Sari la conținut

Ace Cafe London Reunion 2007


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut

 

cand e?

 

misto, ar fi si mai misto sa stim si noi care suntem pe aici... sa ne mai salutam. Eu nu ma mai duc la ACE... ce naiba fac acolo, nu stiu pe nimei, ma ia 45 de minute sa ajung deci cam 2 ore dus intors, stau ma uit la motoare, las pe alti sa se uite la a mea... si ma intorc acasa...

 

 

Ar fi bine sa facem si noi un rideout daca suntem cativa pe aici.

 

 

Asa ca poate face careva un post sau ia niste conatcte... formam si noi un club moto al Romanilor Motociclisti din Londra si din jurul Londrei...

 

PAI DACA NU DAI NICIUN SEMN DOM'NE... asa ca gurrrra. :rock:

Editat de Saphira
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haidati fratilor cat mai am si eu asig si mot.uite id de mes todea_bisnitaru si vb mai multe ne organizam cumva si undeva.numai bine ;)

Salut

Daca cineva vrea si are buna vointa noi putem organiza o intilnire Lunara

In ultima Dumineca din luna calendaristica ne putem intilni la Ace cafe si pote asa facem ceva gasca .

Text me on 07917221737 or e-mail me on s.jenson@btinternet .com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Daca cineva vrea si are buna vointa noi putem organiza o intilnire Lunara

In ultima Dumineca din luna calendaristica ne putem intilni la Ace cafe si pote asa facem ceva gasca .

Text me on 07917221737 or e-mail me on s.jenson@btinternet .com

salutare!

noi ne revedem mereu in fiecare vineri dupa ora 19 aproximativ..sau uneori duminica

chiar am fost plecati vara asta cu moto acasa in scumpa patrie ..cativa dintre noi

maine poate ne cunoastem mai bine la ace cafe ,daca dai pe acolo

toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

noi ne revedem mereu in fiecare vineri dupa ora 19 aproximativ..sau uneori duminica

chiar am fost plecati vara asta cu moto acasa in scumpa patrie ..cativa dintre noi

maine poate ne cunoastem mai bine la ace cafe ,daca dai pe acolo

toate cele bune

Salut

Nu pot veni Vinerea caci lucrez in cursul saptamani este convenabil pentru mine Dumineca sau dar daca vreti ne putem organiza o intilnire pentru NEC Bike Show in Noiembrie

Eu locuiesc in London dar vin cu Motoru din Brighton si pentru mine este cam ceva bataie de derum caci trebuie sa ma trezesc de dimineata la 5am si sa fiu in Brighton pe la 8am si de acolo la Ace cafe pentru Breakfast.

 

Am fost si eu vara asta in Romania cu Motoru mam dus la Constanta de unde origenaly provin

Drum lung pentru o vacanta scurta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Nu pot veni Vinerea caci lucrez in cursul saptamani este convenabil pentru mine Dumineca sau dar daca vreti ne putem organiza o intilnire pentru NEC Bike Show in Noiembrie

Eu locuiesc in London dar vin cu Motoru din Brighton si pentru mine este cam ceva bataie de derum caci trebuie sa ma trezesc de dimineata la 5am si sa fiu in Brighton pe la 8am si de acolo la Ace cafe pentru Breakfast.

 

Am fost si eu vara asta in Romania cu Motoru mam dus la Constanta de unde origenaly provin

Drum lung pentru o vacanta scurta.

sal

maine la 9am suntem la ace cafe ,daca vi pana-n 9 ne gasesti si pe noi ,pe urma mergem la o plimbare sa mancam crabi :unsure:

o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

maine la 9am suntem la ace cafe ,daca vi pana-n 9 ne gasesti si pe noi ,pe urma mergem la o plimbare sa mancam crabi :unsure:

o zi buna.

