Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Respectele mele Dragilor!

 

Da . Confirm cele initiate de Prietenul nostru Gino si va astept cu cel mai mare drag la pensiune.

Pensiunea Country Court,la 6 Km de centrul orasului Tg.Mures,locatie linistita,usor accesibila,in satul Curteni.

Avem la dispozitie 32 de locuri (sper 44 pana in iunie) si tot ce este nevoie pentru o intrunire reusita.

 

Vreau in continuare sa se inteleaga,ca nu am nici cea mai mica intentie sa ma inbogatesc din aceasta intrunire,categoric ca nu se poate gratis dar cu siguranta o sa fie semnificativ alt pret ca la o alta pensiune. Special nu am intervenit pana acum in organizare ,ca sa nu se inteleaga gresit.

 

Primul pas ar fi sa batem in cuie data (indiferent de minciunile lui Busu) ,pentru ca ar fi foarte important sa blochez camerele pentru perioada respectiva. Stiu ca este un pic devreme pentru a stabili pentru iunie,dar ar trebui sa dati usor, usor cu parerile.Programul ,cum s-a mai auzit mai sus ,o sa stabilim impreuna,eu am niste idei,dar discutam la momentul potrivit.

Va zic sincer,ca am foarte putin timp,va rog pe toti sa ma intelegeti,ca nu o sa ma pot ocupa de ,,lista participantilor" asa ca partea asta va las voua,iar de organizare la locatie ma ocup eu. Sunt colegi pe aici care se pot ocupa cu siguranta de aceasta lista,colegi care de ani de zile au umplut lista.

 

Cu stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Respectele mele Dragilor!

 

Da . Confirm cele initiate de Prietenul nostru Gino si va astept cu cel mai mare drag la pensiune.

Pensiunea Country Court,la 6 Km de centrul orasului Tg.Mures,locatie linistita,usor accesibila,in satul Curteni.

Avem la dispozitie 32 de locuri (sper 44 pana in iunie) si tot ce este nevoie pentru o intrunire reusita.

 

Vreau in continuare sa se inteleaga,ca nu am nici cea mai mica intentie sa ma inbogatesc din aceasta intrunire,categoric ca nu se poate gratis dar cu siguranta o sa fie semnificativ alt pret ca la o alta pensiune. Special nu am intervenit pana acum in organizare ,ca sa nu se inteleaga gresit.

 

Primul pas ar fi sa batem in cuie data (indiferent de minciunile lui Busu) ,pentru ca ar fi foarte important sa blochez camerele pentru perioada respectiva. Stiu ca este un pic devreme pentru a stabili pentru iunie,dar ar trebui sa dati usor, usor cu parerile.Programul ,cum s-a mai auzit mai sus ,o sa stabilim impreuna,eu am niste idei,dar discutam la momentul potrivit.

Va zic sincer,ca am foarte putin timp,va rog pe toti sa ma intelegeti,ca nu o sa ma pot ocupa de ,,lista participantilor" asa ca partea asta va las voua,iar de organizare la locatie ma ocup eu. Sunt colegi pe aici care se pot ocupa cu siguranta de aceasta lista,colegi care de ani de zile au umplut lista.

 

Cu stima

:*

Mi-e dor de voi de nu mai pot !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei ramane sa faceti cateva calcule si sa vedeti ce weekend convine 10-12 sau 17-19 ori 24-26 . Dupa ce convenim asupra weekendului care sa avantajeze pe marea majoritate o sa stabilim si formatia. In ce ma priveste imi doresc sa fie vremea buna si sa plec cat mai devreme vinerea si cel mai tarziu duminica . Avem 2 luni la dispozitie timp in care se pot intampla multe . Important este sa vorbim numai de lucruri bune ! Asa ca fiecare cu mic cu mare sa decida ce weekend il avantajeaza !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respectele mele Dragilor!

 

Da . Confirm cele initiate de Prietenul nostru Gino si va astept cu cel mai mare drag la pensiune.

Pensiunea Country Court,la 6 Km de centrul orasului Tg.Mures,locatie linistita,usor accesibila,in satul Curteni.

Avem la dispozitie 32 de locuri (sper 44 pana in iunie) si tot ce este nevoie pentru o intrunire reusita.

 

Vreau in continuare sa se inteleaga,ca nu am nici cea mai mica intentie sa ma inbogatesc din aceasta intrunire,categoric ca nu se poate gratis dar cu siguranta o sa fie semnificativ alt pret ca la o alta pensiune. Special nu am intervenit pana acum in organizare ,ca sa nu se inteleaga gresit.

 

Primul pas ar fi sa batem in cuie data (indiferent de minciunile lui Busu) ,pentru ca ar fi foarte important sa blochez camerele pentru perioada respectiva. Stiu ca este un pic devreme pentru a stabili pentru iunie,dar ar trebui sa dati usor, usor cu parerile.Programul ,cum s-a mai auzit mai sus ,o sa stabilim impreuna,eu am niste idei,dar discutam la momentul potrivit.

