Sari la conținut

?piese Noi Pentru Motoare Vechi?


radoo_cj
 Share

Postări Recomandate

am vazut pe forum o afirmatie interesanta , ca firma suzuki nu asigura piese noi decat la motocicletele fabricate dupa 1992. ar fi bine de stiut ce firme , la ce motociclete mai fabrica piese noi , pentru a nu ne cumpara motociclete vechi si sa ramanem doar la posibilitatea de a ne cumpara piese vechi .deci ,care detineti astfel de

informatii pretioase , dati din tasta aici. sper ca nu am deschis topic nou pe chestii deja discutate.

 

asfalt uscat! :blink: :blink: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suzi iti trimite orice piesa pt orice moto!

da nu BUBUITZII astia din romania!.....care kiar daca ai moto din 2007 tot in 3...4 sau mai multe sapt iti onoreaza comanda si poate si aia incompleta.

 

de la americani frate! iti vin piesele in 7-8 zile...in 8 zile le-am luat io ca m-am uitat tirziu in posta.

si pretzurile sun in dolari si daca tanti sau nenea de la vama te baga la alta categorie decit piese,rulmenti etc....la ceva ce nu se plateste vama,esti atent cu respectivu' si gata...vin si mai repede si mai 'eftin.

 

primesti mail in mom cind a plecat coletu si stii si in ce punct este coletul pe glob ,informatia fiind actualizata o data pe zi.

plata on-line....nu sunt tzepari. :blink:

 

http://www.alpha-sports.com/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm si eu cele spuse de Manuel. Pentru piese de SUZUKI folositi cu incredere Alpha-Sports. Probat si de mine.

Exista si un magazin on-line frantuzesc pentru orice piesa de Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suzi iti trimite orice piesa pt orice moto!

da nu BUBUITZII astia din romania!.....care kiar daca ai moto din 2007 tot in 3...4 sau mai multe sapt iti onoreaza comanda si poate si aia incompleta.

 

de la americani frate! iti vin piesele in 7-8 zile...in 8 zile le-am luat io ca m-am uitat tirziu in posta.

si pretzurile sun in dolari si daca tanti sau nenea de la vama te baga la alta categorie decit piese,rulmenti etc....la ceva ce nu se plateste vama,esti atent cu respectivu' si gata...vin si mai repede si mai 'eftin.

 

primesti mail in mom cind a plecat coletu si stii si in ce punct este coletul pe glob ,informatia fiind actualizata o data pe zi.

plata on-line....nu sunt tzepari. :friends:

 

http://www.alpha-sports.com/

 

 

super adresa pt piese suzuki. pt kawasaki stie careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...