Sari la conținut

Gilera Fanclub


EVO MOTORS.RO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 644
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma refer la: am citit undeva pe un site francez ca si daca ii scoti limitatorul e foarte lent, accelereaza prost si viteza maxima e mica;si ca e un model unde apar foarte multe modele

ce e suspect? tipul aduce scutere la gramada din VEST :finger: mai are peugeot-uri nu stiu exact modelele pe la 350 eur...pretul e suspect sau ce anume?

 

--- Mesaj completat în 24 Nov 2007 17:10 -------------
""multe probleme" in loc de al doilea " modele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma refer la: am citit undeva pe un site francez ca si daca ii scoti limitatorul e foarte lent, accelereaza prost si viteza maxima e mica;si ca e un model unde apar foarte multe modele

ce e suspect? tipul aduce scutere la gramada din VEST :baldy: mai are peugeot-uri nu stiu exact modelele pe la 350 eur...pretul e suspect sau ce anume?

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Nov 2007 17:10 -------------</small><br/>""multe probleme" in loc de al doilea " modele

... 350 euro ... :baldy: as fi curios sa pui niste poze sa vad cum arata la pretul asta

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am revenit cu typhoonu meu problematic... am dat surubu de la aer la 3 ture, am reglat relanti-ul, intre timp mi-am cumparat niste burete sa-mi fac alt filtru de aer... da nu mi-a iesit bine... acuma se aude mai marfa k inainte cand il turez da nu mai are putere kiar dak mi-am bagat benzina de 98, fata de 95 inainte. alte sfaturi??? :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am revenit cu typhoonu meu problematic... am dat surubu de la aer la 3 ture, am reglat relanti-ul, intre timp mi-am cumparat niste burete sa-mi fac alt filtru de aer... da nu mi-a iesit bine... acuma se aude mai marfa k inainte cand il turez da nu mai are putere kiar dak mi-am bagat benzina de 98, fata de 95 inainte. alte sfaturi??? :|

PUNE FILTRU ORIGINAL..SAU UNUL SPORT ....DACA TE TIN BUZUNARELE....DA" FACI TREABA BUNA... :lol:

 

--- Mesaj completat în 26 Nov 2007 16:44 -------------

cand vad preturile asta ...... :(

70 de euro ... :baldy: peste 2 mil :lol:

:finger:

ORIGINAL...VREAU SA L VAD PE ALA LA 50RON....SORRY DAR SINT ADEPTUL LA "DAU UN BAN DAR STAU IN FATA".... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa stiu si yo...si daca te prinde ploaia nu mai pleci de akolo...cel ami bine e sa`ti pui burete malossi in loc de cel original :( ...are alt tip de granulatie si e mai bun decat celelelte :baldy:

am inteles ca alea sport cica se cam uda / prind umezeala

nu mai zic daca te prinde o ploaie ... :finger:

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa stiu si yo...si daca te prinde ploaia nu mai pleci de akolo...cel ami bine e sa`ti pui burete malossi in loc de cel original :baldy: ...are alt tip de granulatie si e mai bun decat celelelte :baldy:

daca te prinde ploaia si trage apa cred ca stai dupaia sa-l faci ... de mai bine nu-ti luai filtru niciodata :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti.. dak aveti chef.. de.... Shtouri... duceti-va si va certati.. cu mamele voastre... am zis.. ca poate mai am... Limitatoare.. pt ca stiu dna de 50 care merge cu 80 cu 2 persoane:-??

daca stii Dna care merge cu 80 ... de ce nu il intrebi pe ala ... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...