Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Eu sunt pt Rasnov.Sunt foarte multe pensiuni acolo.Eu recomand si Floare de gheata cu 7 camere si Melinda.De vazut:pestera,cetatea,cheile RAsnoavei,trambulinele,Branul cu si fara cetate,drumul Poienii si Predeal-ParaulRece e superb.Recomand un program facut inainte pe zile si ore ca sa stim unde ne incadram fiecare in functie de ziua si ora la care ajungem.Eu imi rezerv dreptul de a ma caza la Floare de gheata deoarece gazdele sunt deosebite,dar doar pentru somn si recuperare.In functie de programul meu din acea perioada ma pot implica si eu in organizare.Propun sa incercam si ceva caritabil:macar la nivel de jucarie sau cateva dulciuri pt cineva care are nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sper ca gildei sa nu-i fie greu sa mearga 200 km...si sa ne vedem toti...

e cam in mijlocul tarii..asa ca toata lumea poate ajunge!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci lista actualizata pentru RASNOV(batut in cuie) 24-25-26-Mai

 

1.Cristi si Alexandra

2.Peu

3.Tudor si Oana

4.Danutu_m

5.Punki

6.Octavius si Alina

7.Andi

8. Mihai si Dorothea

9. Laur si Raisa

10. Gino + x ?

11.TNG+ LIL

 

12.Capitanu

 

13.Emil.

 

Organizarot Killy !!! ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci lista actualizata pentru RASNOV(batut in cuie) 24-25-26-Mai

 

1.Cristi si Alexandra

2.Peu

3.Tudor si Oana

4.Danutu_m

5.Punki

6.Octavius si Alina

7.Andi

8. Mihai si Dorothea

9. Laur si Raisa

10. Gino + x ?

11.TNG+ LIL

 

12.Capitanu

 

13.Emil.

 

14. Gilda

 

Organizator Killy !!! ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Bun, avem un ceva clar :) ramane stabilita intrunirea pentru 24-25-26-Mai si sper sa reusim sa ne si cazam in Rasnov intr-una din variantele pe care le-am prezentat mai sus.

 

As vrea sa mai clarific cateva aspecte:

1. Din cate am inteles, Emil vrea sa se cazeze la Floare de Gheata. Emil, te rog sa confirmi ca acest aspect ramane valabil si nu trebuie sa te trec pe lista pentru varianta de cazare. Multumesc!

Desigur, daca mai este cineva care ar vrea sa faca cazarea la pensiunea mentionata de Emil, sa dea de stire...

 

2. Nu am primit un raspuns din partea celor care s-au anuntat ca vin singuri, daca ar fi de-acord sa se "cupleze" cate 2 intr-o camera dubla. Vizati sunt Peu, Punki, Andi, Capitanu. Mentionez ca nu este ceva musai... doar sa stiu cum ma orientez mai departe.

 

Ramanem in continuare pe programul anuntat initial si asteptam pana pe 15 aprilie pentru completarea listei participantilor si mai departe vad cum rezolv sa rezervam pensiunea. Desigur, daca apar doritori sa participe la intrunire dupa 15 aprilie, o sa incercam sa ne orientam la momentul respectiv unde ar putea sa gaseasca o cazare cat mai aproape de pensiunea unde ne vom caza.

 

In ceea ce priveste programul, avand in vedere ca este o intalnire a posesorilor de Buse - pasionati de plimbarile pe doua roti, iata ce propun:

Pentru cei care pot sa ajunga de vineri (24 mai), putem sa facem o urcare in Poiana si sa servim un mic, o maslina, o palavra, o atentie. Pentru sambata propun o plimbare in gasca pe traseul Rasnov - Poiana Brasov - Brasov - Predeal - Rasnov (sa tina si vremea cu noi...). Duminica, inainte sa ne urcam pe motoare si sa ne rasfiram in cele 4 zari, putem face o vizita la Cetatea Rasnov sau la Pestera Valea Cetatii, cine nu a vizitat-o pana acum sau cine vrea sa o revada.

 

Va doresc o seara frumoasa! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha....acum ti-am vazut profilul..si am aflat ca suntem nascuti in aceeasi zi!! :cheers:

programul e ok...doar ca cei care vin de la o distanta mai mare...o sa ajunga destul de tarziu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt interesante ambele variante de cazare,

dar avem o relatie de prietenie cu gazdele de la acea pensiune.Nu vreau sa facem nota discordanta,

dar e placut si liniste acolo.Intentionez sa vin cu sotia,in caz contrar si eu am nevoie de companion cu somn adanc...

Gino stie deja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Cristi si Alexandra

2.Peu

3.Tudor si Oana

4.Danutu_m

5.Punki

6.Octavius si Alina

7.Andi + Stefan (potential... neveste, daca nu scapam >:) )

8. Mihai si Dorothea

9. Laur si Raisa

10. Gino + x ?

11.TNG+ LIL

12.Capitanu

13.Emil.

14. Gilda

Am actualizat lista si cu nasul meu (din ce am citit pe parcurs nu este "hayabusa only"...sper :) ). Apoi, din cauza "parantezei" din actualizare :) este posibil ca noi sa incercam o cazare separata pe cont propriu, pentru ca nu dorim sa va incurcam. Suntem deja multi de la Giurgiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce dreq ma va dor degetele sa scrieti 2 vorbe.. desteptul ala fara frica ma ia la misto.. mai bine nu intrebam.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...