Jump to content
Sign in to follow this  
Trotinel

Yamaha Yzf-r125

Recommended Posts

eu m-am uitat si sunt de acord cu tine...si acum sinceri sa fim,voi faceati mereu intepaturi acu v-ati oprit si incep amatorii astia cu 0 km si 800 km :P

Faza cu "structura nu e afectata" o spui u?Sau au spus-o cei de la service?Nu cred ca e de gluma...

La doar 850 km nici rodaju nu ti l-ai terminat si iti permiti sa vb cum vorbeai de mine? :kiss:

Bafta!

Iar te bagi in seama aiurea... :-j

Cine te crezi ma adoptatule?

Vezi-ti de RS'ul tau si marsh draq de pe topicul asta.

Edited by madu93

Bre ai grije mare, nu-i de joaca ... dacă ai cadrul de la codița strâmb trebe schimbată toată motoreta NEAPĂRAT!

Nu vă jucați cu așa ceva, ascultații pe cei cu exp.

Cine știe ce se poate întâmpla.

Edited by Chivu

Guest ALINU

Faci pe prostul cu mine?Citeste cu atentie ce am scris si paote intelegi,daca nu intelegei esti prost. B)

@madu nu mai ai garantie pe ea ?

daca cu garantia nu faci nimic ai 2 variante sa rezolvi asta

1. recarosare , cauti alt r125 dp care sa ei cadrul sau

2. casco , ii faci casco cu noile carene , le pui pe cele vechi si te duci la ei aratandu-le ca ai si cadrul stramb...

nu se merita sa stai asaca

Edited by Eriksson

@madu nu mai ai garantie pe ea ?

daca cu garantia nu faci nimic ai 2 variante sa rezolvi asta

1. recarosare , cauti alt r125 dp care sa ei cadrul sau

2. casco , ii faci casco cu noile carene , le pui pe cele vechi si te duci la ei aratandu-le ca ai si cadrul stramb...

nu se merita sa stai asaca

da, asa ma gandesc si eu...cu casco...intai ma duc la cineva care se pricepe, sa vad daca este afectata structura.

multumesc pentru sfaturi.

da, asa ma gandesc si eu...cu casco...intai ma duc la cineva care se pricepe, sa vad daca este afectata structura.

Cum ai cazut ?

Cum ai cazut ?

Viteza, femeie pe trecere de pietoni, incepator...n-am fost atent....n-am mai avut timp sa opresc normal si am blocat fata....asa e la inceput B)

Vand parbrizul stock pentru Yzf.

Pentru detalii ->PM.

:friends:

Ti-ai scos si tu oglinzile...ca baietzii B) nush cum puteti sa mergeti fara oglinzi,da' ma rog :friends:.

Cat ai dat pe parbriz? ca e tare misto...

Salut motociclisti,

Tin sa dau un sfat...nu aveti incredere in toti kktii care ii vedeti pe forum...tocmai mi`am luat o m*** cu unu care a vrut nuj ce piesa pt motor (Thug-R), dar n`a ridicat 10 zile coletul de la posta...si am platit doua drumuri degeaba.. Romania.

Mesaj completat

Daca ai nevoie de cadru pt mobra...am eu cadru cu tot cu acte.

Ti-ai scos si tu oglinzile...ca baietzii B) nush cum puteti sa mergeti fara oglinzi,da' ma rog :friends:.

Cat ai dat pe parbriz? ca e tare misto...

Nu mi-am scos oglinzile, cum sa fac asa ceva .... nu pot sa merg fara oglinzi , mi s-a format reflexul . Si cand merg pe bicicleta am impresia ca imi lipsesc oglinzile. :friends: Dupa parerea mea , oglinzile sunt foarte importante.

Poza e facuta imediat dupa ce l-am montat.

Am dat 3 mil pe el , l-am luat de la Louis.

Dovada ca am oglinzi:P.

post-40128-1257344623_thumb.jpg

Edited by Andreew

Salut motociclisti,

Tin sa dau un sfat...nu aveti incredere in toti kktii care ii vedeti pe forum...tocmai mi`am luat o m*** cu unu care a vrut nuj ce piesa pt motor (Thug-R), dar n`a ridicat 10 zile coletul de la posta...si am platit doua drumuri degeaba.. Romania.

Mesaj completat

Daca ai nevoie de cadru pt mobra...am eu cadru cu tot cu acte.

si care ar fi pretul?

