Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai sa stii ca la tine ma gandeam...

poti sa iti iei liber sambata?

Sambata asta n-o sa mai pot pleca :bigstar: , c-o sa plece colega mea, asa c-o sa cam lipsesc de la plimbarea din we asta ... Va doresc sa va usture pielea, de atata soare; asfalt uscat...si aveti grija sa nu mai intrati iar prin portiuni unde se termina asfaltu :bigstar:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu plecarea la cheia zic sa ramanem peste noapte si asa facem si un gratar :bigstar: asa ca luati corturile la voi; :bigstar:

 

Nevasta a zis ca noi mergem doar daca e o plimbare de sambata. Ca o sa ajungem acasa anchilozatzi de frig si are timp sa se recupereze duminica :D. Asa ca...

 

Sau un drum mai scurt, e la fel de binevenit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nevasta a zis ca noi mergem doar daca e o plimbare de sambata. Ca o sa ajungem acasa anchilozatzi de frig si are timp sa se recupereze duminica :P. Asa ca...

 

Sau un drum mai scurt, e la fel de binevenit...

eu ma bag la un dus-intors sambata.....dar se pare ca nu prea mai vine nimeni in afara de anescu :bigstar: :bigstar: :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

week asta s-a anuntat vreme buna(27- oct)

facem o plimbare pe undeva?

 

Eu sambata pe la 13-14 sunt la o cununie civila. In rest, daca-i frumos (18 grade totusi e frigutz pe moto) as putea intra la o plimbare scurta. Sau sambata seara sau duminica. Dar mai vedem, planurile se mai schimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Se pare ca nici acuma cand a iesit soarele nu vrea nimeni sa iasa la o plimbare! Sau poate sunteti deja pe strazi si nu mai aveti timp de www?! Hai care te incumeti... Eu o sa ies sambata pe la 16:00. Astept un semn de la voi, care vreti sa iesiti :friends: http://www.weather.com/outlook/travel/busi...ss&dayNum=1

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

de acord. am auzit ca e o carciuma buna .. unde se mananca bine si ieftin. si as amai am pe acasa ceva leva :cheers:

pai atunci ramane pt sambata 23.02.2008 ora 10 In fata Academiei Militare( plecarea la 10.30)

 

--- Mesaj completat în 18 Feb 2008 19:27 -------------

pai atunci ramane pt sambata 23.02.2008 ora 10 In fata Academiei Militare( plecarea la 10.30)

da se pare ca altcineva mi-a luat-o inainte .....

/index.php?...p;#entry1056687

Editat de adya suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

alooo, GS-isti, cioc, cioc, cioc, a-ti adormit. Nu mai iese nimeni la plimbare ?

hai sa iesim we asta 8-9 martie in gasca mare, cat mai mare. Macar prin Bucuresti, daca nu si prin imprejurimi

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo, GS-isti, cioc, cioc, cioc, a-ti adormit. Nu mai iese nimeni la plimbare ?

hai sa iesim we asta 8-9 martie in gasca mare, cat mai mare. Macar prin Bucuresti, daca nu si prin imprejurimi

 

 

ok....propune unde? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

alooo, GS-isti, cioc, cioc, cioc, a-ti adormit. Nu mai iese nimeni la plimbare ?

hai sa iesim we asta 8-9 martie in gasca mare, cat mai mare. Macar prin Bucuresti, daca nu si prin imprejurimi

 

Nu stiu cum si de ce dar nu mai primesc notificari de la topicul asta.

Dap, plimbari, vrem :rusinica:. Dar putem doar in weekend. Asa ca daca stabiliti ceva si e vreme frumoasa sper sa venim si noi (eu si sotia pasagera).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...