Sari la conținut

Husqvarna Sm/wr/cr 125


Postări Recomandate

am eu sms 125 . o am de anul trecut din vara si pana acum nu am avut deloc probleme cu ea decat minore.mi s-a rupt cablul de acceleratie,am facut pana si mi s-a mai rupt cablul de kilometraj in rest eu zic ca din clasa ei e cam cea mai buna.Recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost azi la prisma la un test drive cu husqvarna wre 125 si mi-a placut.cursa schimbatorului este scurta,franele....BREMBO,pozitia este foarte confortabila,iar motorul in 2 timpi isi merita toti banii.eu eram nehotarat ce motocicleta sa imi iau.dupa test drive-ul acesta m-am hotarat :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci 100% merita un husqvarna wre 125 sau sm NOu NOutze!!!!!,dar Second Hand merita?avand in vedere ca piesele sunt putin piperate ca pret si cam putini reprezentanti in ROMANIA.

Din punctul meu de vedere nu merita sa cumperi nimic second hand, am avut cateva experiente destul de nasolae cu sh-ul.

E alegerea ta, Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Din punctul meu de vedere nu merita sa cumperi nimic second hand, am avut cateva experiente destul de nasolae cu sh-ul.

E alegerea ta, Bafta!

 

pai daca ai bani ..ia-ti noua . Depinde si cat o tii . daca o tii doar o vara , ia-ti sh . Eu imi vand sm-u , il dau scump pentru ca nu ma grabesc , am bagat numai piese calumea in el ( biela PROX , piston PROX , bujie ngk , filtru twin air , ulei castrol si motul ) . ciao

 

cum merg motoretele ? eu acum ii fac rodaju,am vreo 250 de km si merge super bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...