. sa comportat exemplar

de fapt pe cealalta am vandut-o la betie... cu un amic ne-am imbatat si m-a pacalit sa i-o dau lui. apoi am suferit o perioada fara mobra de drum lung si acu m-am pricopsit cu asta. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos Saracie.Abia astept sa ne gasim la urmatoarea reuniune.A reaparut la vanzare busa cu cadrul sudat.Posesorul zice ca este k3 din 2001.Interesant,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos Saracie.Abia astept sa ne gasim la urmatoarea reuniune.A reaparut la vanzare busa cu cadrul sudat.Posesorul zice ca este k3 din 2001.Interesant,nu?

 

merci Emil, ne vedem ca se vede ca-mi place pe busa...sunt la a 2-a :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...