 

Ok am sa fac tot posibilu sa vin :rock:

 

Salut Baiet

Imi pare rau ca nu mam tinut dupa voi dar nu aveam de gind sami pierd Licenta de conducere,

Poate data viitoare mergem la plimbare si nu intrecere,

Any way mia parut bine de cunostinta intradevar sinteti baieti valabili ,

Tinem legatura

Regards

Sorin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa va mai intalniti pe acolo poate o sa apar si eu, chit ca nemotorizat :unsure:

O sa fiu in Colchester incepand de pe 20 oct. dar sper sa pot trage o fuga pana la Londra la un moment dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.sunt si eu curios practica careva trackdays :disappointed: momentan nu am mot si nici asig dar ma pot risca pana la brands hatch.daca e careva 07511288996

Momentan nu stiu nici unu dar de ce nu te asicuri?stii ca este riscant!

 

Baieti si fete

Daca cineva este interesant sa mearga la NEC BIKE SHOW Pot sa iau 4 persoane la mine in caruta si ne scoatem la socoteala cu benzina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.sunt si eu curios practica careva trackdays :disappointed: momentan nu am mot si nici asig dar ma pot risca pana la brands hatch.daca e careva 07511288996

Momentan nu stiu nici unu dar de ce nu te asicuri?stii ca este riscant!

 

Baieti si fete

Daca cineva este interesant sa mearga la NEC BIKE SHOW Pot sa iau 4 persoane la mine in caruta si ne scoatem la socoteala cu benzina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mas asigura frate dar la ce scoruri dau astia pt 1000cc am sal bag pe ro si ma rezolv cu 100 de lire pe tot anu.cand e nec show si unde??bafta ..apropo mai merge careva vineri sau wekendu asta la ace?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mas asigura frate dar la ce scoruri dau astia pt 1000cc am sal bag pe ro si ma rezolv cu 100 de lire pe tot anu.cand e nec show si unde??bafta ..apropo mai merge careva vineri sau wekendu asta la ace?

in fiecare vineri suntem la ace cafe dupa ora 19 ,duminica asta eu cel putin nu cred ca ajung

in legatura cu asigurarea eu ti-as sugera sa nu te joci caci nu e de glumit,am doi prieteni carora li s-au furat moto, fiind cu nr de ro au ramas pagubiti

toate cele bune si ne vedem maine la ace cafe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete

Daca cineva este interesant sa mearga la NEC BIKE SHOW Pot sa iau 4 persoane la mine in caruta si ne scoatem la socoteala cu benzina.

 

ce este acela nec bike show, unde si cand este? sunt interesata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca am sa fac cumva sa ajung si eu maine pana la ace desi lucrez de noaptea dade gasesc un inlocuitor cateva ore.sper sa ne vedem :disappointed: cu ce motoare o sa fiti sa stiu sa va recunosc:Dbafta

eu voi fi cu banditul (gs600 F915LUT) ca animalul e la hibernare ...fz6,zzr14,aprilia tuono,rsv mile,

acestia sunt sigur ca apar la ace cafe . suntem mult mai multi doar ca depinde de prioritatile fiecaruia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( duminica dimineata se iese la incalzit cauciucurile ,daca sunteti careva interesat..

ne intalnim maine si discutam la ace cafe dupa ora 19 :( :disappointed:

 

iti dau eu niste lemne daca vrei sa incalzesti ceva!

...sau o tuica??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baeti chiar imi pare rau nam avut nici o sansa sa ma prezint fmm de munca!!!mi sa zis maine seara sau duminik....mai e careva pe acolo sambata seara sau duminik??daca nuh sperrrr sa ajung si eu cumva intro vineri :) bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baeti chiar imi pare rau nam avut nici o sansa sa ma prezint fmm de munca!!!mi sa zis maine seara sau duminik....mai e careva pe acolo sambata seara sau duminik??daca nuh sperrrr sa ajung si eu cumva intro vineri :) bafta

la 7am duminica sa fi la ace cafe daca vrei si poti...valabil doar ptr motociclisti

mai putin padurarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...