Sari la conținut

Harley Davidson


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 861
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toata lumea a primit confirmare, numai eu nu?! Ori eram beat cand am scris numarul de telefon, ori ma lasa in suspans pana maine... :blink:

 

Dupa parerea mea, ca sa evite situatia in care unul care a condus doar scuter sa se suie pe o motocicleta de +300 kg, ar trebui sa se uite putin la vechime si la motocicleta cu care ai venit.

Criteriul asta ar fi trebuit mentionat in momentul inscrierii... sa adaugi acolo anul obtinerii permisului, nu sa te trezesti ca faci drumul degeaba doar ca ai carnet de 6 luni. Si referitor la "motocicleta cu care ai venit" pana mea, pot veni cu conserva sau cu ratb-ul pana acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea a primit confirmare, numai eu nu?! Ori eram beat cand am scris numarul de telefon, ori ma lasa in suspans pana maine... :huh:

 

Nici pe mine... :D :blink: :) s-or fi prins ca mai demult am comis ceea ce se cheama "Harli bashing"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Loganule, vezi sa mergi cu grija, ca imediat dupa tine urmez eu. Ce-i drept, inca nu am primit confirmarea telefonica. Astept.

 

tati..am sa mangai acceleratia ...am sa ma port cu ea, exact cum ma port cu iubita mea... :blink:

..dar de scapat oleaca mana in acceleratie am s-o scap oleaca..sa aud cum canta motorul :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...inca nu am primit confirmarea telefonica. Astept.

 

* me 2 :)

 

Mesaj completat

Nici pe mine... :huh: :blink: :D s-or fi prins ca mai demult am comis ceea ce se cheama "Harli bashing"

 

** haide, bey, unde ti-e gandirea pozitiva?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primit si eu confirmarea azi doar ca eu m-am programat pt sambata la 12 si ei mi-au zis sa vin la 14! :huh:

 

 

o fi cu "tragere la sorti" :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...pt cine nu a primit inca o confirmare...pe mesajul de la ei aveti un nr de tel si anume....0732 332 239...dati un telefon si vedeti ce se intampla...si dupa vedem cine da berea...vruummm...vruuummm...vb foarte serios

Editat de xvs650
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-au sunat, dar eram... pe motor si nu am putut raspunde. Am sunat inapoi, o duduie a raspuns "Citroen!", i-am explicat ca e posibil sa ma fi sunat colegii de la raionul HD al pravaliei, mi-a luat numele si mi-a pus ca ii va ruga pe colegii de la raionul HD sa ma sune iar, nu m-au mai sunat. Ii sun eu maine, poate aveau credit doar pentru un telefon de fiecare musteriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RE: si pe mine m-au sunat, nu am auzit telefonul si le-am da un mail, hope it works :blink:

In alta ordine de idei, oamenii astia glumesc sau au ratat o virgula? :

post-5418-1270756956_thumb.jpg

Editat de mantheone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu ai vazut asta:

post-13388-1270757797_thumb.jpg

Adica

post-13388-1270757809_thumb.jpg

Oamenii astia nu prea fac greseli pe site-ul lor mare.

Unitatile de masura ne omoara, mpg este mila per galon...

Mesaj completat

La un calcul "din avion" ar fi asa:

-consum urbam :6,7 l/100km

- extraurban: 4,4 l/100 km

See!

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar la aceasta afirmatie imi permit sa te contrazic. O motocicleta de serie cu pret de catalog 20.000 costa undeva la 17.000. De aici si reducerile. In industria auto-moto banii seriosi se fac din reparatii si piese.

 

La masini este si mai grav. De multe ori o iei sub pretul de fabricatie pentru companie. Dupa aia stau linistiti si te asteapta la cotitura sa rupi o piesa unde adaosul este minim 100%.

 

Buna gluma! Nu confunda dealer-ul cu fabrica.

 

M-au sunat pe la pranz si mi-au modificat programarea pentru sambata, ora 11, se pare ca e aglomeratie de la 12 in sus.

Pentru curiosi, inca de azi toate motocicletele erau frumos aliniate in curtea lor - spectacol!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna gluma! Nu confunda dealer-ul cu fabrica.

 

Nu-i confund. Dar testride-ul este organizat de dealer-ul nu de fabrica.

 

Marja de profit pentru o fabrica de autoturisme se invarte undeva in jur de 20% max in cazul marcilor exclusiviste si undeva la 7% pentru duzina.

 

In alta ordine de idei am trei incarcatoare la mine si o baterie de schimb si totusi telefonul nu prea suna.

 

Eu cred ca iese cu flash mob daca nu pun mana sa sune. O fi el vreun model pentru care nu s-a inscris nimeni daca ma duc neinvitat.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* gata, am sunat, mi-au confirmat.

duminica la 15:00 sunt pe Irooooooon! (deasupra :blink: )

 

P.S. cel mai bine sunati voi, daca nu ati fost sunati. desi poate parea greu de crezut, au f. multe solicitari ptr. we. asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* gata, am sunat, mi-au confirmat.

duminica la 15:00 sunt pe Irooooooon! (deasupra :blink: )

 

P.S. cel mai bine sunati voi, daca nu ati fost sunati. desi poate parea greu de crezut, au f. multe solicitari ptr. we. asta.

 

 

Aha...bun...deci merge cum am spus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...