Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

Sa inteleg ca anu asta nu s-au mai organizat intalniri ale GS-istilor? :laugh: :laugh: Ce sa intamplat... ? sau poate e toata lumea pe motoare si nu mai are timp de forum?! Las ca miercuri o sa merg eu la Arc sa vad care-i treaba...Sper sa mai gasesc GS-uri pe acolo...Care-ti mai anunti prezenta pentru miercurea asta? Numai bine, aderenta maxima :)

 

aloooooo.....mai stati mai si pe acasa sa ne putem strange in gasca mareeee....ca doar nu cred ca nu mai exista GS-isti in bucuresti

 

se apropie miercuri ...nu se mai anunta nimeni ?

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Din pacate pana pe 10 Mai 2009 nu am permis...dar dupa aia ... :baldy:. Dupa atata stat pe bara, pe unde mergem? N-am mai iesit de vr-un an si ceva la o intalnire a GS-istilor, de cand am fost la vulcanii noroiosi din Buzau. Intre timp majoritatea au dat suzele pt alte modele, le-au dat de tot sau nu am mai auzit mai nimica de ei. As vrea sa nu mai discut cu voi aici pe forum si sa ne vedem undeva in oras intr-un anumit loc, si sa mai schimbam acolo impresii. Din pacate x nu stiu eu unde va strangeti, x nu se mai tin intalniri d-astea decat d-alea de cartier (1,2 suzi si restu vecini cu alte modele). Am tot fost pe la Arc, miercurea... dar nici pe acolo nu am vazut GS-Suze. Spuneti-mi si mie pe unde va intalniti, sau hai sa stabilim de-o intalnire....zilnica, saptamanala, lunara sau "la un SMS, sau mass pe YM"...

Pana imi iau permisul inapoi sper sa stabilim macar o intalnire...

 

Astept parerile voastre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva intalniri stabilite din timp, anu asta ?

 

mihai propune 2-3 trasee masi scurte si daca mai sunt amatori poate iesim in weekendul asta :baldy:

 

L.E: sau weekwndul viitor :wacko:

Editat de Nk155
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate au plecare din bucuresti iar sosirea tot in bucuresti...teferi si nevatamati...

rute:

1.via Butimanu, Dambovita, DN 1A km. 35 ... pe la mine pe la tara...n-am mai fost de mult si as vrea sa merg sa vad ce mai e pe acolo si sa mai aprind o lumanare ...

2.via Gradistea, Ilfov (vreo 30-40 km cu iesire prin Stefanesti)... pe la prietena pe la tara...sunt ceva manastiri pe acolo...sunt si niste drumuri misto prin imprejurimi...proaspat asfaltate sau nu :baldy: ...

3.via Giurgiu ... im partea asta n-am fost niciodata cu moto....decat cu masina odata mai pe seara si era drumu destul de bun...

4.via Barajul Paltinu ... pe aici n-am mai fost de vreo 4 ani ... nu mai stiu cum e drumul, insa peisajul era superb.

5.via....sa fie cu o balta, ceva luciu apei....si sa fie drum bun (nu prea circulat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-i duminica asta vin si eu. Sambata din pacate nu pot veni.

As mai adauga la lista cu trasee si Bucuresti - Targoviste. Drumul e in stare buna.

 

Oricum, deja se intampla ceva cu "Grupul posesorilor de GS 500" :wacko:

2 initiative in ultima saptamana: Kassu si mihai_2b3, am inceput si noi sa ne organizam..

Deci: sa inceapa plimbarile !!

 

:baldy:

Editat de mdvd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-i duminica asta vin si eu. Sambata din pacate nu pot veni.

As mai adauga la lista cu trasee si Bucuresti - Targoviste. Drumul e in stare buna.

 

Oricum, deja se intampla ceva cu "Grupul posesorilor de GS 500" :wacko:

2 initiative in ultima saptamana: Kassu si mihai_2b3, am inceput si noi sa ne organizam..

Deci: sa inceapa plimbarile !!

