Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Garaj rahova/sos. salaj p o stradutza langa fabrica de paine . Proprietarul tocmai a marit chiria ( 130 ron lunar :) , cam mult pt 1 singur ) in garaj mai intra alte 3 mobre. Va rog , care suntetzi din zona beer_man130588 ( ym ) sau 0767.560.263 dak nu "sare" nimeni , cel tarziu in week-end voi sari io q tot q mobra din garaj , nu vreau sa o tzin afara nici in ruptu capului k ... de ..... stau intr'un cartier select ji civilizat :P

Editat de CBRel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in Dr. Taberei e careva care are un loc liber de moto, sau un garaj de inchiriat, am nevoie mai ales in zona Romancierilor-Frigocom.

astept raspuns pe PM

 

P.S. cu fiecare chirie lunara dau si o bere rece, ca si asa vine caldura :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este cineva interesat, informatie de astazi:

 

Garajul subteran Dalli Timisoara: 1 loc disponibil

Garajul subteran Dalli Favorit: 4 locuri disponibile

 

Eu am reusit sa ma mut din Favorit mai aproape de casa, in Timisoara.

 

Salut!

 

Stie cineva cum se poate afla situatia locurilor libere de parcare in cele trei garaje Dalli din Drumul Taberei (pe langa varianta evidenta de a trece pe acolo)? Ma gadeam ca poate exista vreun telefon, ceva, sa scutesc niste drumuri...

 

Pe de alta parte - daca stie/are cineva vreun garaj disponibil pentru inchiriat in zona "buclei" din Drumul Taberei sunt foarte, foarte interesat... ca vine mobra si bunul gospodar... :cheers:

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 13:21 -------------

@vincentblack: in drumul taberei exista 3 parcari subterane dalli. una la orizont (unde le tin eu si mai sunt inca vreo 10 motoare), una la favorit(unde sunt cele mai multe - peste 30) si una pe timisoara, dupa plaza la vale inca o statie. chiria e de 150 de lei pe luna, nesimtit de mare, dar macar e cald si nu ataca nimeni la motor.

 

Salut!

 

Aia de pe Bd. Timisoara... e "la vale" inspre centru (Razoare) sau periferie (autostrada)?

 

Merci!

 

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 13:29 -------------

caut si eu 2 locuri in valea argesului/ialomitei. momentant ma parchez in dalli compozitorilor dar e cam scump.

 

mersi

 

 

Salut!

 

Daca ajuta cu ceva (stiu si eu, de ex. sa inchiriem impreuna un garaj la parterul unui bloc de 4 etaje), sunt amator de o "combinatie" :wave: . Este valabil chiar si pentru zona "Romancierilor-Frigocom" de care spunea colegul MetalWarrior... deh, sunt cam in offside pe moment :cheers:

 

S-auzim numa' de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca ajuta cu ceva (stiu si eu, de ex. sa inchiriem impreuna un garaj la parterul unui bloc de 4 etaje), sunt amator de o "combinatie" :wave: . Este valabil chiar si pentru zona "Romancierilor-Frigocom" de care spunea colegul MetalWarrior... deh, sunt cam in offside pe moment :cheers:

 

S-auzim numa' de bine!

si eu sunt dispus la o "combinatie", numai sa gasesc ceva in zona, eventual la Materna ar fi bine...

hai, cine are ceva liber :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va zic ce am de gand :cheers:

 

am tiparit ceva etichete d'alea autocolante si in weekend-ul asta am de gand sa le lipesc prin zona... poate pica totusi ceva-ceva... Va dau de veste daca se intampla minunea!

 

a-propos, voi stiti cam care ar fi scorul pentru inchirierea unui garaj d'ala de la parterul blocurilor sovietice de 4 etaje?

 

numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Quote: Stie cineva cum se poate afla situatia locurilor libere de parcare in cele trei garaje Dalli din Drumul Taberei (pe langa varianta evidenta de a trece pe acolo)? Ma gadeam ca poate exista vreun telefon, ceva, sa scutesc niste drumuri...

 

Telefonul de la garajul din Timisoara este: 021 4131370

Aici sunt si birourile, deci poti intreba despre oricare dintre garajele din zona.

 

 

 

Quote: Aia de pe Bd. Timisoara... e "la vale" inspre centru (Razoare) sau periferie (autostrada)?

 

Este la cca 150m de Mall, spre autostrada, pe partea stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

fac si eu un anunt cu un garaj disponibil de la 1 aprilie in zona sect 3 Campia Libertatii. Pt cei interesati va rog PM.

 

--- Mesaj completat în 31 Mar 2008 09:11 -------------
tel proprietarului: 0766 308 198

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-mi tin scuterul in scara blocului ..dar numai eu stiu cat trag de el sa intre si sa iasa. CAUT GARAJ SAU LOC IN GARAJ ZONA DOAMNA GHICA ( ALEEA SINAIA) 0721309224 RADU :(

 

 

si nu ma am mopedul din imagine ci o aprilia scarabeo muult mai grea :ok:(

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 21:27 -------------
mai este valabil...unde mai exact 0721309224 radu ( scuter) :ok:

Editat de seth4chat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

barbarosa, intrebare. daca vin intr-o mica excursie cu motorul in bucuresti as putea sa-l las cateva nopti, in siguranta, intr-unul din garaje sau undeva unde sa stiu ca e in siguranta? si cat m-ar costa siguranta asta? sa zicem pt 5 zile de exemplu. multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Caut un garaj/loc de inchiriat pt o motocicleta in zona Diham~Costin Georgian~Socului~Vergului.

Sunt mai multe terenuri / fabricute prin zona. Daca ne strangem mai multi poate reusim sa luam un loc mai mare si sa-l impartim.

 

Dan George

mailto :// dangeorge @ adisys . ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi noapte mi-au ciordit husa de pe motor.

m-am cacao pe mine cand am deschis usa blocului.

locuiesc intr-o zona deosebita: gara de nord.

caut garaj/curte in aceasta zona!!!

 

este unul rezon la pret in spatele blocului vechi de la piciorul podului grant, pe grivita.

eu vreau mai aproape de gara...doritorii pot folosi id-ul rapid4u2004. vrea 150 lei/luna/garaj.

bafta

Editat de lugubru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am ramas fara husa la motor.

 

deci, caut garaj pentru un motor in zona Pantelimon - Electroaparataj - McDonald's - OMV

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...