Jump to content

Recommended Posts

Dinspre Adunatii Copaceni spre Daia in valea aia acolo? :peace:) :scratch: la ce vale e cred si eu ca prinzi 135 si iti taie acceleratia.

Asa ii ziceti acuma la Bucuresti-Giurgiu ? Autostrada? :lol:) :kali: :D

oricum drumul e mai bun pe platou spre Giurgiu decat A2 :crack:

• Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oricum drumul e mai bun pe platou spre Giurgiu decat A2 :kiss:

eu zic sa va duceti pe autostrada ikea :unsure: va indruma vici sau costel daca e ceva :angry:

Edited by le_KiKi
Dinspre Adunatii Copaceni spre Daia in valea aia acolo? :)) :unsure: la ce vale e cred si eu ca prinzi 135 si iti taie acceleratia.

Asa ii ziceti acuma la Bucuresti-Giurgiu ? Autostrada? :P) :angry: :kiss:

Nu,acolo n-a vrut.I-am dat p A1.Si oricum arata muuuuuuuuuuuuuult mai bine Giurgiu-Bucuresti decat A1 :kiss:

Nu,acolo n-a vrut.I-am dat p A1.Si oricum arata muuuuuuuuuuuuuult mai bine Giurgiu-Bucuresti decat A1 :angry:

In fine eu tot nu cred ca a mers a ta 135km/h, am un prieten si mai mult de 131km/h nu ii fuge si are 15kg tot :kiss:) intradevar de la 100 la 120 urca mai repede atunci dar dupa trebuia sa astepti. 131km/h culcat si pe mama ei nu doar pe rezervor :kiss:):unsure:

135km/h culcat p rezervor,si 125km/h cu inca unu in spate. :unsure:

Edited by ZuZu26

cu vant din spate si intr-o panta buna?! sau cum? ca altfel nu prea inteleg :angry:)

cu vant din spate si intr-o panta buna?! sau cum? ca altfel nu prea inteleg :angry:)

Nu am scris destul de clar????????? :unsure:

iar tu ai 40 de kile si pasageru 30 kile sau cum ???

eu nu am prins niciodata cu varadero mai mult de 130 .... adevarat am si 110 kg .... dar totusi :angry:

iar tu ai 40 de kile si pasageru 30 kile sau cum ???

eu nu am prins niciodata cu varadero mai mult de 130 .... adevarat am si 110 kg .... dar totusi :kiss:

Si ce treaba am eu cu varadero :angry: baga-i KEROSEN sa vezi cum o sa fugi cu ea. :unsure:

Edited by ZuZu26
e supera yamaha yzf r125..:unsure:..va zik din proprie experientza..asfalt uscat

Lasa-ti viteza , cine vine maine sa se dea pe AMCKART? 20ron/10 minute.

app de circuit...am inteles ca la Bacau e mult mai ieftin ca in tunari....se confirma zvonu asta sau tot zvon ramane??? :unsure:

app de circuit...am inteles ca la Bacau e mult mai ieftin ca in tunari....se confirma zvonu asta sau tot zvon ramane??? :unsure:

a fost ieri un prietn de-al meu la pista de krting aici in bacau si a zis ca a dat 10 lei pentru juma de ora.este si el pe forum,raducu_costel

Guest
This topic is now closed to further replies.

MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +20 000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook

BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +17000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.

• Create New...