Sari la conținut

Hayabusa....


razvan_gavan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

of...

o sa ajungem sa ne laudam nepotilor ca am fost motociclisti in romania..si am supravietuit..

sunt traumatizat de neglijenta respectabililor soferi amatori de senzatii tari..

hayabusa..este REGELE motocicletelor.. un leu in jungla(din Bucuresti) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e considerat regele motorcicletelor probabil din cauza top speed-ului enorm, si din cauza motorului destul de mare (cea mare cilindree, la cat sport, inainte sa apara zzr 1400), si din cauza filmelor gen bikerboys

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vad cum va descurcati voi cu o busa in traficul din oras sau pe drumurile noastre. busa e buna cand e drumul drept, in rest si o vitezana de 600 o ia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vad cum va descurcati voi cu o busa in traficul din oras sau pe drumurile noastre. busa e buna cand e drumul drept, in rest si o vitezana de 600 o ia..

 

Crezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Whatever..

Ce incerc eu sa zic e: Busa e foarte buna..dar in unele privintze,exista motociclete de viteza mai faine.O fi ea cu motza,dar mie nu'mi place (dar n'as refuza'o daca as primi'o gratis :) ).

Peace si sper sa nu ma intelegeti gresit . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa zic despre haya...

i-mi place extrem de mult, dar am auzit prea multe prostii despre suzuki si mai ales despre hayabusa...

am un prieten care a avut una nou noutz! si dupa 7-8000 de km s-a distrus vibrochenul. a lasat cateva sute de euro la mecanic pt un motor relativ nou...

m-i se pare un dezavantaj foarte mare, daca un tourer asa super e chiar asa de "slab" din punc de vedere a pieselor...

 

DAR! e xtrem de frumos! :)

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in mod normal nu trebuia sa se distruga, poate mai sunt si exceptii

 

Da... avea vibrochen de DACIA 1300 !! :crack: :baldy:

 

Acum daca e japoneza si se merge ca draq cu ea sau merge dereglata si ii da pe zona rosie ce crezi ca nu se strica? Sau ce... japonezii nu fac greseli???

FERRARI-ul ala cum a explodat si avea 300 de km?? :) (si e firma italiana cu pretentzii maaaaariii)

 

Sunt intrebari la care nu avem intotdeauna raspunsul (corect)!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa zic despre haya...

i-mi place extrem de mult, dar am auzit prea multe prostii despre suzuki si mai ales despre hayabusa...

am un prieten care a avut una nou noutz! si dupa 7-8000 de km s-a distrus vibrochenul. a lasat cateva sute de euro la mecanic pt un motor relativ nou...

m-i se pare un dezavantaj foarte mare, daca un tourer asa super e chiar asa de "slab" din punc de vedere a pieselor...

 

DAR! e xtrem de frumos! :)

Si la masina daca vrei scoti pistoanele prin motor in cativa zeci de km ,totul e sa vrei. Daca l-a tinut numai in forja si dat in gura cand e rece ,ulei neschimbat etc etc(sunt cateva exemple ,nu ca as gandi ca nu si-a schimbat uleiul la o busa luata de noua ,dar se gasesc exceptii peste tot) cum naiba sa nu crape?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...