Sari la conținut

Alarma Auto


K-gula
 Share

Postări Recomandate

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi in legatura cu montarea unei alarme auto pe moto?

Am o alarma THUNDER care are functia: Avertizare pentru inchiderea portierelor iar dupa 30 de sec de la armare din cauza acestei functii alarma incepe sa sune. Cum as putea prostii alarma ca is ushile inchise? Nu pot dezactiva optiunea deoarece nu stiu lega firele la contact(numai asa pot programa alarma)

Editat de K-gula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi in legatura cu montarea unei alarme auto pe moto?

Am o alarma THUNDER care are functia: Avertizare pentru inchiderea portierelor iar dupa 30 de sec de la armare din cauza acestei functii alarma incepe sa sune. Cum as putea prostii alarma ca is ushile inchise? Nu pot dezactiva optiunea deoarece nu stiu lega firele la contact(numai asa pot programa alarma)

ai schema alarmei? dute cu ea la un service de electrica si tio rezolva imediat, si eu am montata alarma auto pe moto si cand a montato nenea ala cu schema in fata mia scos toate functiile de care nu aveam nevoie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...