Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

Gazduire pentru motociclete in zona Stadion Olimpia (intersectie Mihai Bravu cu Calea Vitan).

Temperatura constanta peste 16 grade, motocicletele puse pe standere, supraveghere video si paza 24/24.

La cerere, se asigura si mentenanta.

Pret fix 97 ron / motocicleta.

Pentru detalii: 0733/808963 - Cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

O intrebare pt cei ce stiu: ma intereseaza sa inchiriez un loc de parcare in parcarea subterana de la Bucur Obor (nu numai pt iernat). Stie cineva care-i pretul pt un motor si care-i pt masina?

Stau cat de cat in zona, dar scarbiciul imi ocupa f mult timp si nu prea am cand sa ajung pe acolo sa intreb, iar pe net nu am gasit niciun nr de telefon.

Merci,

Vice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

O intrebare pt cei ce stiu: ma intereseaza sa inchiriez un loc de parcare in parcarea subterana de la Bucur Obor (nu numai pt iernat). Stie cineva care-i pretul pt un motor si care-i pt masina?

Stau cat de cat in zona, dar scarbiciul imi ocupa f mult timp si nu prea am cand sa ajung pe acolo sa intreb, iar pe net nu am gasit niciun nr de telefon.

Merci,

Vice.

 

 

150 ron / luna motorul si 360 ron /luna masina parca.

Parere personala: la banii astia ar fi putut si ei sa isi asume raspunderea daca iti dispare ceva din masina sau de pe motor dar sunt cam nesimtiti. Din nefericire sunt si cam singurii in zona asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

150 ron / luna motorul si 360 ron /luna masina parca.

Parere personala: la banii astia ar fi putut si ei sa isi asume raspunderea daca iti dispare ceva din masina sau de pe motor dar sunt cam nesimtiti. Din nefericire sunt si cam singurii in zona asta...

 

Merci,

Intr-adevar este cam scump pt ce ofera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer cazare pt Moto si Scutere in zona OMV Sos. Berceni.

Spatiul este incalzit si are monitorizare si interventie de la City Security Non Stop.Motorul parcat poate fi luat pt plimbare de Luni pana Vineri intre orele 9-18.Iar Sambata si Duminica cu un telefon inainte.

Pret motor 100 ron

Pret scuter 60 ron

Rel la tel 0730091589/0724561013

Editat de juniorx88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.as putea sa fac rost de un garaj in berceni(capatul lui 313-turnu magurele).de fapt ar fi doua libere.ma intereseaza daca este vreun doritor,ca sa pot vorbi cu proprietarul.

Salut am eu un garaj in Berceni,zona Aparatorii Patriei,da un pm daca esti interesant

Mesaj completat

Ma intereseaza sa inchiriez un garaj in zona Brancoveanu, sau Tineretului. Pls dati-mi un raspuns, deoarece garajul meu a fost demolat si ma aflu in situatia in care....nu stiu ce sa fac cu motorul :( mai ales ca vine iaaaaaaaarna!

Salut am eu un garaj in Berceni,zona Aparatorii Patriei,da un pm daca esti interesant

Mesaj completat

exista vreun garaj in zona aparatori (pe langa Universitatea Spiru Haret)?

Salut am eu un garaj in Berceni,zona Aparatorii Patriei,da un pm daca esti interesant

Mesaj completat

  salutare tuturor, cine are motor si il tine in garaj, sau cine stie ceva de vreun garaj, prin zona real vitan(bobocica), ramnicu sarat,ramnicu valcea, energeticienilor, il rog sa posteze aici, sau sa imi dea un PM,fac...cinste.....

Salut am eu un garaj in Berceni,zona Aparatorii Patriei,da un pm daca esti interesant

Mesaj completat

Salut,

 

Un garaj,curte,firma,etc prin zona berceni(brancoveanu-soseaua giurgiului-drumul gazarului mai exact,dar nu conteaza asa de mult) cunoasteti?E ptr 2 monstere cuminti :)

 

Thx.

Salut am eu un garaj in Berceni,zona Aparatorii Patriei,da un pm daca esti interesant

Mesaj completat

pe la Piata sudului(berceni) nu stie nimeni vreun loc unde sa pot lasa si eu motorul peste noapte ? :kiss: :P ca parca afara nu l-as mai lasa :) :P

Salut am eu un garaj in Berceni,zona Aparatorii Patriei,da un pm daca esti interesant

Mesaj completat

Salutare

Am si eu un garaj in zona Berceni - Aparatorii patriei

Este din lemn,deasupra este o cabana tot din lemn,nu este incalzit,are curent electric

Cred ca incap cam vreo 5-6 motoare

Am 19 ani deci nu stiu ce tarif sa percep dar vad ca pe aici se invarte suma in jur de 50 de ron pe luna,dar negociem...

Nu caut sa ma imbogatesc ci doar sa imi ajut prietenii pe 2 roti

In caz ca umplu garajul cu motoare(ceea ce nu cred) as m-ai avea o magazie acoperita in care ar m-ai intra 2 3 motoare dar mai greu de accesat la ele

Rog seriozitate cum si eu sunt serios,asfalt uscat

 

Mihai: 0760 924 562 sau e-mail: borangicmihai@yahoo.com sau PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ofer cazare pt Moto si Scutere in zona OMV Sos. Berceni.

Spatiul este incalzit si are monitorizare si interventie de la City Security Non Stop.Motorul parcat poate fi luat pt plimbare de Luni pana Vineri intre orele 9-18.Iar Sambata si Duminica cu un telefon inainte.

Pret motor 100 ron

Pret scuter 60 ron

Rel la tel 0730091589/0724561013

 

 

Daca platesc in avans 3-5 luni, se face vre-o reducere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o grămadă de case peste Valea Oltului, majoritatea au curte sau garaj, se găsește un loc de parcare pe-acolo chiar ieftin.

 

Am rezolvat :kali: chiar elegant si confortabil

 

Colegul de garaj de nota 10 :finger: (mi-a si spalat mobra de muste :) )

Editat de iollele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut caut garaj pentru batranica mea in sector 3 stie careva ceva?

 

Salut !

 

Am eu garaj pt. tine.Tel:0723610320.

Mesaj completat

Balta Alba? Baba Novac? Titan? stadionul 23 august? are cineva???

 

plata in avans

 

Salut!

 

Poti sa fi singur in garaj (nu la gramada) metrou la 1 min de mers pe jos . Pret 100RON/luna. Tel 0723610320 .

 

Salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gazduire pentru motociclete in sectorul 3 zona Stadion Olimpia (intersectie Mihai Bravu cu Calea Vitan).

Temperatura constanta peste 16 grade, motocicletele puse pe standere, supraveghere video si paza 24/24.

La cerere, se asigura si mentenanta.

Pret fix 97 ron / motocicleta.

Pentru detalii: 0733/808963 - Cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...