 

:moto:

 

Unde e postata initiativa lu Kassu ... poate le unim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma, ... care te mai anunti pentru maine ... ? Ce draq se intampla....ca vad GS-uri destule prin oras. Voi le folositi doar sa va duca de colo, colo...bucurativa si voi mai mult de ele (suze). Scotetile si la plimbare...si la vreo susta cu alte zuze...de ce nu?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce vor s-o cunoasca pe suzi a mea o sa pun niste poze pe aici, pentru ca, din pacate, maine o sa vin doar ca pieton, inca n-am recuperat permisul de la politisti...mai dureaza nitel. Adica pana luni :moto:

post-24853-1241720538_thumb.jpg

post-24853-1241720566_thumb.jpg

post-24853-1241720584_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei ce vor s-o cunoasca pe suzi a mea o sa pun niste poze pe aici, pentru ca, din pacate, maine o sa vin doar ca pieton, inca n-am recuperat permisul de la politisti...mai dureaza nitel. Adica pana luni :wacko:

 

Tulaiiii Doamne, ca tare mandra-i! :wacko: Ptiu, sa n-o deochi! :)

 

Tot ce sper este ca nu o adapostesti in "casa" din fundalul pozelor....nu de alta, da' nu as vrea sa ai vreo supriza neplacuta!Doar s-a deschis sezonul cutremurelor, nu? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, vine cineva maine seara la Academie, sau imi bat gura de pomana pe aici? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu! :wacko:

 

Bun!Inventarul de maine seara este urmatorul:

 

1.angel pila

2.mihai_2b3 (au pied)

3. moi

4. ........

 

 

Completati restul pe linia punctata!

 

:moto:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pff nu stiu daca pot sa ajung maine seara, insa data viitoare 100%

Data viitoare o sa vin si cu zuza din dotare...si cred c-o sa mai aduc inca o zuza...care acuma n-are lant...dar o sa-i dau eu unul maine si data viitoare il iau cu mine si pe tipul resp...

 

Tulaiiii Doamne, ca tare mandra-i! :wacko: Ptiu, sa n-o deochi! :)

 

Tot ce sper este ca nu o adapostesti in "casa" din fundalul pozelor....nu de alta, da' nu as vrea sa ai vreo supriza neplacuta!Doar s-a deschis sezonul cutremurelor, nu? :moto:

Tati sa nu faci misto de "garajul" meu....da...deci pana aici ...te rog frumos....eu am pus pozele sa-mi fie admirata zuza nu FUNDalul :wacko:

 

Cat de curand...daca merge toata treaba cu intalnire de vinerea....tre sa deschidel un topic separat pt Bucuresteni.....cine se baga sa aiba primul post in topicul resp...cine-l deschide? dar tre sa fie ceva misto in deschidere sa atraga lumea. eu zic sa mai asteptam ...poate sa punem si ceva poze in primul post ....ce ziceti ?

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde tre să vin și la ce oră?!?!?

La 19:00 ar trebui să fiu la metrou la Titan. Am apucat să promit. Poate fug de colo-colo, că e liber, că toți vor fi la meci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde tre să vin și la ce oră?!?!?

La 19:00 ar trebui să fiu la metrou la Titan. Am apucat să promit. Poate fug de colo-colo, că e liber, că toți vor fi la meci.

Pai incepand cu ora 19 noi ne strangem la Academie...care se anunta ca vine mai tarziu ne gaseste tot acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde tre să vin și la ce oră?!?!?

La 19:00 ar trebui să fiu la metrou la Titan. Am apucat să promit. Poate fug de colo-colo, că e liber, că toți vor fi la meci.

 

Academia Militara, ora 19:00.

 

Eu o sa ajung probabil in jur de 18:30-19:00.Nu s-a stabilit o ora de "inchidere", probabil cand pleaca ultimul "client".Asa ca, ne gasesti cu siguranta acolo.

 

Pana acum participantii anuntati pe ringul de dans:

 

1.angel pila

2.mihai_2b3 (au pied)

3.moi

4.ovidiusecu(cu semnul "?")

5. ........

 

Cine mai pofteste la intalnire? :angry:

 

BTW, daca vine careva din Taberei, ne putem intalni la "ceas" la Moghioros si venim in grup!Undeva pe la 18:30....

 

Hai cu GS-u'! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...