Sari la conținut

Tot Ce Tine De Motoare In Bistrita Se Discuta Aici


i_am_danyel
 Share

Postări Recomandate

:ok: :( Care cum vreti, va datzi mari cu motoarele voastre, faceti de rushine oponentzii la care i-atzi dat clasa, poze cu motoare din bn, nush ca eo nu pot pune poze cu motoru meu....... hai care mai de ccare sa va datzi mari cu rete-motoretele voastre;)......... :eek: :D :) :) :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 9 months later...

salutare bistriteni.sunt din baia mare si vin la voi cu o propunere.cei din baia mare(cam putini la numaru ce ii drept) plecam pe data de 3 septembrie prin romania.aici ii un link cu traseul.cei interesati sa dea un post pe forum la maramures....numa bine si asfalt uscat!

 

/index.php?showtopic=249299

 

linku.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

"bestiutza" de vanzare

 

YAMAHA VIRAGO XV 500

an 1992, 20 KW (27 CP)

 

...inmatriculata

...adusa din Austria, prim proprietar in RO

...custom painting, sa custom

...baterie noua

...bujii noi

...rulmenti furca noi

...filtru aer nou

...schimb ulei, filtru de ulei luna asta

...ITP 26.04.2009

...oglinzi noi

...semnalizari spate noi

...reglaj carburatoare recent

...sissy bar custom

 

cei interesati PM please

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca topicul e vanzari pe motociclism.ro e general...iar daca chiar vroiai sa pui la noi trebuia sa faci un topic separat intitulat "vand *******". Asa gandesc eu. Poate am ceva probleme la minte. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

SC. PREMIER MOTO SRL va aduce la cunostiinta ofertele speciale de iarna :

 

- GSX 1300 R Hayabusa , culoare neagra , K8, la pretul de 8.947 euro ( 10.646 euro TVA inclus)

- GSX-R 1000 , culoare neagra , K8, la pretul de 8.899 euro ( 10.590 euro TVA inclus)

- GSX-R 750 , culoare portoclaiu cu negru , K8, la pretul de 7.931 euro ( 9.438 euro TVA inclus)

- GSX 1300 B-King , culoare neagra , K8 , la pretul de 9.265 euro ( 11.025 euro TVA inclus)

- GSR 600 A , culoare albastra , K8 , la pretul de 5.202 euro ( 6.190 euro TVA inclus)

- SV 650 A , culoare gri , K8 , la pretul de 4.676 euro ( 5.565 euro TVA inclus)

- GSF 650 A Bandit ,culoare albastra , K7 , la pretul de 4.820 euro ( 5.736 euro TVA inclus)

- DL 1000 V-Strom , culoare gri , K7 , la pretul de 6.005 euro ( 7.146 euro TVA inclus)

- GZ 250 Marauder , culoare neagra , K7 , la pretul de 2.781 euro ( 3.310 euro TVA inclus)

Aceste motociclete sunt noi, garantie 2 ani fara limite de km.

 

Avem si 3 modele putin folosite :

- LT-R 450 QuadRacer , culoare galbena , K8 , la pretul de 5.057 euro ( 6.018 euro TVA inclus)

- LT-Z 400 QuadSport , culoare alba , K8 , la pretul de 4.202 euro ( 5.000 euro TVA inclus)

- RM-Z 250 , culoare galbena , K8 , la pretul de 4.202 euro ( 5.000 euro TVA inclus)

Si aceste modele beneficiaza de garantie 2 ani, fara limita de km.

 

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne vizitati sau sa ne contactati !

 

Showroom : Sos. Sighisoarei Nr 1C, Corunca, Jud Mures

Tel : 0746.188.427

: 0746.188.426

: 0746.188.423

: 0746.188.425

Fax : 0265/30.67.10

e-mail : csuteu@paneuro.ro

: ipuscas@paneuro.ro

: lsava@paneuro.ro

: ciurian@paneuro.ro

post-44286-1229418901_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Vand sincronizator Twinmax, l-am luat din SUA, folosit de 4 ori pe motorul meu, de incredere, fiabil, pe advrider toata lumea il recomanda; are 2 furtune, dar poti sincroniza si mobre cu 4 carburatoare/injectoare.

 

8Twinmax-out-of-adjustment.jpg

 

 

 

 

 

DETALII AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Pe maine ceva iesire soft sau asfalt??Poate un gratarel,o prajala daca are cineva.Propuneri...

 

Huh`, daca postai vineri, veneai cu noi (sambata am fost la nunta asa ca n-am intrat ieri pe forum).

Noi am fost astazi la Tg-Mures, la Weekend. Revenim cu poze maine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum vara e lunga,eu am fost doar pana la colibita la un gratar :) Merge cineva din BN la intrunirea din ungaria de la KISUJSZALLAS??Este de joi pana duminica,am inteles ca e fff tare de la cine a mai fost si anul trecut,un camping mare cu bazine cu apa calda,rece oricum diferit decat intrunirile de pe la noi.Eu o sa merg de vineri cu cei din CJ care sunt vro 50 de motoare :) Treaba acolo e vorbita cu locuri de cort rezervate deci o sa stam toti impreuna!Plecarea din cj este vineri undeva pe la ora 12.Eu o sa merg in cj de joi dupamasa,dorm acolo o noapte k sa nu bag atatia km intr-o zi pentru ca motorul nu este chiar cel mai comod.Site-ul lor oficial: http://www.griffmc.hu/ Eu zic ca merita!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...