Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

desi eu am dat Busa, in spiritul intalnirii am facut pe dracu-n patru sa venim si noi maine cu o Hayabusa, care, parca e mai frumoasa decat a lui Octavius :)) Distractie placuta celor care ati ajuns in seara asta!

post-38850-0-25536400-1369417215_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am ajuns si noi...dupa inca o plimbare prin predeal!!

de la campulung ne-a spalat destul de grav!!

a fost o intrunire frumoasa...cu ceva dispute dogmatice :crack: ....si evident palinca!!!

sa ne revedem cu bine!!!

cateva poze si de la mine.

post-11437-0-29867600-1369574622_thumb.jpg

post-11437-0-41512200-1369574651_thumb.jpg

post-11437-0-79380900-1369574666_thumb.jpg

post-11437-0-95439800-1369574679_thumb.jpg

post-11437-0-56897700-1369574698_thumb.jpg

post-11437-0-61040600-1369574718_thumb.jpg

post-11437-0-02506200-1369574727_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc lui KILLY pentru efortul depus la organizare cat si celor care au participat, pentru admosfera placuta, cu momente frumoase presarate cu glume si povestiri.

:hug:

 

Sper ca vom putea sa centralizam pozele de la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este prima data cand am vazut atatea buse in fata mea in mod real. Le-am luat de la un cap la altul, iar ochii imi clatinau in cap nehotarat la care sa ma uit mai intai, le-as fi dus pe toate acasa :))). Frumoase mobre stimati.

Imi pare rau @pantera ca nu ai reusit sa vii. Nici eu nu am reusit decat sa ajung pentru cateva ore in compania domnilor, dar nu este nimic - data viitoare speram in mai mult si mai bine :).

 

Multumesc pentru plimbarea facuta, sa ma plimb inconjurat de buse a fost absolut orgasmic :) (iar drumul, bestial)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!

 

Ma bucur sa stiu ca v-ati simtit bine si ca dupa acest weekend am ramas fiecare cu amintiri placute.

Pentru mine si Alexandra este inca o intrunire pe care o vom adauga la momentele speciale. Se pare ca posesorii de Busici au ceva special, ne-am simtit foarte bine in compania voastra, de parca am petrecut cateva zile cu cei mai buni prieteni ai nostri, de parca ne-am fi cunoscut de-o viata :)

Cat despre numarul mare de participanti... hmm, o placere si mai mare, sa fii inconjurat de atatea frumuseti :mexicanwave:

 

Si acum sa incepem sa numaram zilele pana la urmatoarea intrunire cand ne vom aduna inca o data la un loc. Sa ne vedem cu bine, sanatosi si la fel de voiosi.

 

Poate ne mai strangem la o plimbare in formatie :) "escadrila" formata astazi mi s-a parut foarte tare, cum ziceam, parca am fi mers zeci de mii de km impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am ajuns cu bine si alegerea traseului pe Siriu a fost castigatoare pentru ca ploaia ne-a ocolit pe tot traseul ! Iar daca adrenalina persista inca,pe langa felicitarile adresate tuturor participantilor si posesorilor de buse sper ca la sfarsitul lunii septembrie adica peste 4 luni sa ne revedem si sa continuam povestile la masa cu must innasprit si pastrama de oaie pe langa palinca aferenta si sa sarbatorim cum se cuvine si inchiderea de sezon ! Killy sa ne traiesti si felicitari pentru tot ! RESPECT TUTUROR !

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si noi pe la 4 juma` ....inghetati si murati ...12 grade erau la pranz si bonus de la Cluj ploaia a fost alaturi de noi .....dar am ajuns cu bine, vom pune si noi pozili in curand si .... cuvintele sunt de prisos ... ma bucur ca ne-am revazut !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Killy, te rugam sa ne trimiti pozele pe mail, eu nu il pot deschide:(

Foarte reusita busa stampede de rasnov :) ma bucur ca m-ati primit si asteptam cu nerabdare sa ne mai vedem/plimbam. Data viitoare sper ca fara atata ploaie, doar compania grozava a tuturor.

Capitane, la mai multe margele! Deja ne gandim la palinca si afinata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi cu bine si cam repede.Am oprit la Sinaia la un pastrav si a fost perfect ca s a uscat soseaua si nu am mai avut emotii cu gumele mele de pista.Intalnirea a fost placuta,sper ca v a placut zona deoarece eu am sugerat Rasnovul.Plimbarea de sambata a fost superba.Imi pare rau ca nu am gustat palinca,dar ma pastrez pentru must.Ai multumesc lui Ciprian ca a cuplat rapid si pt ca mi a dat in teste busa lui generatie mai noua.Cred ca voi trece pe lista de achizitii o busa generatia 2.Imi pare rau ca au lipsit Pantera si Cojo.Pt ca am o conditie modesta eu am facut un efort supraomenesc sa vin si cu moto si cu masina(sotia),dar totul este sa vrei cu adevarat.Respect celor 15 posesori prezenti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Killy, te rugam sa ne trimiti pozele pe mail, eu nu il pot deschide:(

Foarte reusita busa stampede de rasnov :) ma bucur ca m-ati primit si asteptam cu nerabdare sa ne mai vedem/plimbam. Data viitoare sper ca fara atata ploaie, doar compania grozava a tuturor.

Capitane, la mai multe margele! Deja ne gandim la palinca si afinata!

 

Nu poti primi mesaje :)

Am trimis pe transfer catre Laur.

 

Cine mai doreste, sa imi trimita adresa de la mail... pe forum nu reusesc sa le postez si nu cred ca pot fi puse atat de multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...