Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In noiembrie am cumparat o Hayabusa 2008. A fost trantita pe stanga si toba stanga trebuie schimbata. Are cineva de vanzare? Stock sau aftermarket... Stiu ca avea cineva de vanzare o pereche, insa nu am reusit sa gasesc anuntul.

Salut, YOSHIMURA-R77/AKRAPOVIC ambele perechi sunt carbon - tel.0722269189/Bucuresti (ai PM)

Te salut

 

Salut, YOSHIMURA-R77/AKRAPOVIC ambele perechi sunt carbon - tel.0722269189/Bucuresti (ai PM)

Te salut

post-62833-0-33336200-1360531094_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am vrea ca de ziua indragostitilor sa iti iei bataie de la Alina deci stai linistit.... esti cel mai inalt,mobra ta e cea mai frumoasa.....

\

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(cand sunteti singuri in garaj :crack: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am vrea ca de ziua indragostitilor sa iti iei bataie de la Alina deci stai linistit.... esti cel mai inalt,mobra ta e cea mai frumoasa.....

\

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(cand sunteti singuri in garaj :crack: )

LIKE!!!

 

:hug:

 

cine mai vrea sa se desparta de busa??...

atept un mesaj...ca am un prieten interesat!

Eu m-as despartii pentru 20.000 Euro(cu toate dotarile stock).Sau daca mai are un pic de rabdare cand o sa aiba 100.000 km.(acum am 13000) si asta sa-mi iau una noua, tot model 2007. :hug: :hug: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi si mie pm, poate ne intelegem

Salut, suplimentar fata de cele care ti am spus deja mai am inca un set YOSHIMURA (ai PM)

Te salut

 

cine mai vrea sa se desparta de busa??...

atept un mesaj...ca am un prieten interesat!

Salut, ai PM

post-62833-0-80019100-1360675994_thumb.jpg

post-62833-0-13782900-1360676012_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa o dau ... .Desi eram hotarat sa renunt la moto,de cateva zile cochetez cu ideea de a lua una mai linistita:este una albastra k7 la vanzare stoc si parca ma bate un gand sa raman pe plantatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa o dau ... .Desi eram hotarat sa renunt la moto,de cateva zile cochetez cu ideea de a lua una mai linistita:este una albastra k7 la vanzare stoc si parca ma bate un gand sa raman pe plantatie.

 

 

La dimensiunile tale pe k7???? Nu o tii nici 1 saptamina, o bagi la vinzare dupa primul drum de 200km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de busa Bogdane.La asta m-am referit cand am zis plantatie si moto linistit.Miarul de la k5 in sus nu e deloc linistit.Si chiar daca am slabit 25 kg tot stau ca pe magareata pe un miar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de busa Bogdane.La asta m-am referit cand am zis plantatie si moto linistit.Miarul de la k5 in sus nu e deloc linistit.Si chiar daca am slabit 25 kg tot stau ca pe magareata pe un miar.

Baga un PM sau pe mess programul de slabit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha!E belea.Adio paine,cartofi,fasole,ulei(prajeala),porc,suc,alcool,struguri,alune,zahar,mezeluri,dulciur,paste fainoasei.Mese dese si un singur fel,obligat dimineata in primele 30 min,seara pana in 19 si te faci fotomodel.E greu 7 zile.De la 60 la pantaloni port 52 si sunt in scadere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zilnic muay thai 1 ora jumatate sau fitness. Dimineata lapte cu cereale si miere, la pranz pui la rotisor cu muraturi si seara fructe la blender. In caz de sete apa cu lamaie. Doar ce am scris mai sus. In 7 luni am dat jos 18 kg, intr-un an jumatate 30. De la 124 la 94 in prezent.

 

Bafta!

 

PS: da,se poate supravietui atata vreme doar cu cele mentionate.

Editat de DucatiMeccanica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha!E belea.Adio paine,cartofi,fasole,ulei(prajeala),porc,suc,alcool,struguri,alune,zahar,mezeluri,dulciur,paste fainoasei.Mese dese si un singur fel,obligat dimineata in primele 30 min,seara pana in 19 si te faci fotomodel.E greu 7 zile.De la 60 la pantaloni port 52 si sunt in scadere.

asta stim toti. zi si ce-ai mincat.

 

la fatza cum arati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha!E belea.Adio paine,cartofi,fasole,ulei(prajeala),porc,suc,alcool,struguri,alune,zahar,mezeluri,dulciur,paste fainoasei.Mese dese si un singur fel,obligat dimineata in primele 30 min,seara pana in 19 si te faci fotomodel.E greu 7 zile.De la 60 la pantaloni port 52 si sunt in scadere.

ai curaj emile.....mie imi pare deja rau de tine...atata mancare...porcu asta...alcool...mancat noaptea la 11...pfuuu...placerile vietii :D...creca in curand facem schimb de echipamente emile :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...