Sari la conținut

Se Mai Tine Intrunirea ?


daniells
 Share

Postări Recomandate

Si eu am auzit zvonuri cum ca s-ar fi anulat, dar daca era asa, ma gandesc ca ar fi anuntat cineva, oficial. Eu tot mai sper sa fie numai zvonuri... Hai, cei care stiti mai multe, alungati-va lenea si postati ceva concret!!!

UP

se mai tine intrunirea?

DA! sau NU!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Ne onoreaza interesul manifestat fata de intrunirea "Dracula Bikers" . Stiu ca v-ati simtit bine anul trecut. Din pacate nu am reusit sa organizam si anul asta o intrunire care sa nu coboare standardul. Mai precis nu avem anul asta capacitatea organizatorica necesara. Poate reusim la anul sa continuam traditia intrunirilor clujene facute de catre motociclisti pentru motociclisti. Din pacate asta e! Cu scuzele de rigoare. :bounce: Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa balaure ca plecam noi tai tai in alta parte cu corturile....

 

:bounce: :Pentru cei care aveau Clujul pe agenda poate fi de interes urmatorul anunt:

/index.php?showtopic=132442

O sa va simtiti garantat la fel de bine ca si anul trecut la Dracula-fest

Daca tot v-ati pregatit corturile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat... chiar ne-am simtit super bine eu si amicii mei anul trecut iar anul acesta am chemat alti amici din toata tara. :)

 

In 7-9 septembrie este intrunire la Oradea organizata de Rebel Bikers. V-ati putea redirectiona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...