Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu ce folosesti, Woolich? Am vrut sa il cumpar initial dar pana la urma nu se justifica pretul, ei tot de la ECU Editor au plecat, de asta au si lasat la 'liber' sa rescrii cate ECU de Hayabusa doresti..

Editat de s@rpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,softul de la WRT folosesc.

Stiu toata istoria lui ECU editor si WRT pentru ca am fost acolo inca de la inceput.

Din pacate stiu si ce inseamna costuri, pentru ca am o gramada de componente de la ei cumparate..pentru toati producatori japonezi, cost care nu cred ca in viitorul apropiat o sa le amortizez..😂

In ceea ce priveste posibilitatile si capacitatea softului WRT..este distanta de la cer la pamant fata de EE...este adevarat si pretul pe masura. De cand Justin a preluat EE si la transformat in WRT sau descoperit multe chestii care a transformat softul unul dintre cele mai performant in tuning fata de ce este pe piata acum...

De anul asta este partener WSBK,deci asta spune ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tovarasi...din motive financiare grave , trebuie sa renunt la unele lucruri. Am pe busa tobe Yosimura cumparate anul trecut din SUA. Am mers cu ele 1000km. Sunt noi noute, fara zgarieturi. Le dau jos si pun originalele. Cine e interesat sa ma anunte. Va multumesc,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,softul de la WRT folosesc.

Stiu toata istoria lui ECU editor si WRT pentru ca am fost acolo inca de la inceput.

Din pacate stiu si ce inseamna costuri, pentru ca am o gramada de componente de la ei cumparate..pentru toati producatori japonezi, cost care nu cred ca in viitorul apropiat o sa le amortizez..

In ceea ce priveste posibilitatile si capacitatea softului WRT..este distanta de la cer la pamant fata de EE...este adevarat si pretul pe masura. De cand Justin a preluat EE si la transformat in WRT sau descoperit multe chestii care a transformat softul unul dintre cele mai performant in tuning fata de ce este pe piata acum...

De anul asta este partener WSBK,deci asta spune ceva..

Sunt curios daca , in afara de interfata 'friendly user' si rapiditate mai face altceva in plus. Adica ce posibilitati de tuning efective are ca sa merite pretul? Tu de obicei incarci hartile lor sau faci harta in functie de fiecare motocicleta in parte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tovarasi...din motive financiare grave , trebuie sa renunt la unele lucruri. Am pe busa tobe Yosimura cumparate anul trecut din SUA. Am mers cu ele 1000km. Sunt noi noute, fara zgarieturi. Le dau jos si pun originalele. Cine e interesat sa ma anunte. Va multumesc,,,

Pune si tu ceva poze cu tobele si .....un pret :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si tu ceva poze cu tobele si .....un pret :-L

Sunt doua bucati , Street R-77 SO SS-CF-CF Dual . Au costat 1100e fara transport. La 600 le dau jos. Au venit din state de la Yoshimura. Au si galerie pana sub motor.

post-92778-0-07589500-1522565289_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari!
Cu parere de rau tre' sa ma despart de un parbriz Fabbri, nou.

L-am luat prin decembrie si nu se potriveste fiind ptr 2007+

Am tinut moto la distanta mare si nu m-am putut duce sa-l testez, oricum nu-l puteam da retur, cred.

Anyway, parbrizul este de-un finisaj mat exceptional si ma oftic ca tre' sa-l dau.

 

Pret: 200 RON, desi am dat mai mult, asta e...

 

post-33250-0-97575000-1523530711_thumb.jpgpost-33250-0-85825000-1523530715_thumb.jpgpost-33250-0-49586500-1523530719_thumb.jpgpost-33250-0-87190000-1523530723_thumb.jpg

 

Dac-as putea sa-l adaptez cumva si sa-l pot monta, nu l-as da.

 

PM sau 07581649 cinci trei

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma, habar n-am. Cert este ca la a mea nu se potriveste. A mea fiind sept. 1999.

Cred ca-i 2008+

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare !

 

Cum /ce facem anul acesta cu " Hayabusa meeting " ?

Incercam sa ne organizam cumva ?

Daca "DA", atunci cam trebuie sa vedem cine vrea si cine poate participa, ca mai apoi sa facem ceva propuneri ptr zona in care vrem sa ne revedem anul acesta.

Zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

deci aici??

http://www.anselmo.ro/localizare_contact.php

 

https://www.google.ro/maps/place/Hanul+Anselmo/@46.070058,26.107268,10z/data=!4m5!3m4!1s0x40b4e559974f7051:0x68ffc6ceb45d264d!8m2!3d46.070058!4d26.3874194


» Post actualizat in 22 May 2018 06:17


Locuri limitate !

intra numai primii 4-5??

e ceva exclusivist, cu circuit inchis??

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAYABUSA MEETING

OITUZ

 

HAI CU LISTA :

 

1-PUNKI - TUDOR

2-CRISTI SI ALEXANDRA

3-GINO

4-CYP CU FAMILIA

5-MIHAI

6-OCTAV

Editat de punki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti,

din pacate eu nu pot participa in perioada mentionata. Fiind 1 iunie am apucat sa programez ceva activitati cu tilicul meu.

Distractie placuta va doresc!

:hug:

Editat de pitesti2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...