Sari la conținut

Baruri Pentru Motociclisti


iboboc
 Share

Postări Recomandate

Abia l-au taiat pe Ivan in zona... :P Mai asteptam sa se termine pelerinajul.

 

si mama tot pelerinaj ii zice...dar oricum acolo e...la 50 de m...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

daca beu o bere si ma urc pe motor are ceva? Eu fac parte din categoria hipotensivilor ,chiar doctoru mi-a recomandat mai demult cand nu aveam permis de conducere sa mai beau cate un paharel de vin sa nu ametesc...

Acu ca tarie un pahar de vin face cam cat o bere... deci.. ce recomandati?? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

noi ne vedem vineri la ora 18:00 ..in spate la starea civila .. este restaurantul daylis (sau dayli's nuj exact cum se scrie ) ..oricum ..este o parcare incapatoare si preturile restaurantului sunt faoarte misto ...bye ..ne vedem acolo ..pentru mai mult detalii : http://motociclism.ingalati.net/index.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

salutare!cred ca o buna varianta in curand pentru toata lumea va fi la fostul Master unde se va deschide un bar destul de marishor..Cunoscand patronii sigur va fi un aer libertin ,iar din bar se pot vedea toate motoarele parcate,deoarece au geamuri mari care dau in strada.cred ca intr-o saptamana va fi open. :laugh: .Pot sa vb sa incercam sa organizam in anumite zile PARTY PROMOTORS,seara cu profil,auditii,discutiide pe forum,poate si proiectie daca ne descurcam bine.Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!cred ca o buna varianta in curand pentru toata lumea va fi la fostul Master unde se va deschide un bar destul de marishor..Cunoscand patronii sigur va fi un aer libertin ,iar din bar se pot vedea toate motoarele parcate,deoarece au geamuri mari care dau in strada.cred ca intr-o saptamana va fi open. :laugh: .Pot sa vb sa incercam sa organizam in anumite zile PARTY PROMOTORS,seara cu profil,auditii,discutiide pe forum,poate si proiectie daca ne descurcam bine.Numai bine.

 

acolo chiar nu ai unde lasa motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
acolo chiar nu ai unde lasa motorul

 

 

am discutat cu patronii de acolo bar DOWNTOWN- Cristina& Vali si mi-au spus ca se poate organiza un party promotors si alte chestii

 

cam in 2 saptamani se va deschide in complex tiglina 1 bar ABYSS 100% rock! Proprietarii asculta rock,spatiu e cumparat ,vecini nu sunt,probleme nu sunt asa ca ROCK!

 

am in 2 saptamani se va deschide in complex tiglina 1 bar ABYSS 100% rock! Proprietarii asculta rock,spatiu e cumparat ,vecini nu sunt,probleme nu sunt asa ca ROCK!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Deci pana la urma, unde parcam anul asta? (cele mai recente postari sunt din Jun 2010)

nu prea ma cunosc personal cu baieti din braila posesori de motoare dar stiu ca unii din ei merg prin '' Toate Panzele SuS'' pe Republici!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Salutare! Daca doriti un Bar / Local / Pub care poate fi transformat
in ceea ce doriti daca sunteti o gasca mare va recomand in braila


 


 


https://www.facebook.com/AltaBomba
! localul este subteran , sunt locuri de parcare pentru motociclete!
Preturile sunt acceptabile muzica se poate alege de catre clienti sunt
si seri karaoke! Deci parerea mea este ca acest local merita sa fie
vizitat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

http://www.seawolves.ro/news/fire-n-steel-2013/69



SEAWOLVES MC PROBE CHAPTER GALATI organizeaza in perioada 13-15 septembrie 2013 prima editie a

FIRE 'N' STEEL
Bikers Party

Locatia: balta Zatun - Galati.

Vor fi prezente toate ingredientele unei intruniri moto:
- Motoare
- Bere & distractie
- Concerte rock (OVER, ADDICTION, GREENISH si HIPPY).
- Concursuri moto
- Ciorba de peste moca
- Mahmureala

Maestru de ceremonii al evenimentului va fi Cristian Hrubaru (Rock FM).

Cazarea la cort.

Intrarea la acest eveniment va fi o jucarie pentru copii.
Toate jucariile vor fi daruite copiilor din centrul de plasament NEGRU VODA Galati.

Acestea fiind spuse, va asteptam cu bratele deschise si cu mare chef de distractie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...