Va zic sincer,ca am foarte putin timp,va rog pe toti sa ma intelegeti,ca nu o sa ma pot ocupa de ,,lista participantilor" asa ca partea asta va las voua,iar de organizare la locatie ma ocup eu. Sunt colegi pe aici care se pot ocupa cu siguranta de aceasta lista,colegi care de ani de zile au umplut lista.

 

Cu stima

Salutare Punky!

 

In primul rand multumim pentru implicare, tie si lui Gino!

 

Acum sa deschidem si lista, pentru a fi completata cat mai rapid :) Cat despre perioada - zic sa mergem pe varianta propusa initial 10-12 iunie

1. Punky

2. Gino si Ana

3. Cristi si Alexandra

4. Mihai si Dorothea

5. Octav si Alina

6. Tudor si Oana

7. Max (singur sau insotit ? )

8. Andrei #Smoke (ramane sa ne confirme daca are cum sa ajunga)

9. Lorant

10. .....

 

lista ramane deschisa pentru completare

 

asteptam un semn de la Geo si Lili, Laurentiu si Raisa, Ciprian, Emil, Alin si alti doritori

 

Toate cele bune si sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24-26 As putea ajunge si eu cred ... ( ma rog la mama sa-mi dea "liber" in week-end-ul ala, mai ales ca pe 27 e ziua mea :D) ...vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Binteles ca o sa ajunga si Edy noul proprietar al busicei mele ! Am discutat si cu Danutu_m si daca o sa fie in tara sunt mari sanse sa se alature . Si ramane de vazut daca o sa confirme Adinel de la Bacau eventual cu noul proprietar al busei lui Laur Balaur si Saracie . Pe la Braila si Galati mai exista cativa soimi care ratacesc pe drumurile patriei asa ca incerc sa-i adun . Sa vedem daca odata cu Cyp reuseste sa ajunga si Foxul asa ca usor usor o sa aterizam la Mures vreo cativa. Iar daca si vremea o sa tina cu noi petrecerea si plimbarea vor fi garantate ! In functie de cati o sa fim intentionez sa aduc si un fotograf profesionist !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar mai fi Mariuscojo din Pitesti

 

.... Bucurmarius si Broasca din CJ,

Hicea Mihai din Zalau

voi incerca sa iau legatura cu ei

Buna ziua tovarasi .

Cu tot dragul din lume m-as alatura voua .

Momentan fac naveta din Romania in Kazakhstan .

Am promis soimului clujean #apriliacluj ca macar o placinta pe Topa sa devoram in 2016 .(inca nu am avut placerea sa ne intalnim.)

Dar va veni o zi cand ne vom intalni ...... pana atunci va doresc distractie maxima !

Va salut cu respect.

Editat de hicea_mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,posibil de data asta sa semnez si eu condica..nu sunt sigur la aceasta data dar cu o sapt inainte pot confirma. Asta daca ma mai primiti fara busa..

George in Romania tu esti un guru al buselor. Asa ca daca reusim sa-ti rapim un weekend din timpul tau incarcat e o mare onoare sa te avem in preajma sa ne mai dai cate un sfat bun ori de cate ori ai fost intrebat in vreo problema legata de Hayabusa. Asa ca te asteptam cu drag indiferent cu ce o sa reusesti sa ajungi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima veste: mi-au intrat astazi banii de la asigurari.

Cat le-am cerut atat mi-au dat, fara tam-tam si alte romanisme contrar parerilor primite pe forum.
Fata se simte bine, all is good.
Saptamana viitoare ma operez de hernie ombilicala.
Nu m-am ocupat de moto inca deoarece sigur amanam operatia din nou. Dupa operatie pauza de efort 3 saptamani obligat fortat, numai bine ca am timp sa ma cup de moto.

Astept sa-mi vina comenzi de pe ebay, acum o sa plasez altele care tin doar de vopsitorie (stikere & co) ... plases comenzi mici si dese ca sa vina pe rand si sa apuc sa fac ceva pana la intalnirea din iunie.

O sa iasa un soim de nerecunoscut.

PS: se schimba tot, inclusiv roata fata, posibil si cadrul.

 

Poate veti spune ca nu merita, ca mai bine imi luam alta, insa eu vreau motoreta asta facuta cum trebuie, motoreta pe care n-o voi mai vinde niciodata.

Desi, mai mult ca sigur, majoritatea dintre voi ma veti intelege.

Sa ne vedem cu bine si aveti grija de voi ca si-asa suntem putini!
:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare.

Da mult ati mai "vorbit" voi pe aici de când n-am mai intrat!

Pai... ma alătur vouă în ceea ce privește intrunirea, fie ea oriunde.

În rest, sa auzim numai de bine!

» Post actualizat in 13 Apr 2016 19:01

Și, am sa încerc sa intru mai des pe aici, zic.

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...