Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

cat e taxa de pod la bulgari?

 

0(Zero). Nu se plateste taxa de pod si nici rovigneta pentru motoare in Bulgaria. Facem plinul la Giurgiu si ne dam prin Bulgaria fara sa le lasam un ban. :lol: Te bagi? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci cineva interesat de-un raid prin Ruse si vecinatati(eventual Byala :makeout: ) in week-end? Iesire de o zi, la alegere, sambata sau duminica in functie de "Vox Populi". :wink:

Scuze ca ma bag pe topicul vostru... Daca tot nu ati ajuns la bulgari pana acum, e pacat sa mergeti fara sa vedeti nimic. La Byala nu cred ca ai mare lucru de vazut. Eu v-as recomanda sa ajungeti ori in Veliko (aprox 3 ore dus, 3 intors), ori sa vizitati manastirea din Ivanovo si cetatea din Cherven, eventual si pe la pestera Orlova Chuka daca ajungeti pana in ora 4 acolo. Astea sunt la doi pasi de Ruse. Harta a Bulgariei aveti aici.

 

Asfalt uscat si drumuri cat mai frumoase !

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@FanFane: Merci pentru info. :makeout:

 

Am reperat pe harta cele 3 obiective. E practic un drum paralel cu E85 care trece prin toate. Ar fi usor de atins intr-o zi toate cele trei. Asta este un traseu de facut atunci cand se vor aduna niscaiva amatori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poimaine cica iar ar fi joi si mai spre seara ar veni iar ora 19:00 (informatie verificata)... acuma nu stiu cati GS-isti s-or strange pe la Academie. Hai sa ne numaram "virtual" pana pe joi...sa stim cine vine si cine nu.

 

1. _2b3®

2. ... ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poimaine cica iar ar fi joi si mai spre seara ar veni iar ora 19:00 (informatie verificata)... acuma nu stiu cati GS-isti s-or strange pe la Academie. Hai sa ne numaram "virtual" pana pe joi...sa stim cine vine si cine nu.

 

1. _2b3®

2. ... EU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poimaine cica iar ar fi joi si mai spre seara ar veni iar ora 19:00 (informatie verificata)... acuma nu stiu cati GS-isti s-or strange pe la Academie. Hai sa ne numaram "virtual" pana pe joi...sa stim cine vine si cine nu.

 

 

-1. ... probabil si eu Eu

1. _2b3®

2. ... ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva plimbari in weekend?

 

Sambata sunt ocupat. :wink:

Daca stabiliti o iesire doar pentru duminica, poate ma bag si eu. Sunt cu ochiii pe voi... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. _2b3®

2. EU

3. ... si EU [dar doar daca mai mergem si la o tura]

 

4. Vreau sa vin si eu maine :)

 

Te asteptam !

 

Deci lista cu GS-isti care vin maine (deocamdata doar trei :) )

 

1) mihai_2b3

2) mdvd

3) Mielu007

 

Haideti, ca vine iarna si o sa va para rau ca n-ati folosit motocicletele alea cand trebuie..

Credeam ca sunt o gramada de gs-isti in Bucuresti dar ce sa vezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am ramas doar 3 din toata galagia aia de era "pe vremuri" vreo 10-12 motoare ... uraaat ... da las' ca s-au "cernut" a ramas "crema" :)

 

Ne vedem la ora si locul stabilite ...

Lasa ca venim noi fz-isti si una de a noastra-s doua d'ale voastre. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca venim noi fz-isti si una de a noastra-s doua d'ale voastre. :)

Ba ce ma enervati voi aia cu cilindrii de 150cc ... motoarele noastre ce au ma ... ca tot in patru timpi sunt ... si mai au si pistoane de 250 cc. Sa nu mai vb de look si spirit " way of life " - Suzuki ... parca te unge pe suflet cand pronunti ... nu yahoma alea alea voastre sau cum le-o zice, de te zgarie in urechi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce ma enervati voi aia cu cilindrii de 150cc ... motoarele noastre ce au ma ... ca tot in patru timpi sunt ... si mai au si pistoane de 250 cc. Sa nu mai vb de look si spirit " way of life " - Suzuki ... parca te unge pe suflet cand pronunti ... nu yahoma alea alea voastre sau cum le-o zice, de te zgarie in urechi :)

 

 

:) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce ma enervati voi aia cu cilindrii de 150cc ... motoarele noastre ce au ma ... ca tot in patru timpi sunt ... si mai au si pistoane de 250 cc. Sa nu mai vb de look si spirit " way of life " - Suzuki ... parca te unge pe suflet cand pronunti ... nu yahoma alea alea voastre sau cum le-o zice, de te zgarie in urechi :)

 

yamaha_touching_your_heart.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, noi de ce pana mea nu avem atatea FZ-iste frumoase cum au oameni astia cu GS-urile ???? Ne cam bat la capitolul asta. Mai avem de lucrat la asta.

Sa-ti spun eu ... ?

Pt ca ce-i care au Suzuki sunt motociclisti/motocicliste ... nu, forumisti ca yahama astia... si bine-nteles cel mai important factor...tot _2b3® ramane...doar daca citesti o sa vezi ca nu s-au anuntat decat 3 insi de la noi ... da am pus eu mana pe telefon si am venit cu "artileria grea" :) "multumirile" si "urarile de bine" le-am primit ... am frigiderul plin... :). 'Om fi noi mai "mici" ... da mai frumosi :) de ce n-ai ramas cu yahomisti tai ... ati venit dupa GS-istele noastre ... data viitoare nu le mai aduc, sau ma mai gandesc ... daca va purtati frumos cu ele ... macar cu ele. Ca de noi tot faceti misto de ceva vreme...da aseara v-am facut la toate categoriile...sa nu mai zic de categoria frumusete...

 

Ne vedem cu bine si saptamanile care vin...pana atunci asteptam poze de la cei care vroiau sa admire GS-iste si acasa si au imortalizat momentele frumoase. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor, noi de ce pana mea nu avem atatea FZ-iste frumoase cum au oameni astia cu GS-urile ???? Ne cam bat la capitolul asta. Mai avem de lucrat la asta.

 

pentru ca gs-ul e o motocicleta de fete...simplu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki ... parca te unge pe suflet cand pronunti ... nu yahoma alea alea voastre sau cum le-o zice, de te zgarie in urechi :)

 

Yamaha e pronutia colocviala a termenului "You are my heart".

Mai e o motocicleta Yamasol, dar n-am gasit niciuna de vanzare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...