Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

dar la ce va trebuie fratilor garaje acum la inceperea sezonului ? oricum e misto zona, m-as baga si eu dar pt iarna urmatoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La mine faza e cel putin dubioasa. Stau in buza bulevardului, nu am loc pe langa bloc, iar in spate am Piata Valea Ialomitei. In plus, am pe scara sediu RDS si e perindare contiuna de persoane mai mult sau mai putin dubioase, care ori vin sa-si plateasca abonamentul,ori aduc cabluri, intind cabluri, angajati care asteapta sa-si ia banii si fac gasti in fata blocului, etc... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Indraznesc si eu sa vin cu intrebarea. Un oarecare loc, intr-un oarecare garaj in Drumul Taberei zona Valea Ialomitei si imprejurimi? Multumesc!

 

Si pe mine ma intereseaza zona, poate reusim sa ne unim fortele si sa gasim ceva ca sunt destule in zona asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma intereseaza zona, poate reusim sa ne unim fortele si sa gasim ceva ca sunt destule in zona asta

Sal,si eu sunt in aceeasi situatie,si eu caut in aceeasi zona,respectiv dr taberei,chiar asa nu se gaseste si pentru noi,nr meu e 0761.644.741 Alex,pt doritori din dr taberei,lasati si voi niste telefoane pt a lua legatura mai usor in caz ca aude ceva unul din noi,cu respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Inchiriez garaj incapator ( multe motociclete sau 2 ambarcatiuni mici) in sectorul I, strada Pictor Rosenthal nr 10 --- langa televiziune

 

Accesul se face din strada prin curtea casei, avand un plus de siguranta prin existenta a 2 porti.

 

Pret discutabil,

 

Contact : Savescu Matei 0721.329.120

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ma intereseaza daca e cineva dispus sa ma ajute cu un garaj/curte in Sibiu, zona IJP, sau langa Academia Forteor Terestre, ma intereseaza.

deci si curte poate sa fie, numai sa stiu eu ca nu umbla toti la ea...mersi, astept PM

Va salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sunat sapt. trecuta si mi s-a spus ca s-a ocupat. Pe alt forum se anunta ca lista s-a inchis, toate locurile fiind ocupate. Pana la urma mai e ceva liber?

chiar asa...mai e ceva liber in Dr.taberei? cit vine pe 1 motor? 17 euro/luna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa...mai e ceva liber in Dr.taberei? cit vine pe 1 motor? 17 euro/luna?

Nimic liber momentan. Langa garajul nostru (perete-n perete) intr-o luna maxim se scoate unul la inchiriat. Cred ca tot 80 euro/luna, cu aceleasi conditii: apa rece (apometru), curent electric, calorifer (calorimetru) usi metalice, alee betonata.

Ramane sa va tin la curent.

Multumesc.

 

Si pe mine ma intereseaza zona, poate reusim sa ne unim fortele si sa gasim ceva ca sunt destule in zona asta

 

Tinem legatura !!!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic liber momentan. Langa garajul nostru (perete-n perete) intr-o luna maxim se scoate unul la inchiriat. Cred ca tot 80 euro/luna, cu aceleasi conditii: apa rece (apometru), curent electric, calorifer (calorimetru) usi metalice, alee betonata.

Ramane sa va tin la curent.

Multumesc.

 

 

 

Tinem legatura !!!

 

Ceva liber? Zona este valea Oltului - pe langa Mega

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut.

Am gasit un garaj de inchiriat in spatele bisericii SF Gheorghe intre Unirii si Universitate la 100 de euro impreuna cu bang-bang.Este spatios, are 25 de mp si incap cam 4 motoare.Avand in vedere ca probabil le vom tine acolo cam sporadic am zis sa mai cooptam doi doritori.Daca intereseaza pe cineva PM la mine sau la bang-bang

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Am gasit un garaj de inchiriat in spatele bisericii SF Gheorghe intre Unirii si Universitate la 100 de euro impreuna cu bang-bang.Este spatios, are 25 de mp si incap cam 4 motoare.Avand in vedere ca probabil le vom tine acolo cam sporadic am zis sa mai cooptam doi doritori.Daca intereseaza pe cineva PM la mine sau la bang-bang

 

 

Garajul e super..din pacate cam piperat la pret de aceea mai cautam colocatari.

 

Stiu ca majoritatea credeti ca este zona aia plina de tigani si nu ati avea incredere sa lasati motorul acolo , dar garajul este la parterul unei case , are in dreapta curtea unei institutii publice( nu-mi vine acum ) , parcare care are paza 24/24 , ma gandeam sa vorbim cu paznicul ala si sa-i dam 1 bere 2...si sa arunce un ochi si la garaj.

 

Deci asteptam doritori.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...