Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baiatule ce crezi ca muresul e parisu,se vede tot si cunost asa din mare motociclisti orasului cu toate ca sunt virgin,in moto binenteles............. :crack:

vad ca prinzi curaj zi de zi

acum imi spui `baiatule`? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu,e mai fain asta din 2007 :) si l-am redus si cu 1000 de euro,haideti si luati-l careva ca ma indispune deja in showroom :(

 

daca te indispune... ia`l acasa si pune`l sub "copac" :rolleyes: ....asa "cadou" nu mai vezi tu :blbl: poate doar cand iti dau astia "motor de serviciu" :) :) :) :rock: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te indispune... ia`l acasa si pune`l sub "copac" :rolleyes: ....asa "cadou" nu mai vezi tu :blbl: poate doar cand iti dau astia "motor de serviciu" :) :) :( :rock: :crack:

i-auzi mai fetitza ce le stii tu pe toate..da tu ce conduci?sau e vreo ciuda ca voi avea motor de servici?sau stii tu daca se umple salteaua si imi cumpar si eu o motocicleta noua ca sa nu mai `rada` astia ca tine ca merg pe cbr din 93?sau care e problema ta?tu ce conduci?te rogi de taticu sa-ti dea dacia din 85 ca sa tragi frana de mana la platou pe zapada si sa-ti imaginezi ca ai vreo masina de rally sub poponeata aia de fetitza?dute si mai culege niste capsuni in spania si hai sa-ti duc sub `pom` ceva..asa peste vreo 2-3 ani eventual

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-auzi mai fetitza ce le stii tu pe toate..da tu ce conduci?sau e vreo ciuda ca voi avea motor de servici?sau stii tu daca se umple salteaua si imi cumpar si eu o motocicleta noua ca sa nu mai `rada` astia ca tine ca merg pe cbr din 93?sau care e problema ta?tu ce conduci?te rogi de taticu sa-ti dea dacia din 85 ca sa tragi frana de mana la platou pe zapada si sa-ti imaginezi ca ai vreo masina de rally sub poponeata aia de fetitza?dute si mai culege niste capsuni in spania si hai sa-ti duc sub `pom` ceva..asa peste vreo 2-3 ani eventual

 

 

:P :D lool...asta`i hotarat, nu gluma :rock: ...m`a speriat :D n`ai vrea sa m`agati? :rock: la fetite vii cu flori :) :crack: da` d unde sa stii tu toate astea cand n`ai vazut prea multe la viata ta :blbl: :) (si e ultimu` post adresat tie...chiar n`as vrea s`ajung "mascota forumului" ca tine si biaggi/viespea) :D :rolleyes: hai, sarbatori fericite! :( :) :)

Editat de yoyo32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :D lool...asta`i hotarat, nu gluma :rock: ...m`a speriat :D n`ai vrea sa m`agati? :rock: la fetite vii cu flori :) :crack: da` d unde sa stii tu toate astea cand n`ai vazut prea multe la viata ta :blbl: :) (si e ultimu` post adresat tie...chiar n`as vrea s`ajung "mascota forumului" ca tine si biaggi/viespea) :D :rolleyes: hai, sarbatori fericite! :( :) :)

pasarica,spune-ne si noua cine esti si daca esti unu mai mare/mai bun ca mine imi retrag cuvintele,momentan esti un frustrat care sta in spatele unui calculator si care stie toate barfele si le dezbate aici,mai tii minte cand mi-ai trimis acel mesaj cand ma intrebai daca i-am suflat vreo pasarica de-a lui sorin si nici sorin nu stia despre ce e vb,esti un papagal,si vei mai ramane mult timp in ipostaza asta,si mascota nu sunt si nu am sa fiu,am zis ca nu ma mai iau de nimeni da tu ma superi si atunci ma P.I.S.H pe tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pasarica,spune-ne si noua cine esti si daca esti unu mai mare/mai bun ca mine imi retrag cuvintele,momentan esti un frustrat care sta in spatele unui calculator si care stie toate barfele si le dezbate aici,mai tii minte cand mi-ai trimis acel mesaj cand ma intrebai daca i-am suflat vreo pasarica de-a lui sorin si nici sorin nu stia despre ce e vb,esti un papagal,si vei mai ramane mult timp in ipostaza asta,si mascota nu sunt si nu am sa fiu,am zis ca nu ma mai iau de nimeni da tu ma superi si atunci ma P.I.S.H pe tine

 

 

:( :D uite ca nu ma pot abtine .... bai baiatule, ia uita`te tu frumos acolo la mesajele tale si vezi cine ti le trimite :) nu`sh eu ce femei i`ai furat tu lui sorin si sincer nici nu ma intereseaza :) intr`adevar, am vazut ink un yo yo sau cv` d genu` da` uita`te si tu atent cand s`a logat, cand ti`a trimis mesaju` si cand m`am logat eu :rock: dar vai! unde e curajul!? :rock: daca sunt mai mare iti retragi cuvintele? si daca nu? poate ma bati...daca tot ma rog de tata sa`mi dea dacia din `85, poate`l rog si sa`mi puna cv` "frumos" :P sub "copac", poate pe tine c`ai reusit sa ma impresionezi :rolleyes: m`ai cucerit :crack: :) hai, nu stau eu la povesti cu tine... unii stiu cine sunt, altii nu... sa vedem daca se`ndura careva sa te lamureasca sau t lasa sa fierbi in suc propriu :) (eu sincer te`as lasa ca`mi place cum te`agiti :blbl: ) si app vezi unde`ti faci nevoile...si p cine :D :rock:

SARBATORI FERICITE!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REVOLUTIE..REVOLUTIE..REVOLUTIE..vreau sa vad sange :lol: :lol: yoyo tu poti exclama MENSTRUATIE..MENSTRUATIE :D

mai husene, ar fi cazu` sa`ti mai schimbi puloveru` ala jegos ca tine, ca faci firma suzuki d rusine :rock: :( ...........sa nu mai zic d chilotii d p tine p care nu i`ai mai schimbat d azi vara d cand faceai baie in lighian in fata blocului :blbl: :D :) :) si lasa vrajelile cu salteaua plina c`am inteles ca`i plina d paduchi lati :rock: iar la capitolu` "cascaval"....e crivat mare la tine`n buzunar....ia un ac si`o ata si coase`ti buzunaru`..........SI UITA`L!!! :crack: :rolleyes: :) AUZI MAH, FIRMA SUZUKI TI`A DAT UN "COPAC" D CRACIUN? daca nu, am eu in livada un copac cu 2 meri uscati p care ti`i trimit cadou d craciun :rock: :)

 

--- Mesaj completat în 22 Dec 2007 20:34 -------------

red da cine e yoyo ca as vrea sa dau si eu o mu.. :P :D

 

yoyo nu ia mu**, numai da la bu** :ok: bai sclav ordinar al vacutei Fulga, acuma d craciun nu n prezinti un streaptease...asa sexxxy cum ii faci vacutei tale inainte d culcare?? :rock: tu nu vezi c analfabet esti? in plus, esti mascota site`ului :) :) mai bn du`te la masline in africa ...acolo la negri sa`ti dea un cadou d 30 cm fara bilute...asa cum ti`o doresti tu zilnic...d la spate :ok: :pow: :) sper s`aveti parte d sarbatori fericite, tu si celalalt sclav d la suzuki :kiss: :)

Editat de yoyo32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...