Salut motociclisti,

Mesaj completat

Ba frate. Ti-am explicat cu frumosul ca NU MI-A VENIT NICIUN AVIZ ACASA. Nu sunt ghicitor in stele sa stiu cand ajunge un colet, in cate zile. Nu sunt asa de mult implicat in viata sociala sa stiu toate detaliile astea. Ti-am mai zis ca am comandat un lucru prin posta acum ceva timp si mi-a ajuns in 3 sapt.

Esti nebun, avea rost sa comand ceva aiurea doar ca sa pun lumea pe drumuri/ganduri?

O sa ma duc la posta sa vorbesc cu handicapatii aia de acolo sau sa-l intreb pe taicamiu daca a uitat sa-mi dea ala!!

Mi se intampla si mie, sunt aiuriti cei de la posta. Eu cand stiu ca trebuie sa imi vina vreun colet, astept o saptamana si apoi trec in fiecare zi pe la posta sa intreb daca a venit ceva pe numele meu.

Guest ALINU

Prin posta romana vine in 3 zile..ce 3 saptamani?Cand stii ca tre sa-ti vina un colet normal ar fi sa vorbesti cu cel care ti l-a trimis si sa te duci la posta dupa 3-4 zile sa vezi daca ti-a venit nu e nevoie de aviz...eu stiu cand vine nici nu am nevoie de aviz B)

la mine e orasu mic .. si ii aduce lu mama la servici .. ma cunosc postasii .. oricum 3 zile .. cam asa .. hai 4 .. dar 3 zile ia ..

cel mai bine e prin curierat rapid ... 1 zi .. si direct la poarta .. bine ca si de la curiri am primit telefoane de genu :

- Alo .. buna seara .. domnul X

- da .. la telefon

- suntem de la X curier

- asa si ?

- aveti un colet ..

- pai nu aveti adresa ? va astept acasa

- pai ne gandeam daca vreti sa iesiti dumneavoastra la nationala .. suntem obositi ..

- Ce ? .. nu pot imi e sila

B)) pe putin de 2-3 ori mi-au spus curieri faza asta .. o singura data am dat de niste curieri de nota 10 .. dupa ce mi-au zis povestea de mai sus .. ma enervasem nitel .. ploua si rau afara .. si era si un colet mare .. au venit in fata blocului .. am coborat .. m-au bagat in dupa la caldurica .. am semnat alea alea .. le-am dat banii .. am vazut produsele .. si... si-au cerut scuze ..

la mine e orasu mic .. si ii aduce lu mama la servici .. ma cunosc postasii .. oricum 3 zile .. cam asa .. hai 4 .. dar 3 zile ia ..

cel mai bine e prin curierat rapid ... 1 zi .. si direct la poarta .. bine ca si de la curiri am primit telefoane de genu :

- Alo .. buna seara .. domnul X

- da .. la telefon

- suntem de la X curier

- asa si ?

- aveti un colet ..

- pai nu aveti adresa ? va astept acasa

- pai ne gandeam daca vreti sa iesiti dumneavoastra la nationala .. suntem obositi ..

- Ce ? .. nu pot imi e sila

B)) pe putin de 2-3 ori mi-au spus curieri faza asta .. o singura data am dat de niste curieri de nota 10 .. dupa ce mi-au zis povestea de mai sus .. ma enervasem nitel .. ploua si rau afara .. si era si un colet mare .. au venit in fata blocului .. am coborat .. m-au bagat in dupa la caldurica .. am semnat alea alea .. le-am dat banii .. am vazut produsele .. si... si-au cerut scuze ..

Te respecti si tu...

Nu mi s-a întamplat până acum să mă sune și să imi zică să vin la sediu B)

Majoritatea au sunat doar ca să intrebe dacă sunt acasă.

Te respecti si tu...

am dat si 3-5 pe curier ... aici nu e chestie de respect .. dar cand iti vine curierul la 11 noapte te enervezi .. sau cand ai ditamai coletu .. de 200 kg .. si iti spune sa iesi la 2 km de casa pe o ploaie .. tu cum ai proceda ?

am dat si 3-5 pe curier ... aici nu e chestie de respect .. dar cand iti vine curierul la 11 noapte te enervezi .. sau cand ai ditamai coletu .. de 200 kg .. si iti spune sa iesi la 2 km de casa pe o ploaie .. tu cum ai proceda ?

Wtf!?

Ce colet e ăla de 200kg? B)

Wtf!?

Ce colet e ăla de 200kg? :friends:

Un Yzf-r125 + o blonda 90-60-90 + un dildo. :friends: B)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...