Jump to content

Recommended Posts

are geam fumuriu :laugh:

<small>--- Mesaj completat în 05 Oct 2007 11:16 -------------</small><br/>

filtre de oloi de care aveti?

filtre?................. :wink:

si pe trailer se murdareste filtru :laugh:

da ai dreptate

daca o scapi de la atata dat jos si cocotat sus iti trebe si crash-paduri :wave:

fac reducere pt tine la alea din lemn :friends:

post-16973-1191653119_thumb.jpg

post-16973-1191653198_thumb.jpg

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

filtre?................. :laugh:

da ai dreptate

daca o scapi de la atata dat jos si cocotat sus iti trebe si crash-paduri :wink:

ma sorine da unde au disparut divad,sandel,multi alti motociclisti care azi vara se dadeau tare de tot si care lau facut pe viespe ,zic ei,a mai ramas nebunu de red,asta la costum umbla pe motor il vad dimineata cica e director frate..........mai spart.......restu sau retras la cuiburi........otto ce mai face........

Gabi eu n-am disparut am fost plecat in concediu si acum n-am timp sa intru pe forum dar daca veneai la intalniri joia ne intalneam acum n-am motor astept craciunul sa vad poate primesc unu cadou

Gabi eu n-am disparut am fost plecat in concediu si acum n-am timp sa intru pe forum dar daca veneai la intalniri joia ne intalneam acum n-am motor astept craciunul sa vad poate primesc unu cadou

da ce ti-ai vandut motoru,si ce sa fac eu joia la intrunire,eu ma pun la ibernat pana la anu in primavara....la anu vin cu noutati si surprize pt. multi.........sa fim sanatosi ca boala vine........ :friends: :laugh: :laugh:

filtre?................. :wink:

da ai dreptate

daca o scapi de la atata dat jos si cocotat sus iti trebe si crash-paduri :D

Uite asa cum e pe trailer arata mai bine decat multe altele cu care sa facut lupte greco-romane :wave:

crash-uri zici....am si eu dinalea de 20lei cum ai si tu :blbl:

Cred ca ai reducere la KOPAC ....mi-a spus ca ai abonament :) toti jandarmi si macelari sunt acum mari mecanici si nare cine sa repare mobra.

:laugh:

uite ce bijuterie,poti sa-ti faci freza asa luciu are[ma rog.....cine are par]

--- Mesaj completat în 06 Oct 2007 11:17 -------------

Lasa Micutule... mai bine ai mere la Sorin sa ti-o repare... stie meserie... :wink: , sau cel putin asa zice...

:friends:

Dani

Crezi ca nu mas duce,dar are o gramade de lucru cu crash-urile alea :laugh: mias da si cu bidineaua pe scarite si alte treburi da nu mai este spray auriu[lau cumparat rromi sa vopseasca acoperisu la casa]

uite ce bijuterie,poti sa-ti faci freza asa luciu are[ma rog.....cine are par]

<small>--- Mesaj completat în 06 Oct 2007 11:17 -------------</small><br/>

Crezi ca nu mas duce,dar are o gramade de lucru cu crash-urile alea :friends: mias da si cu bidineaua pe scarite si alte treburi da nu mai este spray auriu[lau cumparat rromi sa vopseasca acoperisu la casa]

ale tale le poti da si cu var ca pan la vara se usca

si asa nu mai pui picioru pe ele

Lasa Micutule... mai bine ai mere la Sorin sa ti-o repare... stie meserie... :blbl: , sau cel putin asa zice...

:friends:

Dani

stie meserie oricum dane tie iti da lecti,nui ajungi nici la degetul mic de la picior,tu nai stofa de motociclist,defapt nici nu ai cu ce.........esti bun aici pe net la butonat......... :laugh: :wink: :wave:

da ce ti-ai vandut motoru,si ce sa fac eu joia la intrunire,eu ma pun la ibernat pana la anu in primavara....la anu vin cu noutati si surprize pt. multi.........sa fim sanatosi ca boala vine........ :laugh: :laugh: :wink:

surprize?sa inteleg ca te-ai imprietenit cu andreea marin? :friends: te vedem la televizor in direct? :wave:

da ma vreau sa de invit la stupize stupize ca am auzit ca esti gay si as vrea sati te ard si eu o tura.... :friends: :laugh: :laugh: :wink:

da,sunt gay :wave: :blbl: cu asa femeie langa tine cred si eu ca vrei sa-l arzi pe Blaga :)

tiar place sa ai femeie ca a mea cu toate calitatile,dar din invidie vb.toti,dar iti vine tie randu,..........la ce fata ai ma blaga tu si pe jos cand umbli nu ar trebui sati dai casca jos........... :laugh: :laugh: :wink:

calitati? :wave: :blbl: chiar tu ai recunoscut odata ca te enerveaza :friends:

calitati? :laugh: :laugh: chiar tu ai recunoscut odata ca te enerveaza :friends:

eu,vb.avioane,fiecare se mai enerveaza dar ii trece,ce calitatile ei,are multe dar acuma cum zic uni ca e urata,e fiecare are gaina lui mai grasuta mai slabuta,da ce nu toate sunt foto model fiecare avem defecte,dar alti vb.din invidie ca nu au ajuns ei asa bine cum sunt eu,sunt super ne intelegem super,dar alti platesc femeile sa vina la ei lucra de sa spart si fu. 5 minute si sau dus bani......... :wink: :wave: :blbl: vedem mai incolo........

eu,vb.avioane,fiecare se mai enerveaza dar ii trece,ce calitatile ei,are multe dar acuma cum zic uni ca e urata,e fiecare are gaina lui mai grasuta mai slabuta,da ce nu toate sunt foto model fiecare avem defecte,dar alti vb.din invidie ca nu au ajuns ei asa bine cum sunt eu,sunt super ne intelegem super,dar alti platesc femeile sa vina la ei lucra de sa spart si fu. 5 minute si sau dus bani......... :laugh: :laugh: :wink: vedem mai incolo........

:wave: :friends:

:friends: :laugh: :laugh:

salut Gabi

Noi iesim aproape zilnic -Tu pe unde ai diparut?

Am inteles de la baieti ca te-ai auto exclus din ``Team``

Unii spun ca ti-ai dat seama ca nu e loc pt. tine intre motociclisti

Bafta :wink:

eu,vb.avioane,fiecare se mai enerveaza dar ii trece,ce calitatile ei,are multe dar acuma cum zic uni ca e urata,e fiecare are gaina lui mai grasuta mai slabuta,da ce nu toate sunt foto model fiecare avem defecte,dar alti vb.din invidie ca nu au ajuns ei asa bine cum sunt eu,sunt super ne intelegem super,dar alti platesc femeile sa vina la ei lucra de sa spart si fu. 5 minute si sau dus bani......... :friends: :laugh: :laugh: vedem mai incolo........

gabi,din partea mea poti sa stai cu cine vrei,invidios nu am cum sa fiu,cati ani ziceai ca ai?sa-mi aduci aminte cand ajung la varsta ta sa iti arat cu ce am sa ma plimb,chiar astept o surpriza de la tine in primvara sa vedem daca e mai tare decat a mea :wink: