Sari la conținut

Accident Cu Morti, Plevnei, Bucuresti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Pe la ora 15 a fost un accident pe Calea Plevnei in care au murit un motociclist si pasagera. Din cate am inteles de la politie a dat un camion peste ei.

Cei care s-au dus acolo pot da mai multe detalii.

Dumnezeu sa-i ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 901
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe la ora 15 a fost un accident pe Calea Plevnei in care au murit un motociclist si pasagera. Din cate am inteles de la politie a dat un camion peste ei.

Cei care s-au dus acolo pot da mai multe detalii.

Dumnezeu sa-i ierte!

Dumnezeule ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda,din pacate asa e.

un nenorocit cu un camion de 22 tone a iesit dintr-o curte plin cu pamant in bena si a vrut sa faca stanga spre orhideea incalcand linia dubla continua.

motocicleta venea dinspre orhideea spre casa radio si a intrat in camion.viteza:fix40km/h.asa ramasese acul blocat si cam asa era si starea motocicletei.

ceea ce e groaznic e ca motociclistul si pasagera au alunecat sub camionul care a CONTINUAT SA MEARGA .

motociclistul calcat pe jumate, cu organele interne iesite din el picorele rupte oase etc,iar motocilista din cate am vazut calcata pe cap cu creierul iesit din casca si maini /picioare rupte.

cam atata am reusit sa vad pana mi s-a facut rau

 

DUMNEZEU SA-I IERTE!!!!!!

 

PS:motocicleta era o honda hornet noua cu numere provizorii

Editat de victor_petrescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vin de acolo. Era si o tipa din cate am inteles, care ar fi murit si ea. O luasera deja de acolo. Si motorul il luasera, mai ramasese pe asfalt o bucata din far. Era un tip intins pe asfalt, langa camion. Politia, vazandu-ma imbracat in piele, cu casca si protectii, m-a chemat aproape de cadavru, poate il identific. Si acum imi vine sa vars... era cu matele si toate organele iesite afara. Picioarele erau rupte, intoarse invers... o imagine de cosmar! Si asta din cauza unui sofer de basculanta care a intors pe linia continua!!!!!

Din cate am inteles de la Politie, avea nr. de Giurgiu motorul...

Editat de ambidextru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DEJA NU SE MAI POATE!!

UNDE SUNT AGENTII DE POLITIE???

IN BUCURESTI ESTE CEVA DE NEDESCRIS, TOATA LUMEA INCALCA LEGILE... SE TRECE PE ROSU, PESTE BENZI CONTINUE, PESTE PIETONI, PE TROTUARE...

POLITIA TREBUIE SA DEA AMENZI, SA BAGE FRICA IN TOTI CONDUCATORII!!!!!!!!!!!!

MOR ATATIA OAMENI NEVINOVATI... DIN CAUZA IDIOTILOR SI A INDOLENTEI POLITIEI... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DEJA NU SE MAI POATE!!

UNDE SUNT AGENTII DE POLITIE???

IN BUCURESTI ESTE CEVA DE NEDESCRIS, TOATA LUMEA INCALCA LEGILE... SE TRECE PE ROSU, PESTE BENZI CONTINUE, PESTE PIETONI, PE TROTUARE...

POLITIA TREBUIE SA DEA AMENZI, SA BAGE FRICA IN TOTI CONDUCATORII!!!!!!!!!!!!

MOR ATATIA OAMENI NEVINOVATI... DIN CAUZA IDIOTILOR SI A INDOLENTEI POLITIEI... :)

 

 

SUBSCRIU. IN STILU` ASTA NU ITI VINE SA MAI IESI PE STRADA. CE FAC IMPUTITII AIA CARE SINT TOTUSI PLATITI TOT DIN BANII NOSTRI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa ii ierte!Am ajuns acasa cam in acelasi timp...era alb la fata si l-am intrebat daca ii este rau!a zis ca nu...dar a vazut urmarile unui accident oribil cu motocicleta cand venea spre casa.imagini pe care vrea sa si le stearga din minte dar nu poate..m-a rugat sa intru pe forum sa vad ce s-a intamplat si sa transmit si din partea lui...Dumnezeu sa ii odihneasca pe cei doi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DEJA NU SE MAI POATE!!

UNDE SUNT AGENTII DE POLITIE???

IN BUCURESTI ESTE CEVA DE NEDESCRIS, TOATA LUMEA INCALCA LEGILE... SE TRECE PE ROSU, PESTE BENZI CONTINUE, PESTE PIETONI, PE TROTUARE...

POLITIA TREBUIE SA DEA AMENZI, SA BAGE FRICA IN TOTI CONDUCATORII!!!!!!!!!!!!

MOR ATATIA OAMENI NEVINOVATI... DIN CAUZA IDIOTILOR SI A INDOLENTEI POLITIEI... :)

 

 

tu mai crezi in mos craciun? nici cat negru sub unghie nu am incredere in institutiile statului! dar in bucuresti e jale in ceea ce priveste repectarea legislatiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Trist... nu pot sa cred.. M-a luat cu frig cand am citit :hurt:

Dumnezeu sa aiba grija de ei :)

 

Sper sa plateasca ala cu varf si indesat!! Sa nu mai poata dormi toata viata lui linistit! Un criminal :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut la stiri si am intrat si eu repede pe forum. Sincer , ma credeam tare , dar si acum i-mi tremura inima in mine de ce am vazut la televizor. Un pusti de 20 de ani si o fata de liceu. Chiar nu se mai poate , fratilor , trebuie facute militii populare si pe care l-am prins ca face asa in trafic , ii rupem gura pe loc. Poate aberez , dar ceva trebuie facut si nu mitinguri de cersetoreala " sintem si noi aici" sau alte sloganuri. Poate aberez , dar sint marcat profund , mai ales ca azi am fost prin zona.

RIP si a-si mai zice ceva , dar nu mai am cuvinte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...